folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder En Ucuz Çeyrek Altın Sadece İstanbul İçi 145.30 TL

En Ucuz Çeyrek Altın Sadece İstanbul İçi 145.30 TL

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EmQceR
    EmQceR's avatar
    Erkek

Merhaba beyler

Siteyi bir kaç ay önce test etmiştik tahribat ve biraz düzeltmeler yaparak yayın hayatına geçirdik.

Eski Tarihli Çeyrek Altın SADECE 145.30 TL , Yeni Tarihli Çeyrek Altın ise 148.59 TL

kampanya.jpg%20%28686×238%29

- Şimdilik sadece İstanbul içine gönderim yapıyoruz.Diğer illere gönderim kısa zamanda olacaktır.

- Gönderim süresi max. 3 iş günü içerisinde yapılacaktır.

- Ödemeler malesef Havale - EFT ya da Dükkana gelerek yapılabilir.(Kredi Kartı sistemi sonra aktif olacak)

Tüm ürünler piyasadaki en fiyatlı ürünlerdir ve Kargo BEDAVA'DIR.  

Sipariş Adresi

http://www.sarrafkuyumcu.com/

Eğer dükkanımıza yakınsanız , İnternetten görüp geldim diyerek daha ucuza alabilirsiniz.Burdaki fiyatlar internet fiyatıdır.

...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EmQceR
    EmQceR's avatar
    Erkek

Evet beyler gram altında da çok iyi fiyatlar var tüm sitelerle karşılatirabilirsiniz bizden ucuzunu satin alırsanız nerden 10 tl indirim olacak

...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EmQceR
    EmQceR's avatar
    Erkek
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    swordfish
    swordfish's avatar
    Erkek

o değilde kargo bu tarz değerli evrak yada mücevherleri taşımaz...taşısada sigorta yapmaz garanti vermez..nasıl kargo yapıyorsunuz

Eskişehirin göbeğinde tecavüze uğrayan Rapci gençler : http://www.youtube.com/watch?v=248MKazGlpo&feature=plcp
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

hocam yurtdışından bi arkadaş 2 tam altın 2 de yarım altın istiyor, ben pek anlamıyorum bu işlerden :) kargo ile yollamak falan sıkıntılı. ben yanımda götüreceğim bunları da sen bana nasıl yollarsın, kargo ile yollamak pek mantıklı gelmedi, şuben falan var mıdır? ve indirim yapıyor musun

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EmQceR
    EmQceR's avatar
    Erkek
    swordfish bunu yazdı

o değilde kargo bu tarz değerli evrak yada mücevherleri taşımaz...taşısada sigorta yapmaz garanti vermez..nasıl kargo yapıyorsunuz

hocam istanbul içi kendi kuryelerimiz var onlarla gönderiyoruz.şuan diğer kargo firmalarıyla görüşüyoruz onlarda götürmüyor değerli eşyaları fakat diğer firmalar altınbaş goldaş vb nasıl götürüyorsa öyle yollayacağız

...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EmQceR
    EmQceR's avatar
    Erkek
    unbalanced bunu yazdı

hocam yurtdışından bi arkadaş 2 tam altın 2 de yarım altın istiyor, ben pek anlamıyorum bu işlerden :) kargo ile yollamak falan sıkıntılı. ben yanımda götüreceğim bunları da sen bana nasıl yollarsın, kargo ile yollamak pek mantıklı gelmedi, şuben falan var mıdır? ve indirim yapıyor musun

İstanbul'da şubemiz var hocam iki yerde eğer şubeye gidersen daha ucuza alabilirsin internetten geliyorum diyerek.

Ya da istanbuldaysan özel kuryemizle evine kadar getirelim.

...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

tamam hocam sağolasın, yılbaşından sonra gelir alırım

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    telekom
    telekom's avatar
    Erkek
    EmQceR bunu yazdı
    unbalanced bunu yazdı

İstanbul'da şubemiz var hocam iki yerde eğer şubeye gidersen daha ucuza alabilirsin internetten geliyorum diyerek.

Hocam dükkandan kaça alabiliriz?
    Kapalıçarşı'dan ucuza gelir mi?

vatandaşa kafam girsin!..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EmQceR
    EmQceR's avatar
    Erkek
    telekom bunu yazdı
    EmQceR bunu yazdı
    unbalanced bunu yazdı

Hocam dükkandan kaça alabiliriz?
    Kapalıçarşı'dan ucuza gelir mi?

hocam dükkanda rahat minimum 3-4 lira altına alabilirsiniz.

bizim bu işin toptancılığını yapıyoruz zaten direk darphaneden kilolarca alıp kuyumculara satıyoruz.

kapalı çarşıda direk kuyumcudan alırsanız bizim verdiğimiz fiyattan (dükkan fiyatı) fazla olur.çünkü onlarda toptancıdan alıp kâr ekliyorlar.

...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    efrasyap
    efrasyap's avatar
    Erkek

dükkan nerde

Toplam Hit: 3267 Toplam Mesaj: 15