folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder En İyi Zayıflama Hapı Önerileri

En İyi Zayıflama Hapı Önerileri

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

Evet hacılar iş yerindeki ortağım sefaya zayıflama hapı önerileri istiyorum keskin ve doğal olması şartıyla varmı kullanan eden acı biber hapı vermiş heralde sıçarken sperm geliyormuş diye duydum :|

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EcHoLL
    EcHoLL's avatar
    Erkek

zayıflama hapları öldürür.

insanları Silahsızlandırmak onları köleleştirmek için En iyi Yoldur.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

Explosive bunu yazdı:
    -----------------------------

2 niz Birbirinizi Sikin Bayağa Kondisyon Yapmış Olursunuz :) Hadi Hayırlısı

bence sende kondisyonu geliştirmek lazım çoğaltmak amacıyla

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iLLuMiNaTi
    iLLuMiNaTi's avatar
    Erkek

Doktora gidip gerekli testlerden sonra ilacı almayı akıl edemicek kadar geri olduğuna inanmıyorum

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

hocam adam doktora gitmiyor kaldıki testlere gidecek tırsıyor :S

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

DevilKingtr bunu yazdı:

Evet hacılar iş yerindeki ortağım sefaya zayıflama hapı önerileri istiyorum keskin ve doğal olması şartıyla varmı kullanan eden acı biber hapı vermiş heralde sıçarken sperm geliyormuş diye duydum :|

Eğer böyle bir tespit var ise muhtemelen sperm değil bağırsak üzerindeki tabakadır ve bu çok tehlikeli bir şeydir çünkü tekrarlanan tahriş bağırsak kanserine neden olabilir.

Tansiyon hastası değilsen, kalp damar yollarında problem yoksa; okyanus yosunu içeren, iştah mekanizmasını kapatan haplara yönel, takviye olarak vitamin ve mineral al, bol su iç, kahvaltını saat sabah on gibi yapıp öğle yemeği ile akşam yemeğini birleştirerek akşam beş gibi yemek faslını kapat yani iki öğün yiyeceksin ve kendini halsiz hissettiğinde çok az kuru meyve veya salatalık ye, tuz kullanımını bırakma; şeker ve unu sıfırla, zeytin yağı ve ayçiçek yağını pişirmeden az miktarda yiyebilirsin, söylediklerimle ayda ortalama yedi kilo verirsin, her bünye bunu kaldıramaz, önce sağlam bir kan tahlili yaptır.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pixel
    pixel's avatar
    Erkek

vivident çiğnesin boğazını da tutsun hapla falan olacak işler değil bunlar o haplar da büyük olasılıkla bağımlılık yapan maddeler içerir ölüme kadar yolu var tavsite etmiyorum

revolution-
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iLLuMiNaTi
    iLLuMiNaTi's avatar
    Erkek

Explosive bunu yazdı:

DevilKingtr bunu yazdı:

götün sikmi istiyor :) istiyorsa gel dallandırım içinde budaklandırırım :D istiyenmi yeğen

kafanmı güzel hacım senin yardıra yardıra gidiyosun ?

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    spawm
    spawm's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Zayıflama hapımı en son Çare zayıflama hapı vucuda cok zararlı bu hap yüzünden ölenler dahi var biraz irade biraz spor ile (bünyeye de baglı) kilo verebilir. yok hala vermiyorsa sorun var demektir troidleri az calısıyordur vs..  ekmek kesinlikle yok gün içnde acıktıgı zaman aksma kadarda beklemek yok hemn 3-5 parca ile geciştirecek tabi yaglı olmamak sartıyla cogunlukla meyve felan msela elma doyurucu bir his verir sabah ac karnına yarım saat fazla degil kosu yapıcak kavhaltı, yemek bunları silecek çünkü bu etmenler daha önceden ye kürküm ye hesabında oldugu içn cok yer cogunlukla ayrı yiyecek anlıyacagın yemek konusunda günü değil anı kurtaracak örnegi karsında duruyor....

Ölümün bizi nerde bekledigi belli degil, iyisimi biz onu her yerde bekleyelim.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ANNE
    irwa
    irwa's avatar
    Dişi

nolmuş bu konuya :|

neyse hocam mandalina yesin bol bol ben bilmiodum zayıflattığını 2 kilo wermişim bi haftada :/ ben kilo alcam dedikçe zayıflıorum garip bişi 

dewdim dewrildim geldim
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

Explosive bunu yazdı:

iLLuMiNaTi bunu yazdı:

Explosive bunu yazdı:

DevilKingtr bunu yazdı:

götün sikmi istiyor :) istiyorsa gel dallandırım içinde budaklandırırım :D istiyenmi yeğen

kafanmı güzel hacım senin yardıra yardıra gidiyosun ?

mevzumuz varda bu göt oglanıyla amk sikkafası acayip uyuz oluyom lan sana devill ibnetoru

siktirettiler sonunda :) şükür

Toplam Hit: 4636 Toplam Mesaj: 23