Enpara Pos Çıktı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

https://www.qnbfinansbank.enpara.com/sirketim/pos

Her çekimden %1,08 komisyon alıyor. Yani düz hesap her 100 liradan 1 lira banka kendine kesiyor. Ayın sonunda veririm vs yok ertesi gün paranız hesabınızda. Hesabınızda 15.000 lira ve üstü para varsa kazancınız otomatik olarak gecelik faiz işletiliyor ve kazancınız artıyor.

Pos makinesi ücretsiz veriliyor ama mülkiyeti bankaya ait. Zarar görürse 300 lira istiyor banka.

Hem yazarkasa hem pos olsun derseniz 40 lira aylık abone ücreti var onun.

Taksit yapmakta mümkün ama komisyon oranı artıyor. Artık taksit isteyen müşteriden fazla para alıp komisyon oranını dengelemesi size kalmış. Telefon dükkanı tarzı yerlere verilen pos cihazlarında taksit özelliği otomatikman kapalı olarak geliyor kanun gereği.

mkyb tarafından 04/Tem/20 23:15 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EnableTurk
    EnableTurk's avatar
    Erkek

Bombaymış. Sanal pos da gelir mi ki acep?

seni 4 kere döverim yarın 🤙
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

dün reklam da görmüştüm çok mantıklı ve bizim esnafa uyuyor. 

Türkiye de esnafın çoğu kart geçişlerini bir ay beklemeden çektiği için o yüzde 1 den fazla fark ödüyor

ancak kdv artı yüzde 1 totalde yüzde 19 yapıyor

telefon tamiri örneği verelim

nakit 1200 tl ye değişen ekran için 

karttan geçilecekse maliyeti 1 ay beklersen 216 tl

birde yüzde 3.5 erken çekme maliyeti ekle

42 tl total maliyet

258 + 1200 = 1458 tl

enpara kullanırsak maliyet

1428 tl

nakit her türlü kazanıyor fark 30 tl

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

Enpara bankacılık anlayışı olarak iyi bir iş çıkartıyor, umarım önünü kesmez dürzüler.

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Nakitte vergi vermiyorsun orası ayrı tabi. Özellikle hizmet sektöründe fiş alan müşteri sayısı çok nadir. Karttan çekim yapınca anında maliyenin ekranına düşüyor.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    garga
    garga's avatar
    Erkek

This is a nice move.

anca gidersin...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nereodi
    nereodi's avatar
    Erkek

face yorumlarında gördüğüm herkeşe verilmiyor onaylamıyor yazmışlar

canısı| Keser gibi olma; hep bana, hep bana. Testere gibi ol Bir sana bir bana...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C_e_Z_a
    C_e_Z_a's avatar
    Erkek

Ulan ülkede güzel şeylerde oluyor be =) Senelerdir Enpara kullanıcısı olarak, tekrardan bu adamların yaptığı yenilik ile doğru karar aldığımı birkez daha anladım =) 

Makaleyaz.Net - Türkiye'nin Makale Alım-Satım Platformu
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    nereodi bunu yazdı

Şubat ayında test amaçlı dağıtıma başladılar ama satışı az olan işyerlerine vermediler. Muhtemelen ondandır.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nereodi
    nereodi's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    nereodi bunu yazdı

Şubat ayında test amaçlı dağıtıma başladılar ama satışı az olan işyerlerine vermediler. Muhtemelen ondandır.

Şimdi başvuru yapıyorum enpara şirketimi aktif kullanıyoruz bakalım bize vereceklermi gelişmeyi yazarım buraya

canısı| Keser gibi olma; hep bana, hep bana. Testere gibi ol Bir sana bir bana...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    nereodi bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı
    nereodi bunu yazdı

Şimdi başvuru yapıyorum enpara şirketimi aktif kullanıyoruz bakalım bize vereceklermi gelişmeyi yazarım buraya

2 iş gününde adresinize gelip kurulum yapıp teslim ediyoruz demişler. Pazartesi belli olur.

Toplam Hit: 3445 Toplam Mesaj: 31
bankadan güzeli enpara