Enpara %50 İndirim

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bugrahan45
    bugrahan45's avatar
    Erkek

temmuz ayı boyunca 100tl'ye kadar aliexpress ve amazon siparişlerinde %50 geri ödeme kampanyası başlatmışlar. haziran ayında tek işlem ile enparalı olamadım ya la. haksızlık değilmi :(

Ocak 2017'den beri her ay 'Ayın Enparalısı' olan müşterilerimizin Temmuz ayı boyunca AliExpress ve Amazon üzerinden Encard'larıyla yapacakları 100 TL'ye kadar olan alışverişlerine %50 indirim Enpara.com'dan!

1 Ocak 2017 – 30 Haziran 2017 tarihleri arasında 6 ay boyunca her ay 'Ayın Enparalısı' olan tüm müşterilerimiz bu kampanyadan yararlanabilir. 

Kampanyadan yararlanmaya hak kazanan müşterilerimiz gönderdiğimiz bir e-posta ve/veya SMS ile kampanya hakkında bilgilendirilirler. 

Nasıl 'Ayın Enparalısı' olabileceğinizi öğrenmek ve 'Ayın Enparalısı' uygulamamızla ilgili detaylı bilgi almak için 'Ayın Enparalısı'sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca dilerseniz internet veya cep şubemize giriş yaparak geçmiş ayların hangilerinde 'Ayın Enparalısı' olmaya hak kazandığınızı gözlemleyebilirsiniz.

Kampanyadan sadece 1 Ocak 2017 – 30 Haziran 2017 tarihleri arasında her ay (toplamda 6 defa) 'Ayın Enparalısı' olan müşterilerimiz faydalanabilir. Bu tarihler arasında en az 1 ay 'Ayın Enparalısı' olamayan müşterilerimiz bu kampanyadan yararlanamaz. Bu kampanyadan faydalanmaya hak kazanan müşterilerimiz internet veya cep şubemize giriş yaparak 'Fırsatlar' ekranından kampanya detaylarını gözlemleyebilirler.

.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek

Ocak'ta söyleselerdi olurdu aq

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Th3Ultra
    Th3Ultra's avatar
    Erkek

Yararlanabiliyorum :)

Ne alacağıma karar veremedim.

Tavsiye edebileceğiniz bir ürün var mı? 

Ben olsam bunu alırdım diyeceğiniz teknolojik bir şey?

Amacımız; zengin olmak. Zengin görünmek değil.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coLin
    coLin's avatar
    Erkek

yaaa şu her ayın en paralısı olma şartı koşuyorlar yaa . sii.... agaa o işi sii...ler yani.  Saçma sapan mevzu o olay.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hellboy4tr
    hellboy4tr's avatar
    Erkek

vayyy supermis

https://www.youtube.com/c/hobitadilat
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    frekaze
    frekaze's avatar
    Erkek

Kardeş app baktım öyle birşey yok 2 senedir her ay ayın enparalısıyım ama gelmemiş.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bugrahan45
    bugrahan45's avatar
    Erkek
    frekaze bunu yazdı

Kardeş app baktım öyle birşey yok 2 senedir her ay ayın enparalısıyım ama gelmemiş.

https://www.qnbfinansbank.enpara.com/kampanyalar/aliexpress-amazon-indirimi.aspx 

onların yalancısıyım.

.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    frekaze
    frekaze's avatar
    Erkek
    bugrahan45 bunu yazdı
    frekaze bunu yazdı

https://www.qnbfinansbank.enpara.com/kampanyalar/aliexpress-amazon-indirimi.aspx 

onların yalancısıyım.

valla baktım gene yok bende tahminim bu çakallar belli kişilere atıyorlar. Daha çok aliexpres vs alış veriş yapanlara benim gibi adamlara atmazlar kesin ne olacak. a.l ali expresden 0,10 krş tohum alıyorum maksak alışveriş olsun :) o yüzdende yapmış olabilirler.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    coLin bunu yazdı

yaaa şu her ayın en paralısı olma şartı koşuyorlar yaa . sii.... agaa o işi sii...ler yani.  Saçma sapan mevzu o olay.

Adamlar da haklı hocam. 50 liralık hediye veriyorlar. 750.000 müşterimiz var diyorlardı en son. Herkese verseler banka batar. Adamlara para kazandıran müşteri lazım. 

mkyb tarafından 04/Tem/17 15:30 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adeleks
    adeleks's avatar
    Erkek

şu sanal kartı bi getiremediler gitti mevduat hesabıyla alışveriş yapıyoruz mk

edit: bu arada bende tek işlem ile kaçıranlardanım şöyle yapsalardı daha iyi olmaz mıydı

6 ay %50 ,

5 ay %40 ,

4 ay %30,

3 ay %20

2 ay %10

1 ay %5 iade

adeleks tarafından 04/Tem/17 16:36 tarihinde düzenlenmiştir
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mr_Dark
    Mr_Dark's avatar
    Erkek

Bende fırsatlarda görünüyor. Her ay enparalıydım zaten. Ayrıca istedikleri şeyler zaten iş gören şeyler. Fatura öde, havale yap, bankamatiği kullan, enpara kartla harca. Ney alsam ne yapsam diye düşünüyorum sonuçta havadan 50 tl

!!!!
Toplam Hit: 3938 Toplam Mesaj: 25
enpara bizim suçumuz ne