folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder En Merak Edilen 20 Soru Ve Cevapları

En Merak Edilen 20 Soru Ve Cevapları

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    warlock
    warlock's avatar
    Erkek

neonell bunu yazdı:
    -----------------------------

eline sağlık hocam,merakla okudum.

Rica ederim hocam ne demek...

Aynı şarkıyı 100 kere dinleme manyaklığı olan, sabah suyu yüzüne çarparken suyun bileklerden dirseklerine akmasına uyuz olan, buzdolabını açıp boş boş baktıktan sonra kapayan, kulağında mp3 ile gezerken klip tadında yürüyen, doğru insanı bekleyip yalnız kalan, ellerini bi türlü ısıtamayan, çift bölmeli çakmakta her iki tarafta gaz seviyesini dengeleme ihtiyacı duyan, girdiği kapalı bir mekanda ilk önce çıkış kapısının nerede olduğunu arayan bir insan oğluyum...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    self
    self's avatar
    Erkek

bu soru mantıklı gelmedi bana       Bitkiler yaşlılık nedeniyle ölür mü?
                                                      Bazı bitkiler iyi bakıldığında sonsuza kadar yaşayabiliyor

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    warlock
    warlock's avatar
    Erkek

self bunu yazdı:

bu soru mantıklı gelmedi bana       Bitkiler yaşlılık nedeniyle ölür mü?
                                                      Bazı bitkiler iyi bakıldığında sonsuza kadar yaşayabiliyor

Niye hocam bence gayet mantıklı yani gereken bakımı görürse nesilden nesile değişen insanlarca ilgisiz kalmazsa yaşayabilir örneğin çınar ağaçlarını düşünelim yüzyıllar boyu yaşayabiliyorlar...

Aynı şarkıyı 100 kere dinleme manyaklığı olan, sabah suyu yüzüne çarparken suyun bileklerden dirseklerine akmasına uyuz olan, buzdolabını açıp boş boş baktıktan sonra kapayan, kulağında mp3 ile gezerken klip tadında yürüyen, doğru insanı bekleyip yalnız kalan, ellerini bi türlü ısıtamayan, çift bölmeli çakmakta her iki tarafta gaz seviyesini dengeleme ihtiyacı duyan, girdiği kapalı bir mekanda ilk önce çıkış kapısının nerede olduğunu arayan bir insan oğluyum...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SyspioniC
    SyspioniC's avatar
    Erkek

yarısının cevabını biliyordum :P

-----
    Kendi kendine konuşanlar deli mi?
    Hayır. İnsanların yalnız ya da sıkıntılı olduğunda kendi kendilerine konuşması oldukça normal bir durumdur.

------

oh rahatladım :D

"Derviş Yunus bu sözü eğri büğrü söyleme, Seni sorguya çeker bir Molla Kasım gelir."
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HaYLaZzz
    HaYLaZzz's avatar
    Erkek

SyspioniC bunu yazdı:

yarısının cevabını biliyordum :P

-----
    Kendi kendine konuşanlar deli mi?
    Hayır. İnsanların yalnız ya da sıkıntılı olduğunda kendi kendilerine konuşması oldukça normal bir durumdur.

------

oh rahatladım :D

aynen hocam bende rahatladım valla :))) bazen kendimle konuşurken kendime kızdığım bile oluyor,
      - olm manyakmısın niye kendinle konuşuyorsun :)))

Hayat bir bilgisayar oyunu gibi bölümlerden oluşur. Her seferinde bir bölüm geçersin ve ilerlersin. Bölümü geçmek için verdiğin mücadelede karşına çıkan sorunları ve güçlükleri aştığın zaman elde edeceğin puanlar hanene tecrübe olarak işlenecektir. (Her hakkı bende saklıdır) Hırçın Karadenizin Bıçkın Delikanlısı www.iphonebuca.com
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aziz2724
    aziz2724's avatar
    Erkek

OK (Tamam) neyin kısaltılmasıdır?
    &񗝌All Correct&񗝍in (herşey yolunda) kasıtlı olarak &񗝈Oll Korreckt&񗝉 biçiminde yanlış yazılmasından geliyor.

Bunu bize başka türlü öğrettiler. Okay tamam demek. İngilizcede O Oğ diye okunur K harfi de key olarak, Bu iki harfi yanyana koyunca bunun okunuşuyla Okay kelimesinin okunuşu aşağı yukarı aynı olduğundan böyle bi kısaltma yapmışlar, diye biliyorum.

Silinen konu loglarını okumaktan zevk alıyom.
Toplam Hit: 2095 Toplam Mesaj: 17