folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Enpara'ya Şubeden Yüklü Para Yatıran Var Mı?

Enpara'ya Şubeden Yüklü Para Yatıran Var Mı?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek

cümleten iyi akşamlar.

müşteri hizmetleri ile konuştum ama bi anime karakteri koymuşlar "şey, şey, şey" diye konuşmayı bitirdi net bilgi alamadım. yarın benim enpara hesabıma yüklü miktarda para girişi olacak 100k civarı. işten dolayı kendim gidemeyeceğim. encard bilgimle yani iban ile şubeden kardeşim parayı hesabıma yatırabilir mi ücret ödemeden ?

2016 yılına ait artık finansbank şubelerinden enparaya masrafsız yatırım işlemi yapabilirsiniz diye haberler gördüm ama ben gitmeden işlem oluyor mu bunu net öğrenmem gerekiyor.

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jargonphp
    jargonphp's avatar
    Erkek

dün yiğenime eşlik etme bahanesiyle bankaya gittik beraber rize şubesinden kendi hesabına 200k'dan biraz fazla nakit yatırdık herhangi bir sorun olmadı. Hatta adam daha bi saygı göstermeye başladı çocuğa :)

“Bâkî kalan bu kubbede bir hoş sadâ imiş”(Gazel-i Baki)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    essan
    essan's avatar
    Erkek

Parayı kardeşiniz yatıracaksa sıkıntı olacağını sanmıyorum. Bankalar para kokusu aldı mı sıkıntı çıkartmazlar :) bende mayıs ayında yurtdışında yaşayan abimin yerine ziraat bankasına 38.000 euro para yatırmıştım bir şey diyende olmadı.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek

tekrar aradım pokemon abla çıkmadı bu sefer :F (yalnız sesi kaydetmem lazımdı kadın anime seslendirmesi için doğmuş ama yanlış yerde)

problem olmuyor sanırım yatırabiliyor kardeşim. kendim gidersem 0 sıkıntı orasını kesinleştirdik. tahminim mümkün olduğu kadar enpara şube kullandırmak istemiyor o yüzden biraz yuvarlak cevap veriyorlar.

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mavii
    mavii's avatar
    Erkek

Daha önce yaşadığım paranın miktarı önemli değil kendin gidersen istediğin kadar yaptırabiliyorsun. Başkasına senin hesabına yatıracağı zaman kabul edilmiyor ya da EFT / havale gibi işlem yapıyorlar. Tavsiyem kendin gitmen ya da bankamatikten yatırmak ancak o da sanırım 14 bin gibi bir miktar kabul ediyordu

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Metanet
    Metanet's avatar
    Erkek

Sube içi atmlerden 30-40bin arasi para yatirilabiliyor haberin olsun.

Burda cok felsefi bir yazi yazdigini dusun , ne sen yorul ne de ben yorulayım. İş yapılmayacaklar listem : hipokondriyak
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PcK0
    PcK0's avatar
    Erkek

Banka en fazla "ya ben bu parayı a hesabına değil b hesabına yatıracaktım" gibi bir itirazdan çekinir. Onu da kendilerine göre aşarsalar hiçbir sorun olmaz. 

Sadece bi imza..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

https://www.qnbfinansbank.enpara.com/hakkimizda/islem-tutarlari.aspx

kendim yatırdım şubeden sorun yok. 

arayıp sorsana başkan 10sn telefonu açıyorlar :S

bir daha ara

samaccc tarafından 12/Eyl/18 23:40 tarihinde düzenlenmiştir

Minimalist Değilim Tembelim
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fatih54
    Fatih54's avatar
    Erkek

Başkasının hesabına şubeden para yüklerken belli bir kesinti oluyor. 40 TL ydi yanlış hatırlamıyorsam.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shephard
    Shephard's avatar
    Erkek
    Kreyzi bunu yazdı

cümleten iyi akşamlar.

müşteri hizmetleri ile konuştum ama bi anime karakteri koymuşlar "şey, şey, şey" diye konuşmayı bitirdi net bilgi alamadım. yarın benim enpara hesabıma yüklü miktarda para girişi olacak 100k civarı. işten dolayı kendim gidemeyeceğim. encard bilgimle yani iban ile şubeden kardeşim parayı hesabıma yatırabilir mi ücret ödemeden ?

2016 yılına ait artık finansbank şubelerinden enparaya masrafsız yatırım işlemi yapabilirsiniz diye haberler gördüm ama ben gitmeden işlem oluyor mu bunu net öğrenmem gerekiyor.

Parayı buldun heralde :D 

-Antalya / Kaş / Kalkan Kiralık Tatil Villaları - Beni aramadan tatilinizi planlamayın.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    darkroques61
    darkroques61's avatar
    Erkek

Hangi şube bu sorması ayıp Finansbank'ı kastediyorsanız ben ilk çıktığında yüklü miktar ile gitmiştim bizden yatırım olmuyor havale eft yapabilirsiniz demişlerdi..

Kendine İyi Bak ..
Toplam Hit: 1854 Toplam Mesaj: 13
enpara şubeden para yatırma