folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Enpara İle Diğer Bankaların Hesap İşletim Ücretinden Kurtulma

Enpara İle Diğer Bankaların Hesap İşletim Ücretinden Kurtulma

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hellaven
    Hellaven's avatar
    Erkek

Avans olayı yok.Ama hizmet muhteşem,karta başvuru yapınca müşteri temsilcisi gelip kartı o sana veriyo.geçenlerde kartı kaybettim sanırım atmd unutmuşum kendileri yeni kart çıkartıp kurye ile ücretsiz gönderdiler.mobil ugulamasıda çok kulanışlı.ayrıca enpra da banka olayı yok 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RunAway
    RunAway's avatar
    Erkek

Sistemleri hızlı. Finansbank ATM'sinden zaten her işi yapabiliyosun aynı Vadesiz hesap gibi.

Paypala bağlamak için ideal. Cünkü bakiyeyi çekiyor. Kartın boşaltılma ihtimali yok. 

Süper bir debit kart. 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    glaurung
    glaurung's avatar
    Erkek

finansbank enpara

ingbank turuncu veya günlük hesap

iyidir. masrafı yok imkanı çok.

şekerbanktan ise uzak durun. o kadar boş adamlar ki 2 gündür para çekemiyorum 25 kere aradım 3 kere şifre aldım, adres güncelledim, adamlar sanki CIA'e adam alıyor =D

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siyahbereli
    siyahbereli's avatar
    Erkek

kısa ve öz bir soru sordum ama kimse cevap vermemiş herşey ücretsiz denmiş, buda microsoft gibi sanrıım herşeyi destekliyor ama lazım olan bi cihazı takınca bu herşeye dahil değil mesajı :) 

eft ücretlimi ?

Yapmadıklarınıza pişman olmaktansa, Yaptıklarınıza pişman olun...Yapın pişman olun, yada yapmayın yine pişman olun.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RunAway
    RunAway's avatar
    Erkek
    siyahbereli bunu yazdı

kısa ve öz bir soru sordum ama kimse cevap vermemiş herşey ücretsiz denmiş, buda microsoft gibi sanrıım herşeyi destekliyor ama lazım olan bi cihazı takınca bu herşeye dahil değil mesajı :) 

eft ücretlimi ?

Hayır. EFT havale ödemelerde fark felan yok. 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek
    siyahbereli bunu yazdı

eft ücretlimi ?

Bu kaygınızı çok iyi anlıyoruz. Merak etmeyin, Enpara.com'un dijital kanallarından açılan hesaplar, yapılan EFT ve havaleler ücretsizdir ve her zaman ücretsiz kalacak. Bunu sözleşmemizin 6. maddesinde de açıkça belirttik.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JiggSaw
    JiggSaw's avatar
    Erkek

Şimdi ben bugun yenıden basvuru yaotım :D sanırım yarına falan getırecekler evrakları :)

Merak ettıgım bı kac sey var tamam anladık ıslemlerın alayı ucretsız ama bu paypal bağlama olayı nedır?

ENPARA hesabını paypal da kullanan var mı?

Yanı alısverıs vss yaparken kredı kartı yerıne enpara dan cekım yapıyor mu baglarsan?

İmza YOK !!!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    JiggSaw bunu yazdı

Şimdi ben bugun yenıden basvuru yaotım :D sanırım yarına falan getırecekler evrakları :)

Merak ettıgım bı kac sey var tamam anladık ıslemlerın alayı ucretsız ama bu paypal bağlama olayı nedır?

Yanı alısverıs vss yaparken kredı kartı yerıne enpara dan cekım yapıyor mu baglarsan?

Aynen öyle.Yurtdışı ödemelerimi genelde Enpara'dan yapıyorum.Hatta başıma ilginç bir şey geldi.Enpara hesabımda para var sandım internetten sipariş verdim siparişi aldı site yani ödeme yapıldı dedi Paypal ile.Ertesi gün bankamatikten para yatırdım eve geldim baktım yatırılan parayı çekmiş.Yani banka avans verdi bana.Nasıl oldu anlamadım.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JiggSaw
    JiggSaw's avatar
    Erkek
    Mustafa bunu yazdı
    JiggSaw bunu yazdı

Aynen öyle.Yurtdışı ödemelerimi genelde Enpara'dan yapıyorum.Hatta başıma ilginç bir şey geldi.Enpara hesabımda para var sandım internetten sipariş verdim siparişi aldı site yani ödeme yapıldı dedi Paypal ile.Ertesi gün bankamatikten para yatırdım eve geldim baktım yatırılan parayı çekmiş.Yani banka avans verdi bana.Nasıl oldu anlamadım.

Ozaman sıkıntı yok yanı :)

Kapatalım barı su hesapların alayını ya :)

Otomatık fatura odeme talımatı falan var mı bu merette? :D

İmza YOK !!!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Evet her şey ücretsiz.Birde Kuveyttürk var bunun gibi Süha abi.Şubeye git direk veriyorlar sana.Her şey beleş.Ayrıca Kuveyttürk kartla yaptığın her ödeme için puan veriyor sana o puanlar birikince altın falan alıyorsun.

mkyb tarafından 17/Mar/14 20:15 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
Toplam Hit: 2967 Toplam Mesaj: 34