Enpara Döviz Kuru Hakkında

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    esinti
    esinti's avatar
    Erkek
    HeYeT bunu yazdı

Bende en para kullaniyorum altın hesabım var altın için yükselme yönü devam ediyor düsünceleriniz nelerdir altin icin

hocam altın kendisi mi yükseliyor yoksa dolara bağlı olarak mı yükseliyor?

https://prnt.sc/kf7pv5

linke bakarsan altın sanki(!) düşüyor hocam :)

esinti tarafından 06/Ağu/18 12:30 tarihinde düzenlenmiştir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JOE
    JOE's avatar
    Erkek
    HeYeT bunu yazdı

Bende en para kullaniyorum altın hesabım var altın için yükselme yönü devam ediyor düsünceleriniz nelerdir altin icin

Gram Altın temelde 2 noktaya bağlı.

1. Dolar

2. Ons

Ons arttıkça da gram artar. Dolar arttıkça da gram artar. Daha detaylı bilgi için TIK

Not late for nothing
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    HeYeT bunu yazdı

Enpara gramda uygun ama çeyrek altında fena geçiriyor. Cepteteb'te tam tersi. Gram pahalı çeyrek altın ucuz.

https://www.cepteteb.com.tr/altin-kurlari

https://www.qnbfinansbank.enpara.com/doviz-kur-bilgileri/doviz-altin-kurlari.aspx

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tosun
    tosun's avatar
    Erkek

eğer dolarla euroyla işlem yapacak olsam ve beni evire çevire s*keceğini bilsem yine de vefa borcumdan ötürü enparayı kullanırım

en iyi arkadaşın kim sorusuna 'enpara' cevabını veriyorum.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kaan
    Kaan's avatar
    Erkek

Enpara sirketim kullanıyorum. Büyük mebla euro bozuyorum. En avantajlisi enpara. 

Büyük bankalarda tanıdığınız varsa temsilcinizi arayin 200k euro bozacam kur ne veriyosunuz deyin, biraz fark eder.  Onun haricinde enpara candir. 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ahmet & Elif.
    leadertay
    leadertay's avatar
    Erkek

En en en uygun hemde haftanın 5 günü ve 24 saat anlık alım satım gerçekleştirebileceğiniz Türkiye finans ın tfx uygulaması ;) 

Şu kopan fırtına Türk ordusudur yâ Rabbi. Senin uğrunda ölen ordu, budur yâ Rabbi. Tâ ki yükselsin ezanlarla müeyyed nâmın, Galip et, çünkü bu son ordusudur İslâm'ın!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DestinatioN
    DestinatioN's avatar
    Erkek

dolar oldu 5.28

dün gece baktım dedim al sat yapsam 1.5 lira kar ama ben alsam batar dolar dedim

dünden bugüne 800 lira kar ederdim gene ama gene almadım :D

yarın +5.35 olur mu?

destination@tahribat.com
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeYeT
    HeYeT's avatar
    Erkek
    esinti bunu yazdı
    HeYeT bunu yazdı

hocam altın kendisi mi yükseliyor yoksa dolara bağlı olarak mı yükseliyor?

https://prnt.sc/kf7pv5

linke bakarsan altın sanki(!) düşüyor hocam :)

Gram altın Tl ye göre yükseliyo hocam ons olarak dolar bazında düşüş var tabi

matematik24.com
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeybekustasi
    zeybekustasi's avatar
    Erkek

Doların artışını kar olarak düşünmemek lazım. Hadi binlerce lira kar ettin gittin iyi bi araba aldın veya ev aldın. O evin eşyası o arabanın yakıtı dolara bağlı değil mi? Gittin doları bozdurdun tekrar dolar alabilecek miyiz.. Bence sevinmemek lazım.. Görüntü çok çirkin ben merakla ilk hangi şirket havlu atacak onu bekliyorum.

https://www.youtube.com/watch?v=WC3-71NKwPw
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKeworks
    DrKeworks's avatar
    Erkek
    DestinatioN bunu yazdı

dolar oldu 5.28

dün gece baktım dedim al sat yapsam 1.5 lira kar ama ben alsam batar dolar dedim

dünden bugüne 800 lira kar ederdim gene ama gene almadım :D

yarın +5.35 olur mu?

hocam dolar artık ufak tefek düşüşler yaşamakla birlikte yüksek pik atar. Yani atıyorum 5.30 iken 5.26 olur ve kısa bir süre sonra 5.35'e çıkar. Sonra 5.32 olur kısa süre sonra 5.40'a çıkar. Bu saatten sonra dolar düşmez emin ol. O yüzden şimdi doları bırak satmayı, 5.30'dan dolar almak bile bana oldukça mantıklı geliyor. 

Cigu bigule :(
Toplam Hit: 4163 Toplam Mesaj: 22
enpara kur