En Zeki İnsan??

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WhiteThales
    WhiteThales's avatar
    Erkek
    john forbes nash..

WhiteThales
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MartyN
    MartyN's avatar
    Erkek
    zeki insan çoktur.
    en zekiyi bulmak bence imkansızdır. ama diğer insanlara göre zeki olanları görmek isterseniz kitleleri peşinden sürükleyenlere, liderlere bakabilirsiniz.
    (tamamen bence)

222 gün siteye giriş yapmayı unutan emekli admin.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cancanBey
    cancanBey's avatar
    Erkek
    bence Yaşar Nuri ÖZTÜRK

İnsanları mutlu edecek yegane vasıta, onları birbirlerine yaklaştırarak, onlara birbirlerini sevdirerek, karşılıklı maddi ve manevi ihtiyaçlarını sağlamaya yarayan hareket ve enerjidir. Dünya barışı için de insanlığın gerçek mutluluğu, ancak bu yüksek ideal yolcularının çoğalması ve başarılı olmalarıyla mümkündür. M.Kemal ATATÜRK (1931)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeky
    zeky's avatar
    Erkek
    bence en zeki insan Mitnick dünyanın en tanınmış hackerı.

Son mahkumiyeti tüm hacker dünyasında uluslar arası boyutta tartışılmıştır.

Mitnick’in bu son mahkumiyeti tatbikide ilk değildir. İlk 17 yaşında bilgisayar kullanım kılavuzları çalarken yakalandı.

1983 ve 1987 de içeri girdi.

1988 de,25 yaşında iken, FBI onu Digital Equipment’tan program çalarken yakaladı.8 ay içerde kaldı.

Mitnick’in savunucuları Official Kevin Mitnick Web sitesini açtılar.Burada hayatı ve her şey dokümanlar halinde sunulmaktadır.

Kevin Mitnick bir çok kitabın hedefi bile olmuştur.Tsutomu Shimomura’nın akedown’ında olduğu gibi.

Kevin Mitnick hack dünyasının günah keçisi ilan edilmiştir. ayrıca daha nice hacker larımız var

Sistem çöker code kalır.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dynamite
    dynamite's avatar
    Dişi
    haroldshipman o kadar saçmalıosunki..yani kendi yazdıklarını gözün görmüyo heralde "adam microsoftu kurmuş" diosun buda bi zeka ürünüdür bence..ayrıca yargılamaya diil fikir yazmaya gel oldumu güselm??

kendi omzuna tırman..başka nasıl yükselebilirsin ki?? NIETZCHE
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dynamite
    dynamite's avatar
    Dişi
    ayrıca bill gates ilk aklıma gelendi başkalarıda olabilir..eleştirebilirsin tabi ama saçma saçma yargılama.katılmıyorum de kendi fikrine söle ok?

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dynamite
    dynamite's avatar
    Dişi
    frank abagnale de olabilir..hatta filmini de yapmışlardı onun.şu meşhur dolandırıcı varya

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WhiteThales
    WhiteThales's avatar
    Erkek
    mitnick fln olmas bencee..
    şey diolar..
    stephen hawking..
    yeni einstein miş ?
    hoja soledi walla..
    fizikci..

WhiteThales
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    COoL_TiKkY
    COoL_TiKkY's avatar
    Homo
    arkadaşlar şu bill gates olayına bende çok sinirlendim bikere bill gates hiç zeki bi insan değildir hatta bill gates programcı değil sadece bi hırsız bill gates ilk dos u yazmış ama temeli unix sadece unix kodlarını basit hale getirmiş sonra windows adamın biri database"i bulan kişi bunu bill gates görmüş sen bundan ne kadar para kazanmayı umuyorsun demiş adam 1 milyon dolar demiş bill gates de al sanba 50 milyon dolar o şekilde yani bill gates bi zeki değildir ama bana sorarsanız unix i yazan adam dünyanın en zeki adeamı bence

itraf ediyorum ben bir nomosum ve cem uzanin beni dudukledigi ana kadar ona bir kizginligim yoktu ama gerisi gelmedi kendisine cok darginim
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zreul
    Zreul's avatar
    Erkek
    Arklar hepiniz yanıldınız en zeki insan tartışmasız Stephen Hawkings...

Başkalarının bilgisiyle bilgin olabiliriz, ama ancak kendi aklımızla akıllı olabiliriz.
Toplam Hit: 12853 Toplam Mesaj: 57