folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Ercan Taner İn Küçüklüğü (Kopma Garantili)

Ercan Taner İn Küçüklüğü (Kopma Garantili)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gulyabani
    gulyabani's avatar
    Erkek

+ ortmenieeem! ortmenieeeemm!! ahmet kalemimi aldiiaa.. evet ahmet kalemimi aldiie, vermiyooaar! inanilir gibi degil ahmet kalemimi aldiiaa vermiyooraararr!
    - off ahmet ver suna kalemini de sussun
    * al be al.. of
    + eveeeet ahmeet kalemimi verdiiee! harikulade bir olay, siniflarda gormek istediimiieeez turden olaylar bunlaaar..

------------------------

- annea iyi vurur oralardan! vurursa mor olur.
    - sus ercan!
    - annea vurdu mor oldu. mor anneden geldi, nefis vurdua. vuru$ anneden. anne vurdua... vurursa mor olur demi$tim, vurdua mor oldua...

------------------------

- kim attı bu tebeşiri çocuklar
    - attı attı hakan attı, hakan hakan ..
    - ispiyoncu pislik

------------------------

-123 hulusi?
    -burdayım öğretmenim..
    -156 serkan?
    -burdayım öğretmenim..
    -183 ercan?
    -ercan buradaaa.. ercan buradaaaa.. uzak mesafedeeeeaa… sırayla kaloriferin buluştuğu noktadaaaaa.. deniz tarafına bakan pencere kenarındaaaagh..
    -lan olm lan. bi sus lan! şimdi yiyeceksin benden beş kardeşi.
    -hayrettin yapmaaaa.. hayrettin yapmağhh..

------------------------

-ercan koşar adımlarla bakkala giriyor, ercan bakkaldan içeri girdi, girdi içeri. ercan girdi. iki çikolata istedi bakkaldan.
    -adam gibi sipariş ver lan bebe
    -bakkal bebe dedi ercana, ercana bebe dedi. böhüeeeee..

------------------------

- ercan bi maltepe kap gel
    - ercan gittieee ercan bakkala gittieee
    ....
    ...
    ..
    .
    - ercan nerde lan maltepe?
    - bakkal elini tezgaha soktuueee veeee samsun 216! bakkal samsun 216 çıkardı sayın seyircileeeeaar!
    - lan!
    - sinirler bir anda gerildieee! babam çok kızgıın ercanın üzerine yürüyooor! ercanın üzerine yürüyooorrr..evde görmek istemediğimiz olaylaar..
    - ay bırak çocuğu..
    - evet sayın seyircileear olay büyümeden annelik güçleri araya giriyooorr ve babayı sakinleştirmeye çalışıyoor

----------------------------------

-rıza konuştu.. rıza konuştu.. örtmen bakıyor.. örtmen sınıfın tahtaya bakan kale tarafına doğru yürüdü..örtmen döndüü.. tebeşir geliyor.. sekerse tehlikeee.. sekmediiii.. sekmedii

----------------------------------

- serkan saklandıııeaaa serkan arabanın arkasına saklandıeaaa mahmut görmedieaaaa
    - sekan çık olm gördüm ehehe
    - mahmut gördüeaeaaa mahmut gördüeaaaa mükemmel saklandı serkeaan ama mahmut gördüeaaaa

---------------------------------

- ercan açtıeaa kitabıeaa açtıeaaa birinci sorueaaa .. yine bir problem var havuzdeaaeaa
    - bey bu çocuk okumıcak galiba ?
    - okur o okur. heyecanlı işte ne güzel.
    - ahmetin üçbinlirası veaaaar evet ahmeeaaat fındık alıyoeaaarrr parasının geeri kalanını innnnnanılmaaaeaaz bir şekildeeaaa mehmet'e veriyooeoaarr
    - bey sana diyorum bey.
    - dur be hanım en heyecanlı yerieaa
    - ve ercaeeaaan soruyu çözüyoaareear. ahmetieaaann 1000 lirası kalıyoeaaarrr
    - goooooooolll !!
    - bey ?
    - ee yani aferin oğlum benim

--------------------------------

- ali topu at
    - ali attı topueaaaaa ali attıeaaeaaa mükemmel attıeaaa
    - şşşt ... ayşe topu tut
    - ayşe tuttueaaaa ayşeaaaa mükkkemmeaal uzandıeaaaa. iki mükemmeeaaal hareket. önce ali şimdi ayşeaaaa.
    - hey allahım oglum ne yaziyor fiste adam gibi okusana...
    **
    -öğretmen sinirleniyor sayın seyirciler, not defterini çıkarıyorr... yapma ercan, yapma ercan...

- ercan bak haci deden geldi, gel bi elini op..
    - haccciiiiii hacciiiii..
    - ne bagiriyon oglum haci dedene, ayip degil mi..

ercan taner bir kizla bulusur

evet buyuk bulusmaaaaa.. isterseniz once ercan'in kizlarla olan bulusmalarina bir bakalim.. eveeeatt ercan bugune kadar kizlarlaaa tam 6 kez karsilasmis veeee ercan bu karsilasmalarin hepsindeen basi onde ayrilmiiss eveeet ercaan bakalim bu kez seytanin bacaaaaani kirabilecek mieeee.. evet bu aradaaa bu aradaaa... cok ilginc seyler oluyooaaar, selmaa kaciyoor.. evet selmaaa kaciyoor, ercan kovaliyoooaaar.. haydi ercaaaan!!

--------------------------------

ercan taner'e and okurken

+ ... varliiiim turk varliiinaaaa armaaaan olsuuaan.. armagann olduuu.. varligiim olduuaaa.. kim olduuua? armaaagaaan olduaaaa!!

ALINTIDIR

başka bi yerde gödüm hoşunuzu gider diye burya yazdım

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    refugee
    refugee's avatar
    Erkek

Bu sitede yazilanlarin hicbiri dogru degildir. 18 ya$in altindakilerin kullanmasi hukuken sakincali olabilir (zaten o ya$ta ne i$iniz var internette sitede cikin, gezin, gezdirin). Yazarlar Ek$i Sozluk'e yazdiklari entry'lerin telif haklarini Michael Jackson'a devretmi$ sayilirlar. Sitede yazilanlari kaynak belirtmeden Word'e aktarip "Fw: Turk astronot ve houston! cok komikkkk!" diye arkada$larina yollayan pespayedir, hemzemindir, hincaldir, uluctur. Hukuki gereklilikler haricinde yazarlarin kimlik bilgileri saklidir. Sadece arada yoneticiler tarafindan onemli bir gerekceyle incelenip "tuh erkekmi$" denebilir. Bir gun kapimiza biri gelirse "kim lan bunlar" diye "bi sn du$tayim" denir mutfak penceresinden kacilir.

alıntı yaparken nerden aldıgımızı yazalım...

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cicuta-douglasii
    Cicuta-douglasii's avatar
    Erkek

- ercan bak haci deden geldi, gel bi elini op..
    - haccciiiiii hacciiiii.
    - ne bagiriyon oglum haci dedene, ayip degil mi..
    zuhahahaha :D

refugee bunu yazdı:

Bu sitede yazilanlarin hicbiri dogru degildir. 18 ya$in altindakilerin kullanmasi hukuken sakincali olabilir (zaten o ya$ta ne i$iniz var internette sitede cikin, gezin, gezdirin). Yazarlar Ek$i Sozluk'e yazdiklari entry'lerin telif haklarini Michael Jackson'a devretmi$ sayilirlar. Sitede yazilanlari kaynak belirtmeden Word'e aktarip "Fw: Turk astronot ve houston! cok komikkkk!" diye arkada$larina yollayan pespayedir, hemzemindir, hincaldir, uluctur. Hukuki gereklilikler haricinde yazarlarin kimlik bilgileri saklidir. Sadece arada yoneticiler tarafindan onemli bir gerekceyle incelenip "tuh erkekmi$" denebilir. Bir gun kapimiza biri gelirse "kim lan bunlar" diye "bi sn du$tayim" denir mutfak penceresinden kacilir.

sende kasma bu kadar hoja

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tbbsg.
    agrilion
    agrilion's avatar
    Erkek

tşkürler çok komik ya
    ya nerden çıktı alıntı yağtığımız siteyi yazalım filan ne gerek var ????

Ben Kapitalizmim ve bankacılar benim evlatlarım.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gulyabani
    gulyabani's avatar
    Erkek

alıntı: www.forumtrportal.com (isterseniz tam link verebilirim)

ben bu sitede yeni sayılırım fakat daha kimsenin alıntı yaptığı şeyin kaynağını belirttiğini hatırlamıyorum. gerektiğini de sanmıyorum.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gulyabani
    gulyabani's avatar
    Erkek
    unutmadan ben eksi sozluk e üyeyim. senin yazdığın ve her eksi sozluk sayfasının altında yazan o şeyi ezbere biliyorum
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiOksidan
    AntiOksidan's avatar
    Erkek
    refugee bunu yazdı:

ŞU HACKLENEN EKŞİ SOZLUKTEN Mİ BAHSEDİOSUN :)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gulyabani
    gulyabani's avatar
    Erkek

hack lendiğinden haberim yok ama ordan bahsediyorum.

ayrıca oranın hacklenmesi onlar açısından utanç verici değil, çünkü orası hack ya da bilgisayar sitesi değil.(örneğin AYT team in sitesi ya da tahribat ın hacklenememesi gerekir.)

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kozanaybar
    kozanaybar's avatar
    Homo
    Muahuha güzel olmuş :) Selma olayı güzel :D
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kuponadam
    kuponadam's avatar
    Erkek
    süperr...eline sağlık.... kaynağı vercen de nolcak adam aramış bulmuş çalış sende bul dimi ama :}

imkansiz yoktur
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gulyabani
    gulyabani's avatar
    Erkek
    yorumlarınız için teşekkürler arkadaşlar
Toplam Hit: 2454 Toplam Mesaj: 12