folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Erdoğan"In Ses Kaydı Internete Düştü

Erdoğan"In Ses Kaydı Internete Düştü

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Master
    Master's avatar
    Erkek
    Erdoğan'ın da ses kaydı Internete düştü !
    Başbakan Erdoğan önceki gece Show TV'deki canlı yayında “Beni de dinliyorlar telefonda rahat değilim” derken, ilginç bir gelişme yaşandı. Başbakan Show TV'de gazetecilerin “Sizi de dinleyebilirler mi” sorusu üzerine şu yanıtı verdi:

“Bu olayın yasal olarak durumu belli. Ancak telefon firmaları, Vodafon olsun, Turkcell olsun, Avea olsun, hepsi de telefon dinleyebilir mi? (Sizi de dinleyebilirler mi?) Ne zannediyorsun. Tabii. Onun için ben ne konuştuğuma dikkat ediyorum. Telefonlarda rahat değilim. Ben de dikkat ediyorum..
    haber3noktacom
    //
    Elinde bu görüşmeye yada Ses kaydına dair bir şey olan var mı arkadaşlar :) ?
    //

Bilgi güçtür, düşmanını barışa zorlar.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek
    iyide bunda ne varki hayet normal bişey

DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    stillalive
    stillalive's avatar
    Erkek

@Master

sakin olun hemen elinize bi koz geçecek diye sevinmeyin :))) çok heyecanlandın galiba yana yakıla o ses kaydını arıyosun :)

Geçenlerde kumpircide otururken, salataları, kaşarlı kumpirleri ve kısırları gördüm, o sırada şöyle düşündüm: Kısırlaştırılmış Siyaseti, Kaşar Siyasetçilerden Alırsak, Önümüze Amerikan Salatası Olarak Gelir Ve Biz de Onu Yeriz, Ama Orada Unutulan Birşey Var, O da Çoban Salatası.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    omerali
    omerali's avatar
    Erkek
    ses kaydına ne gerek var koz için adam zzaten bagıra bagıra soyluyor herşeyi...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Geenmeboo
    Geenmeboo's avatar
    Erkek
    ses kaydına gerek yok. adamın mitinglerini ne biliim konuşmalarını dinle zaten elinde bi ton koz oluo da salak milletimiz bunları algılayamıyo anca yumurta götte sıkışınca farkedio.

NEDEN? (soru olarak)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Master
    Master's avatar
    Erkek

S/A Sevindiğimi kim söyledi ahali ? Tabii ki normal bir durum. Sayın başbakan dün akşam Canlı yayında NTV'deki Programda kendi ağzıyla söyledi zaten.. ben sadece daha önceki Askeri Ses kayıtlarının nete düşmesinden sonra TBT'de de yayınlandığını bildiğim için sormak istedim..

Olayı sapıtmayın!!

Bilgi güçtür, düşmanını barışa zorlar.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eselcuker
    eselcuker's avatar
    Erkek

uydurma kesinlikle inanmıyorum saten  bu  değilmi milleti dinleten bu olmasa ergenekon mu olurdu aq

ortalığı sakinleştirmek için bende dinleniyorum dior

AMD Rulezzz =)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KaLiTe
    KaLiTe's avatar
    Erkek

eselcuker bunu yazdı:
    -----------------------------

uydurma kesinlikle inanmıyorum saten  bu  değilmi milleti dinleten bu olmasa ergenekon mu olurdu aq

ihtilal tarihlerindede erdoğan vardı demi? 28 şubatta da erdoğan vardı menderesi de erdoğan astırdı demi. komik olma lütfen...

Yalnış Bir Öyküdeyim Beni Yeniden Yaz . . .
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FaTHeR
    FaTHeR's avatar
    Erkek
    Adam Gibi Konuş Lan O Ne Öyle Salak Milletim Üstün Zeka Sen Kimsin Lan Salak Kelimesini Bu Milletin Kullanabiliyorsun Adam Gibi Konuş...

Yasaklar her zaman ilgi çeker ve kısıtlanmış alanlara serbestçe girip özgürce davranmak daima zevklidir...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RuzgaR
    RuzgaR's avatar
    Erkek
    KaLiTe bunu yazdı:
    eselcuker bunu yazdı:

ihtilal tarihlerindede erdoğan vardı demi? 28 şubatta da erdoğan vardı menderesi de erdoğan astırdı demi. komik olma lütfen...

+1

Aşk,Tanrı"nın Nefesini Hissetmektir!
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeYeT
    HeYeT's avatar
    Erkek
    geeeeç..

matematik24.com
Toplam Hit: 2227 Toplam Mesaj: 13