En İyi Hackerlardan Ricamız Var??

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xursi
    xursi's avatar
    Erkek

yaw arkadslar bakıın siz anlamadınız galiba biri diyoor ki her şeey değişir poooook değişir bbiiir kere ewet windos açıık bırakmıştıır ama linuxta açıık bırakmıştıır ikinisi .

we en enömlisii sen interrnete girerkeen sen www......vs gibi şeyler yazdığında bu ilk önce amerikaya gidiyor adam kabuul ederse seni internete bağlıyooor kabuul etmese de bağlamıyoor.

seni istediği zaman yakalıya bilir ama o zaman bu super hackerlar nasıl yakalanmııyoor aydınlatıın yaw bizi.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    catlax
    catlax's avatar
    Erkek
    arkadaşım sen neyi sayıklıyon :) Süper Hacker lar nasıl yakalanmıyo Nah Yakalanmıyo Adamlar Anında Yakalarlar O senin dediğin imkansız bişi yakalanmıyolarmış Kaynak Nerden Gelio Nereye Gidio Adamlar Bilmiyomu ? Biraz Düşün Bunu kimse Engelliyemez uzun lafın kısası yakalanıyolar ;)

Ne zaman kendini yenilmiş hissedersen hatırla; kazanan sperm sensin, doğuştan savaşcısın!!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xursi
    xursi's avatar
    Erkek
    ama kardeş pekii madam yakalanıyooor bu kaçaklaar nasıl oluyoor adamlar istediği siteyii indiriyooor.ataturk.org yii nasıl indirdilerr mesela bi site vaar  adam göz göre göree cc dağıtımı yapıyoor.adamlar neden yakalamıyoor bazıı hackerlaaar vaar 1 ayda hackledikleri sitelerinn sayıları bilinmiyooor hepisidee büyüük siteler ben oondan bahs ediyoom yoksa bu saklanma işi sadece şans işi mii??
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sacrifice
    sacrifice's avatar
    Erkek
    Mac adresleri sabittir ancak programla saptırılabilir onun dışında her zaman aynıdır...

#Coding Sacrifice Perl FSO#
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ekselans
    ekselans's avatar
    Erkek
    insan özü neyse odur istese de değiştiremez mac numarasaı neyse odur insan onuda değiştiremez...zuhahahaha... 

[url=www.nevruzbaba.com][img]http://img467.imageshack.us/img467/5941/nevruzbaba4hw.jpg[/img][/url] [size=18][color=darkred]Nevruzbaba.com Dünya Türk Kulübü Açıldı[/color][/size]VATAN:::::......________________www.nevruzbaba.com
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xursi
    xursi's avatar
    Erkek
    o zaman demekki tüüm hakiki hackerlar şans eserimi yakalanmıyoor????mademki macdıır .vs değişmiyor????
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

1. Dostum ilkokulda türkçe dersin 0 mıydı?

2.Mac adresleri ethernet kartını ağdaki diğer kartlar tarafından eşşiz yapmak için kullanılan bir numaradır. Bu numara her ethernette farklı olup **-**-**-**-**-** olarak sayılan her hane 16lık tabandaki numaralardan oluşan bir sayıdır.

3.Mac adresleri ethernetin biosuna yazılmıştır. fakat bu mac adresleri Windows Tabanlı İşletim Sistemlerinde Registry den değiştirilebilmektedir...

4.Fakat bu mac adresinin olup olmaması senin için bişeyi değiştirmez nasıl böyle bir mantık kurabildin anlayabilmiş değilim... Çünkü, Mac adresleri sadece networkde erişim amaclı kullanılan bir numaradır ve sen ethernet kartını/anakartı aldığında, mac adresini savcılığa bildirmiyorsun :D Yani mac adresin varsa var bu adresin sende olup olmaması bişeyi acıklamaz değiştirmez ispat edemez...

5.Yakalanmak başkadır, mac adresi başka şeydir bunun arasında bağ kurmak sacmalıktan öte birşey değildir...

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coyote
    coyote's avatar
    Erkek
    renegadealien bunu yazdı:

1. Dostum ilkokulda türkçe dersin 0 mıydı?

zuhahahaha ilkokulda 0 diye bi not yokki en az 1 war :D

azimle sıçan duvarı delermiş.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    tmm 1 olsun :)

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivir-US
    antivir-US's avatar
    Erkek
    renegadealien zaten herşeyi anlatmış.Benim tanıdığım eski bi hacker var,şimdi bilgisayar güvenlik işiyle uğraşıyo(kendine hacker denmesine de acaip kızıyo),adamda manyak kafa var ama o bile artık hack işleriyle uğraşmıyo ve bana yakalanma konusunda cumhuru söylemişti o bile yakalandı diye.Ayrıca bi sözü var onuda söyliyim,bana;sen önce sandalyede oturmayı öğren,sonra krallıkları salla(önce kendi güvenliğini sağla,sonra başkalarıyla uğraş)demişti.Ayrıca Türkiye de hackerler yakalanmıyosa da arkası aranmadığı için.Arkası arananın pc yi kapatamadan kapısına dikilirler.Yani internette gelen giden herşey belli.

Camınızı kırar, duvarınıza işer, bisikletinize biner, tekerini keser, arabanızı çizer, zilinize basar kaçarım. Kısacası ben annenizin sokağa çıkarken uzak dur dediği çocuklardan biriyim.
Toplam Hit: 5836 Toplam Mesaj: 38