folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Enterasan Anılar

Enterasan Anılar

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ir2
    ir2's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

bak bi iki anımı yazıyım şuraya

bu anlattığım anıya kimse inanmıyo sizde inanmayın isterseniz çokda sikimde neyse başlıyom

şindi bu altınoluk diye bi yer war hacılar egfe tarafında bizim arkadaşın yazlık war oraya kalmaya gittik yazın bide hawa nası sıcak oyoyoy manitalar falanwar neyse o konuya girmiyim ben ...
    gidiyorum abi bisikletini aldım arkadaşın cafeye gidicem taaa şehirin içinde şehire gitmek içinde deniz kenarından giden bi yol war ordan gidiyorum tek tük araba geçiyo aha çöl gibi bi yer ama deniz war :) öyle işte gidiyorum o yoldan yol 3-5 km falan dümdüz abicim pisikletle giderkene jet sesi duydum ama orda hep oluyo böyle yunan uçaklarıyla kapışıyo bizimkiler o yüzden pek ilgimi çekmedi bakmadım bile ulan ses gittikçe yaklaşıyo... ben hiç oralı diyilim ama bi noktaya geldi abi arkama döndüm baktım jet varya tam yolun hizasına alçalmış hayatımda bu kadar yakın görmemiştim ben bi jeti... böyle 5-6 katlı apartmanın yüksekliğinde yerden uzak bi şekil tam üstüme geliyo ulan bir geçti üstümden geçtikten sonra bunu arkasındaki rüzgar beni aldı 20 metre sürükledi mına koim hatırlıyom orda 1 saat falan şok durumda yerde yattım ulan neydi o be

sizde böyle anı manı warsa anlatın sewerim ben öyle
    yorumda yazın way anasını falan diyin :p

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AyHaNN
    AyHaNN's avatar
    Erkek

Vay anasini...

benim dogru dürüst bi anim olmadi daha yasimiz genc belki olur :)

.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HKN
    HKN's avatar
    Erkek

ben bu olayi gormemis olsaydim imkani yok inanmazdim. hepsi gercek.. haa pardon surasi yalan bi tek

ir2 , 20 metre suruklendikten sonra 1 saat sok halinde yatmadi. aksine benimle cacik gibi konustu. "hakan git hemen ekmek , peynir zeytin tomatess al , savas cikio galiba tarra yediq" dedi. =)

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Taso Pezevengi
    iso
    iso's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    demek erzak topluodunuz ha:) zuhahaha ulan ilkin aklın fikrin yemekte:D
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Taso Pezevengi
    iso
    iso's avatar
    Erkek
    şimdi geçen hıdıreleste içtik içtik içtik yani kusana kadar içtik halada içmeye çalışıoz işte biizim mekandan biraz uzaklaştık bira alacaz 450 bin eksik çıktı yoldan bizden büyük bi eleman geçiodu benim arkadaş bi atladı bunun üstüne seni siqerim ulemn dedi çocuk noldu abi size karşı yalnış bişimi yaptım dedi bizimkide öldürürüm seni dedi ben tuttum çocuğun boğazından çektim kenarı bak dedim bizim niyetimiz kjavga deil bira alacaz 450 bin kadar eksiğimiz var dedim ben yumuşak konuştum ya elemanda yok paara mara dedi ben iç cebimden emaneti çıkardım koydum cebime çocuk hemen soktu elini cebine bende çıkardım kelebeği açtım tutuoyom bişi çıkarck sandım meğersem para cıkarcakmış 1,500 verdi elaman gönderdim çocuğu bi baktım bizim arkadaşlardan biri yok ben emnaet çıkarınca vuracam sanmış olay çöıkar diye kaçmış hıyar.. ,işte böle
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ir2
    ir2's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

teknik_servis bunu yazdı:

şimdi geçen hıdıreleste içtik içtik içtik yani kusana kadar içtik halada içmeye çalışıoz işte biizim mekandan biraz uzaklaştık bira alacaz 450 bin eksik çıktı yoldan bizden büyük bi eleman geçiodu benim arkadaş bi atladı bunun üstüne seni siqerim ulemn dedi çocuk noldu abi size karşı yalnış bişimi yaptım dedi bizimkide öldürürüm seni dedi ben tuttum çocuğun boğazından çektim kenarı bak dedim bizim niyetimiz kjavga deil bira alacaz 450 bin kadar eksiğimiz var dedim ben yumuşak konuştum ya elemanda yok paara mara dedi ben iç cebimden emaneti çıkardım koydum cebime çocuk hemen soktu elini cebine bende çıkardım kelebeği açtım tutuoyom bişi çıkarck sandım meğersem para cıkarcakmış 1,500 verdi elaman gönderdim çocuğu bi baktım bizim arkadaşlardan biri yok ben emnaet çıkarınca vuracam sanmış olay çöıkar diye kaçmış hıyar.. ,işte böle

muahahah dur senle karşılıklı anı anlatalım

biz her haftasonu gece okulun orda buluşur piçlik yaparız.... neyse yine bigün buluştuk yürüyoz ana caddede bizim emre diye bi piç var yoldayız ana cadde adam bize hiçbişi sölemeden taşı aldı çaat diye ilk katın camını indirdi ana caddedeyiz he ulan nnaptın sen dedim ve vınlamam bir oldu bi baktım alt kattaki şarküteri kapmış eline bıçağı anarşist vaaar diye bağırıyo arkamızdan bizde arkadaşın peşine düştük nereye giderse o koşuyoz ama nası depar o göt korkusuyla gidiyoz bu emre piçi beni geçti bende kondüsyon yok bu giderken bi taş daha aldı bi taner daha patlattı ulan *ına koduum napıyon sen diyoz adam yok dinlemiyo bizi abi elemanları satarım satmasınada adam anlamaz artık peşimizde dursam kesin pıçaklar beni elindede telefon evin sahibini arıyo bi elinde bıçak bide bizim kadar kopşuyo pezevenk herif koş koş öldüm ben bunlar sağa saptı ben büün gücümü toplayıp sola saptım ama gözlerimi kapattım nası koşuyom bi baktım herif arkamda yok ohh dedim arkama bakarak gidiyom bir baktım herif sokaktan çıktı bağıra bağıra geliyo neyse koştuım baya ama yakaladı ibne dur sen dedi polis çağırcam dedi bend edim ben yapmadım falan filan bu herif telefonla konuşuyo ev sahibiyle abni sen nerdesin şura bura derken arkasına döndü herifin kafaya bütün gücümü toplayıp vurdum pat yere yığıldı ben depar eve kadar ışığı kapattum uyudum sonra ehahah ulan ne tırsmıştım

adam öldümü diye merak ettim okul çıkışı baktım şarküteriye adam orda kafasına sargı sarmış oturuyo :)

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MangonelHACK
    MangonelHACK's avatar
    Erkek
    lan abiler çok komiksiniz ir abim muhteşemsin ya

NE KADAR BİLİRSEN BİL, BİLDİĞİN SADECE KARŞIDAKİNİN ANLADIĞI KADARDIR...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Criminal
    Criminal's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    ulen ir2 tam dayaklık adamsın sen ya :) bana bak bu martyn_ lavuğundan ses seda çıkmıyor onda resimler var, haber verin de yayınlasın yoksa onun da kemiklerini kıracağım!!!

(Daimi imza : Yokluğun cehennemin öbür adıdır, üşüyorum kapama gözlerini.)
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Antikky
    Antikky's avatar
    Erkek

Şimdi bilen bilir Ankarada Kürt Ahmet diye bir eleman var baba a.k her kez bunun yiğeni...

Gecen sene ayrancı lisesini bastık arkadaşımızı dövmüşler şimdi benimde 1 hafta önce suratım çizildi dikenli tek cizdi kanadı hayvan gibi iz vardı 5 cm:)(şimdi yok lo)

Gitik biz 3-5 kişiyiz adamlar atladı 200-300 kişi bütün erkekler bahçeye indiler. Elemanın teki çıktı siz benim kim olduğumu biliyonuzmu ayağı çekti,bende kimsin lan deyince Kürt Ahmetin akrabasıyım dedi:) bende güldüm.Sen kaçıncı yiğenisin len hafalan...(arada polis geldi yoladık falan...) Arkasından dialog.

Ben:Sen benim kim olduğumu biliyormusun?

O:Kimsin?

B:Allatin Cakıcının Yiğeni:)

o anda alatin çakıcı nerden aklıma geldi bilmiyorum ama bizim arkadaşlar dayak yiğeceğimizi anladıkları için hiç bozuntuya vermediler falan... Şimdi baktım heriflerde ses soluk yok dedim bunlar yedi dedim daha dün suratıma neşter yedim doğrarım anim allah:p(bir taraftanda nasıl çıkarım lan burdan gibi bir ağır düşüncem var) Bak bak benim lafa:

Bak koç ben şimdi giderim olanları unuturum

yada burda kan çıkar 3-5 adam ölür:p!

Kan ölüm lafını duyunca adamın yanında kimse kalma:)

Adamda aman kardeş kimse kan çıksın istemez falan ayağına oradan ağır ağır uzaklaştık sonra topuk:)

Olayların sonlası:

Öğrendikki adam harbiden Kürk denen adamın akrabasıymış:p

Ama hıyar ağası beni hala cakıcının yiğeni sanıyor:p:)

Umursamaz Tavrımın Hastası Olunuz.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Taso Pezevengi
    iso
    iso's avatar
    Erkek

yaptığım çocukluktu sakın yalnış anlamayın işim bu deil ama anltıyom anı işte güzel deil ama olsun

sene geçen sene mi ne iki arkadaşla gezioz eskibi araba gördük açtık kapıyı saldık yokuştan aşağı tarafta düz kontak yaptık arkadaşla baya dolaştık çocuğa dedim m.q bak arabayı ben açtım ben çalıştırdım ben de kullancam dedim oda al dedi nerden bilksin benim kullanmayı bilmediğimi bi başladım 4 arabaya çarptım sonra direğe çarptım burnum kırıldı.arkadaş çoktan kaçmıştı bende kaçtım arkamda 4kişi görüdüm bide 3-4 el ateşedildi sonrabenim arkiler gitti olay yerine o.ç ğunun peşinde 9 kişi koştuk yakalayamdık diyekonuşuyolarmış şu an burnum kırık:)

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    moonspellhack
    moonspellhack's avatar
    Erkek

bir kis gecesiydi nedense olaylar hep gece oluyo ama ne yaparsin ögrencilik hali iste. ozamanlar sobali evde kaliyorduk. one eziyetti ole bee. bir gün okadar parasiz kaldikki evde ne odun ne kömür yakabilecegimiz gazete bile kalmamisti. olanin olmayana borcu vardir sözunden yola çikarak. bizde bu borcu tahsil etmeye çiktik. elimize aldigimiz çuvalla ara sokaklara daliverdik. sonra ne görelim adam odunlari yigmis balkona ali bana bakti ve hassiktiiirr bunlarda ne yanar bee dedi. sonra ali beni omuzlarina aldi ve balkona tutunmami sagladi. buraya kadar hersey çok güzel gidiyordu taakii ben balkonda asili kalana kadar ne yukari çikabiliodum nede ali asagidan beni itebiliyodu asagi atlamayida gotum yemiodu (bukadar odun birakilirmi lann diyodum kendime) fazla geçmedi birden evin isigi yandi (halbuki ben aliye okadar dedim bagirarak küfür etme diye) sonra adam balkonun kapisini açti ben hala asili duruyorum bu arada. ali ibneside gülmekten donuna siçmakla mesgul. sonra adam geldi oglum sen burda ne yapiosun diye sordu bana. içimden takla atiyom amca demek geldi. ulan bu durumda ne dersin adama zaten asili duruyorum kollarim uzadi resmen. hiçç abi bizim odun bittide sizden ödünç alcaktik abi valla çok üsüdük dedim (küçük emrah taklidi yapmaya basladim) sonra adam beni yukari çikardi aliye baktim ali yokk adam uçmus gitmis. ben adamla kaldim. aklimdan neler geçio bi bilseniz. allahtan adam insafliymis bize bi çuval odun verdi. ( yanlis anlamayin ayoooll adam harbi insafliymis valla bak ) :)))) sonrada merdivenlerden inmem için kapiyi açti... tekrar balkonda asili kalmama gönlü razi olmadi herhealde:) ben eve gittigimde ali batteniyenin içine girmis hala gülüyodu :))) elimdeki çuvali görünce bide yuz ifademiz biraz ofsayt olunca lan hayta yoksa çocuklari çuvala mi doldurdun die sordugu gibi kafasina 5 e 5 lik kalasi yedi....

moonspell__hayta
Toplam Hit: 3674 Toplam Mesaj: 15