folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Enpara Kullananlar Bir Bakabilir Mi ?

Enpara Kullananlar Bir Bakabilir Mi ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Sabah böyle bir mail gelmiş.Bana dolandırıcılık gibi geldi.Bu e-postadan sizede geldi mi ?

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karabuyucu
    karabuyucu's avatar
    Erkek

Aynı mail den bana da gelmiş sabah. Ben de dolandırıcılık diye düşündüm. Ama bilmiyorum.

Ölüme ve karanlığa baktığımızda korktuğumuz şey bilinmezliktir, başka bir şey değil. Düşler dünyasına dalıp gerçek dünyayı yaşamayı unutmak doğru değildir, unutma bunu…
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SpArK
    SpArK's avatar
    Erkek

Bana boyle bir mail gelmedi.

Metindeki linkin adresi nedir ?

SpArK tarafından 13/Kas/13 14:05 tarihinde düzenlenmiştir
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    interfector
    interfector's avatar
    Homo

Daha önce enparadan gelen maillerle karşılaştır hocam. Gönderici adı ve mail adresini. Dolandırıcılık olabilir. Verdikleri linki dandik bi pcde yada sanal pcde açarsan ne var ne yok görmüş olursun. Belkide karakter bozukluğu mail sunucularındaki arızadan olabülü. Tr karakter sıkıntısı olabiliyor bazen.

Aldanma insanların samimiyetine, menfaatleri için gelirler vecde, vaad etmeseydi allah cenneti, ona bile etmezlerdi secde..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bugrahan45
    bugrahan45's avatar
    Erkek

dün enpara.com dan hesap açtım. gelen maillerdeki adrese baktım sendeki ile aynı adres. bi sıkıntı yok gibi.

.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

tamamdır beyler mail finansbank'tan gelmiş.Devlet karar aldı ya bankalar hesap işletim ücreti almayan kart çıkartacak diye bunlarda sanırım enpara'yı bu iş için kullanmak istiyor.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cemnet
    cemnet's avatar
    Erkek

2. kez geldi bana şimdi bu defa tr karakterini düzenlemişler tıklayın diyen linkin yeri çok hoş

Değerli müşterimiz, 

Bildiğiniz gibi Enpara.com olarak sizlerden gelen öneri ve taleplere çok değer veriyoruz. Uzun zamandır müşterilerimiz Enpara.com'un 
    neden bir kredi kartı ürünü olmadığını soruyorlar ve bu konuda bize taleplerini iletiyorlar. 

Biz de bu talepleri dikkate alarak, kredi kartı hakkındaki görüşlerinizi toplu olarak değerlendirebileceğimiz bir araştırma yapmaya karar verdik. 
    Bu araştırma Enpara.com olarak siz müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerinize uygun bir kredi kartı sunup sunamayacağımızı belirleyeceğinden, 
    bizim için çok büyük önem taşıyor. Eğer bize bu konuda yardımcı olmak isterseniz, sizden yaklaşık 3 dakikalık kısa anketimizi doldurmanızı rica ediyoruz. 
    Ankete vereceğiniz cevaplar tamamen isimsiz/anonim olarak bize ulaşacak.

Anketi doldurmak için lütfen tıklayınız. 

Vaktinizi bize ayırdığınız için şimdiden çok teşekkür ederiz. 

Enpara.com Ekibi

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    glaurung
    glaurung's avatar
    Erkek

ben de müşterisiyim bana da gelmiş bence bir sorun yok ama zorla anket de doldurtmuyorlar boşver gitsin =D

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

Ben doldurdum anketi mobilden yaptım ama firüz olsa da etkilenmezdi tlf; zaten login falan sormadı banka bilgilerimle

...said addicted.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kadirozdemir
    kadirozdemir's avatar
    Erkek

Bana da geldi doldurdum gönderdim. Mail adresi gerçek. İki mail gelmiş. Biri Türkçe karakter sorunlu. Diğer normal. Ben doldurdum gönderdim. İnşallah aktif ederler kredi kartını da. Enpara iyidir. Tek eksiği sanalkart. 

kadirozdemir tarafından 13/Kas/13 20:04 tarihinde düzenlenmiştir

www.kadirozdemir.net @kadirozdemirnet
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    glaurung
    glaurung's avatar
    Erkek

Beyler enparada eksik olan borsa da hisse alım satım yapabileceğimiz bir yatırım hesabı, anketin sonunda önerileriniz diyen yere bu mesajı da eklerseniz sevinirim, arada 3 5 tl de olsa bi iki hisse toplayayım diyorum.

Toplam Hit: 1161 Toplam Mesaj: 12