folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder En Son Haberimizin Yankıları ;) Internethaber.Comdaki Haber

En Son Haberimizin Yankıları ;) Internethaber.Comdaki Haber

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    decameron
    decameron's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Bilgi/Destek Madalyası Savaş Madalyası
    Erkek

http://www.internethaber.com/news_detail.php?id=86184

Reklam

Saldırının şifresi Yuotube'da mı?
    23 Mayıs 2007 Çarşamba 16:58
    adrenalin1981" kullanıcı adıyla Youtube’da terör örgütünün videolarını yayınlayan bir kişi, 31 Ekim 2006 tarihinden beri bölücü propaganda yapıyordu.

adrenalin1981’in Youtube’daki profil sayfasında, teröristbaşı Abdullah Öcalan’ın fotoğrafları, PKK bayrakları ve Atatürk’e hakaret içeren videolar da yer alıyor.

Fakat en çarpıcı olan, bazı yazılarını Almanca yazan adrenalin1981’in, 15 Mayıs tarihinde kendi sayfasına bıraktığı mesaj.

Mesaj aynen şöyle diyor: "Şimdi Türk devleti Güney’e bomba yollayarak Güneyli güçleri ve halkı PKK’ye karşı yeniden bir saldırı pozisyonuna getirmeye çalışıyor. Yarın benzer bombaların bir tepki olarak Ankara’nın kalbinde patlaması hiç de şaşırtmamalı."

PKK sempatizanı olan bu kişinin sitesi baştan sona terör örgütünün propagandası ile dolu.. Sitede Türk halkı hedef gösterilirken, Öcalan'ın resimleri her yanı kaplıyor. 

Ankara’daki patlamanın ardından internette her gün yüzbinlerce kişinin ziyaret ettiği Türk forumlarında, Youtube’da geçen hafta yayınlanan o mesaj hatırlatıldı. Birçok vatandaşın, mesajı, ihbar olarak emniyet birimleri ve Cumhuriyet Savcılıklarına ilettiği belirtildi.

"Ben ölmekten korkmuyorum"

Bir internet sitesi bu kişinin
    adını ve fotoğraflarını deşifre
    etti...

Bir anda dikkatleri üzerine çeken bu kişinin adının Deniz Bektaş olduğu öne sürülüyor. tahribat.com adlı site Bektaş'ın kişisel sitesinden aldığı resimlerini yayınladı.

adrenalin1981 nickli bu kişi sitesindeki mesajı da değiştirdi. Bu kez siteye şu notu düştü;

"Sizde hiç mi akıl yok. Sağır sultan bile biliyor ki PKK 18 Mayıs'tan sonra ateşkese son verecek. Köpek gibi oraya buraya saldırıyorsunuz. Ben ölmekten korkmuyorum. Ankara'daki bombayla hiç bir alakam yok. O insanların ölmesini ben istemedim. Ölmesi gerekenler bellidir".

Etinden korkanın kemiğini sikeyim!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    İsi gucu birakip haber sitesi isinemi girsek :) iyi haber cikar bizden :D Anadolu ajansinin ekmegiyle oynariz ama bosverin:D

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

Lafı anında çevirdi orospu cocuğu işte....

Sabah böle demiodu...

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Rene abi login.asp ye ikitane nobetci dikelim tahribatada canli bomba ile dalmasinlar :P ,saka bir yana 180 derece agiz degistirdi ,desifre olunca....aklima tagext hocanin ilk konumuzdaki yorumu geliyor :D

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ★★★★
    Genki
    Genki's avatar
    Erkek

götlek bu herif götlek . yakalanacagını anlayınca nasılda yusuf yusuf yaptı ibnetor.

edit: Saldırının şifresi Yuotube'da mı? başlıgıda düzeltsinler adamlar yuotube yazmış :D 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lekton
    lekton's avatar
    Erkek
    Şimdi bu şerefsizin katli  farz değilmidir....

Dikkat: Hazine Ceyhan ırmağının kıyısında iki köprü arasında... kuru ağacın Dibinde...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    exploit
    exploit's avatar
    Erkek

TAHRİBAT ADAMIN AMINA KOYAR..OROSPU ÇOCUU İŞTE!.Bu herif şu anda bu sitede değilse bende orospu ççocuuyum:)

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    uz-i
    uz-i's avatar
    Erkek
    biz adamın anasını böyle sikerişz piç kurusu siz adammınsınızlan erkekseniz arkadan deyil yürekc savasın  Pezevenk Kaltak Komitesi   hapisde dua ette tecavüz etmesinler sana

cnc prog. ugs nx solid autocad [IMG]http://img66.imageshack.us/img66/3489/adslnahalirsin5ry6in5ci4md.gif[/IMG]
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mustafacsn
    mustafacsn's avatar
    Erkek

bir insan bu kdar mı ibne olur bu kadarmı ibneliği özenir... kötü tutuşunca gördü ebesinkni tersennn

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gfb_soldier
    gfb_soldier's avatar
    Erkek
    terorıst deılmı lan işte anca sıvıl savunmasızlara gücü yeter götü yemezki başka şeye ..

http://twitter.com/#!/yasiinergul
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Google
    Google's avatar
    Erkek
    üçbuçuk moduna geçmiş :)

Abra Kadabra
Toplam Hit: 3679 Toplam Mesaj: 22