folder Tahribat.com Forumları
linefolder Cep Telefonları, Gsm Operatörleri ve Mobil İnternet
linefolder En İyi Kamera + Batarya Performansı Olan Telefon ?

En İyi Kamera + Batarya Performansı Olan Telefon ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    VEXTA
    VEXTA's avatar
    Erkek

Beyler bir arkadaşım telefon alıcak . Android olması şart.  Parada herhangi bir sınır yok. Servisi türkiyede bulanabilir olması lazım.  en önemkliside foto çekimi ve  batarya performansı iyi olması gerekiyor. Tavsiyelerinizi bekliyorum şuan aklımdan geçen telefon  LG G4 kamerası iyi lakin batarya konusunda pek bilgi yok

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sRcN
    sRcN's avatar
    Erkek

ben batarya kısmında takıntılı bir hale geldim bu yüzden 5000 mah batarya diyorum her zaman Lenovo' dan sonra Asus Zenfone Max ile 5000 mah ailesine girdi yanlış hatırlamıyorsam bir de HTC' nin 5000 mah bir ürünü vardı yakın bi zamanda 5000 mah ailesine Samsung' ta katılır diyorum. Zenfone Max özelliklerine ;

https://www.asus.com/Phone/ZenFone-Max-ZC550KL/

Wordpress - SEO & Digital Marketing
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    O Şimdi Astek
    deja-vu
    deja-vu's avatar
    Erkek

yakın zamanda ben de bu iki noktada iyi olan bir telefon alıcam.

Huawei Ascend G7 harika bu konuda aldım kullandım anneme verdim bazı nedenlerden dolayı. Ama arar oldum.

Orta - Ağır seviyede telefon kullanıcısıyım. Oyun oynamam ama reddit 9gag tbt sürekli  3g üzerinden oraya buraya bakarım. Batarya büyük bir önem benim için

Ascend G7 beni şaşırtan nadir telefonlardan. %50 ile günü kapattığımı bilirim yoğun kullanıma rağmen.

Şimdi G8 gelecek fakat batarya konusunda tatmin edici gibi görünmüyor.

Ama Kamera+Tasarım+Batarya G7 diyorum 

Almanya Fatihi
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Maalesef ikisi bir arada olmuyor. Şuanda en iyi kamera LG G4 ve Galaxy S6'da var. Batarya konusunda Huawei ve Sony bakmalısın. Özellikle Sony'nin Stamina Modu efsane.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mavitutku
    mavitutku's avatar
    Erkek

fiyat performansta ; Redmi note2 eko seviye,  üst seviye xiaomi note pro.

kamera persormansta; S6 ve G4 , 

Batarya performansta; Note5 , lenovo zuk1

yazılım performans ta ; one plus 2

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    omery
    omery's avatar
    Erkek

S6 kullanıyorum kamera konusunda çok iyi bence. Ayrıca şarj konusunda şöyle bir yorumum olacak: İnterneti kapattığında bayaaaa gidiyor, internet açık olduğunda ise standart kullanım ile 1 günü çıkartıyorum.

Wingardium Leviosa
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    VEXTA
    VEXTA's avatar
    Erkek

android olması şart hocam.  Sanırsam g4 alcaz

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    VEXTA bunu yazdı

G4'ten herkes mennun hocam. Sadece bataryası az gidiyor. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sürpriz komutan
    qoqo
    qoqo's avatar
    Erkek

Kesinlikle xperia z5.

Kamera testleri için;

http://www.dxomark.com/Mobiles/Sony-Xperia-Z5-Mobile-review-Best-mobile-photo-video-scores-to-date

Batarya  testleri için; (kendi kullanım oranına göre ayarla ve custom ratingden kontrol e)

http://www.gsmarena.com/battery-test.php3

Ben 2 saat web browsing, 1 saat konuşma ve yarım saat video playback şeklinde baktım.

Z5 --> 71 saat

S6 Edge --> 63 saat

G4 --> 47 saat şeklinde çıktı.

Liste başındaki s6 active farklı bir telefon bilgin olsun.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Dxomark'ı dikkate almayın. Youtube'taki karşılaştırma videolarına bakın. Mesala iPhone 6S Plus hem arka kamera hemde ön kamera bakımından eline vermiş Z5'in :

https://www.youtube.com/watch?v=4CeTMrevIcc

Ayrıca iPhone 6S ve Plus'ta kullanılan kameralar aynı. Plus'ta sadece videolarda el titremesini önleme özellği var.

mkyb tarafından 11/Ara/15 12:46 tarihinde düzenlenmiştir

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    omery
    omery's avatar
    Erkek
    VEXTA bunu yazdı

Samsung S6 Android zaten -_-

Wingardium Leviosa
Toplam Hit: 3505 Toplam Mesaj: 19
android kamera telefon telefon batarya performans en iyi