folder Tahribat.com Forumları
linefolder Programlama Genel
linefolder En Manyak Projelerinize Talibim

En Manyak Projelerinize Talibim

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    caglar99
    caglar99's avatar
    Erkek
    S2buyuk bunu yazdı
    caglar99 bunu yazdı
    S2buyuk bunu yazdı

Online mmorpg diyince aklına sadece Knight Online mı geliyor? :) Wow var, Aion var, Blade And Soul var. Bunlara bot yazabilirsin mesela. ve sadece türk kullanıcılarının kullanabilmesi için atıyorum tc kimlik no'ları ile özel olarak belirleyecekleri 7 haneli şifreyi kullanarak giriş yapsınlar. Yabancılar kullanamasın. gibi gibi...

Windows Live Messenger mi kaldı kardeşim. Skype oldu o :)

Online mmorpg diyince aklıma sadece Knight Online gelmiyor tabiki. Sadece böyle bir tecrübemin olduğundan bahsettim.

WLM kalmadığının farkındayım o örneği verdiğin için aynı örnekle cevap verdim.

Düşünce anlayışın çok negatif. En manyak proje olmasa bile WLM'yi yeniden tasarlayıp işe yarar hale getirmek ve kullanıma sunmak birçok kişi tarafından benimsenecektir. Ama neyse. Kime anlatıyorsam :)

caglar99 tarafından 10/May/16 18:48 tarihinde düzenlenmiştir

Caglar.Boss
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    S2kucuk
    S2kucuk's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    caglar99 bunu yazdı
    S2buyuk bunu yazdı
    caglar99 bunu yazdı
    S2buyuk bunu yazdı

Online mmorpg diyince aklına sadece Knight Online mı geliyor? :) Wow var, Aion var, Blade And Soul var. Bunlara bot yazabilirsin mesela. ve sadece türk kullanıcılarının kullanabilmesi için atıyorum tc kimlik no'ları ile özel olarak belirleyecekleri 7 haneli şifreyi kullanarak giriş yapsınlar. Yabancılar kullanamasın. gibi gibi...

Windows Live Messenger mi kaldı kardeşim. Skype oldu o :)

Online mmorpg diyince aklıma sadece Knight Online gelmiyor tabiki. Sadece böyle bir tecrübemin olduğundan bahsettim.

WLM kalmadığının farkındayım o örneği verdiğin için aynı örnekle cevap verdim.

Düşünce anlayışın çok negatif. En manyak proje olmasa bile WLM'yi yeniden tasarlayıp işe yarar hale getirmek ve kullanıma sunmak birçok kişi tarafından benimsenecektir. Ama neyse. Kime anlatıyorsam :)

Tamam arkadaşım sen yapabilirsin kimse seni tutmuyor.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    TheAvenqer
    TheAvenqer's avatar
    Erkek

Bulabildin mi hocam  en manyak proje nasıl birşey çıkacak sırf onu merak ediyorum

Bot ve lisans ihtiyaçlarınız için pm atınız.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PcK0
    PcK0's avatar
    Erkek

Multi platfrom, açık kaynak kod, zibilyon özellik, basit kullanım, pro özellikler, süper güvenlik, teamviwer alternatifi.

Sadece bi imza..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    _PesimisT_
    _PesimisT_'s avatar
    Erkek
    S2buyuk bunu yazdı
    _PesimisT_ bunu yazdı

Hocam sevabına test okumamış için bişey yap... Kameradan koutalim20-25-30-50-60-100luk test sablonlarimiz olsun.

Onu okutup yorumlatalim. Zipgrade tarzı,  testokur tarzı bişey. ..

Uctummu bilemiyorum

Image recognition hımm yıllardır uğraşmamıştım. Telefonun kamerası ile ne kadar okuma başarısı sağlanır bilemiyorum ama aslında tarayıcı ile bu sistemi faal hale getirmek çok zor olmamalı.

Hocam çok sevaba girersin. Tarayicidan pdf veya JPG taratiriz. Okusun yeter. Yorumlamasini ben yaparım. 

Bu dahil; tüm genellemeler yanlıştır! Yolcu; Kendi Yolunda.... Şükür biz Allahtan başka sahibi olmayanlarız!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    S2kucuk
    S2kucuk's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    _PesimisT_ bunu yazdı
    S2buyuk bunu yazdı
    _PesimisT_ bunu yazdı

Hocam sevabına test okumamış için bişey yap... Kameradan koutalim20-25-30-50-60-100luk test sablonlarimiz olsun.

Onu okutup yorumlatalim. Zipgrade tarzı,  testokur tarzı bişey. ..

Uctummu bilemiyorum

Image recognition hımm yıllardır uğraşmamıştım. Telefonun kamerası ile ne kadar okuma başarısı sağlanır bilemiyorum ama aslında tarayıcı ile bu sistemi faal hale getirmek çok zor olmamalı.

Hocam çok sevaba girersin. Tarayicidan pdf veya JPG taratiriz. Okusun yeter. Yorumlamasini ben yaparım. 

Bu proje fena fikir degil gibi. Yanliz merak ettigim birsey var tum test kagitlari ayni tasarima mi sahip? Bunu matbaa istedigi gibi degistirebiliyormu?

Edit:http://www.optikokuyucu.net/ adamlar yapmis bile :( hemde tarayicidan calisio :D

S2kucuk tarafından 11/May/16 00:08 tarihinde düzenlenmiştir
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    _PesimisT_
    _PesimisT_'s avatar
    Erkek

Onlar ücretli işte.  Yok değil ama ücretli. Zaten örnek verdim birkaç. 

Zipgrade Var cep telefonu kamerasına çekim yapan...vb.

Bu dahil; tüm genellemeler yanlıştır! Yolcu; Kendi Yolunda.... Şükür biz Allahtan başka sahibi olmayanlarız!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Keyr00t
    Keyr00t's avatar
    Erkek

benim proje ilgini çekmedi heralde

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Buremba
    Buremba's avatar
    Erkek

insan sesi tabiki eşsiz değil ama ben de zaten noise çok olmadığı durumlardan bahsediyorum. mükemmel çalışmak zorunda değil, shazam mükemmel çalışmıyor ama onu birebir örnek diye vermedim, pattern'lardan eşleştirme yapılabiliyor onun için yazdım. ama biri konuşurken belirli bir pattern ile konuşmuyor zaten. ama mesela bir kelime düşünün belli bir cümle içinde belirli bir şekilde vurgusu olan. biri konuşurken o konuşmayı yazıya aktarsak sonra da bir insan için belli fingerprint'ler çıkarsak sonra farklı insanlarla aynı temel üzerinden karşılaştırma yapabiliriz diye düşünüyorum. herkes aynı kelimeyi hep aynı şekilde söylemese bile genelde bir söyleyiş tarzı vardır ve benzer şekilde cümle yapısı kurarak konuşur. machine learning olayı da burda devreye giriyor zaten.  

edit: yazım hatası

Buremba tarafından 11/May/16 00:40 tarihinde düzenlenmiştir

. . .. . ... .
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheRunZex
    TheRunZex's avatar
    Erkek

Hocam yorumlari bir göz gezdirdimde, pek manyak bir proje yapacak havada değil gibisin.Konu içeriğine yaptığın birkac proje hakkında bilgiler eklersen daha net olur.Ve Müritler sana ona göre, senin seviyene uygun projeler sunabilirler.Şahsi fikrimi sundum.Saygılar.

Toplam Hit: 10917 Toplam Mesaj: 101
manyak proje