folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Erbakan Ve Türk Otomabili

Erbakan Ve Türk Otomabili

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DanLev
    DanLev's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Necmettin Erbakan enteresan bir kişilik ve bir o kadar da dahiyane bir akılın adıdır bana göre. Ülküsü ve amaçları benle uyuşmasa da, mert adamdı. Düşmanım bile olsa mert, eğilip bükülmeyen adam düşmanım olsun isterim. En azından Erbakan'ın eteklerin de büyüyüp sonra emperyalizm köpekliği yapan AQP gibi kancık ve yavşak değildi. Neyse sinirlerimi bozmayayımi sustum.

DanLev tarafından 12/Ağu/12 00:50 tarihinde düzenlenmiştir

kontrol edebilir olduğum savaş, kontrolüm dışında ki barıştan her zaman daha iyidir...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nigdeli
    nigdeli's avatar
    Erkek

Hernedense türkiyede güzel işler yapanlar yada yapmaya çalışanlar hayattayken değilde vefat ettiklerinde değerleri anlaşılıyor örnek Erbakan ve yazıcıoğlu.

Erbakan hayattayken çevremdeki bir çok kişi iyi adam ama oyumuz boşa gider düşüncesiyle koyun sürüsüne kapıldılar.

Erbakanın değerini anlayamayanlar ileride dahada ah vah edip üzülecekler yanlış yaptık diyecekler.

Hocaya ihanet edenlerin hepsi akp de birleşiyor. Neden ? Çünkü hoca doğrularından milli görüşünden hiçbir zaman ödün vermedi.

Arada bir oda kıvırsaydı doğrularından ödün verip batının kuklası olsaydı Erbakan hükümeti düşermiydi sanıyorsunuz.

Abd ve israil karşıtı oldunmu iktidarda kalma gücün yok ama dost ve müttefik olursan 8 yılda kalırsın hükümette 10 yılda.

Ayrıca devrim arabaları belgeselinde dikkatinizi çektimi bilmem hocanın adı bile anılmıyor.

Bu videolarıda izlemenizi tavsiye ederim http://www.youtube.com/watch?v=CIx__TNih1c

Sahte bahara aldanma ayazda kalırsın...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Osuran_Boga
    Osuran_Boga's avatar
    Erkek

Babam 2 şey söyler 1. İnönü: "Atatürkten sonra bir adam geldi oda dinci çıktı" dedi o bile kabul etti :) der.

2. "Gazete küpürünü" delil kabul ettiler adamı indirdiler indirdiler der.

babam böyle diyince bende araştırmıştım sonra arkadaşlara falan anlatınca bana gülerlerdi sonra adam vefat etti (Allah rahmet etsin) TV

kanallarında Erbakanı anlatınca gelip bana anlatmaya başlamışlardı :)

naber?
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ershn
    ershn's avatar
    Erkek
    Osuran_Boga bunu yazdı

Babam 2 şey söyler 1. İnönü: "Atatürkten sonra bir adam geldi oda dinci çıktı" dedi o bile kabul etti :) der.

2. "Gazete küpürünü" delil kabul ettiler adamı indirdiler indirdiler der.

babam böyle diyince bende araştırmıştım sonra arkadaşlara falan anlatınca bana gülerlerdi sonra adam vefat etti (Allah rahmet etsin) TV

kanallarında Erbakanı anlatınca gelip bana anlatmaya başlamışlardı :)

ben yazacaktım mürid yazmış ama eksik yazmış.

İnönü şöyle diyor; Bu ülke bir tane zeki adam yetiştirdi ama ne yazıktır ki o da dinci çıktı...

-ki bana görede Cumhuriyet tarihinin en zeki adamıdır.

Allah Türktür.
Toplam Hit: 2553 Toplam Mesaj: 15