Erkek Adam Ağlar Mı?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kurdo
    kurdo's avatar
    Erkek

Şimdi az önce o canım mp3 lerimden birini dinlerken felaket derecede ağlayasım geldi. Dedim ulan kürt erkek adam ağlar mı? Soruma cevap bulamadım ve burada sormaya karar verdim. Sizce;

"Erkek adam ağlar mı?"

Note: bu konu belki daha önce açıldı bilemem search bölümü kapalı bakamadım. ayrıca lütfen daşşak konusu yapmayın bunu :) çünki hayatımda ilk defa ciddiyim....

kendinize ayığ olunuz
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    a4tech
    a4tech's avatar
    Erkek
    insan değilmiyiz , ağlayamazmıyız ? boyle bir sey yok her insan ağlar ağlamalıdır. seni yanlıs yonlendirmişler :)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RemotE
    RemotE's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Vallah Erkek Adam ağlarmı ağlamazmı O insanın Kişiliqine Göre Değişir..

Ama Sana gelince Benim i.ne Kardeşim Senin ağladıqına inanırım :D:D:D

Bizi Satanı Biz Bedavaya Veririz..! http://www.intikal.org - http://www.ohbea.com
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Stifler
    Stifler's avatar
    Erkek
    ağlamaz olurmu lan tabi ağlar ben dün ağladım (dalga geçmeyin)  gerçekten ağlarız bizlerde zuzaylı diiliz ya :)

3 Hafta önce Sigara Öldürüyor diye okudum, sigarayı bıraktım. 2 hafta önce Alkol Öldürüyor diye okudum, Alkolü bıraktım. Geçenlerde Aşırı Seks öldürüyor diye okudum, okumayı bıraktım..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ahmetdiyarbekir
    ahmetdiyarbekir's avatar
    Erkek
    Yok kardeşim erkek adam ağlamaz;ağlatır.  baktın zorda kaldın ağlayacan öyle ulu orta ağlama çekil bi köşeye çaktırma o kadar...

Azimle defakasyon, Mermerde perforasyon...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tagext
    tagext's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Başarı Madalyası
    Erkek
    ipnemisin olm sen. Erkek Adam Ağlar mı?

ftw
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    a4tech
    a4tech's avatar
    Erkek
    ne alaka ipnelikle yaw tagext sende :)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MitNickKevin
    MitNickKevin's avatar
    Erkek

hayatda acı veren ciddi şeyler için erkek bayan farketmez ağlaması normal birşey, fakat aşkmış meşkmiş bilmem ne ipimmiş o tür şeyler için hiçbir insan içten ağlamaz ağlayamaz, o tür ipnelik şeyler için ağlayanlar için erkek olursa oğlan, kız olursa zilli diyer tanımını yakıştırıyorum...

bakın kadın erkek eşittir :)

Bilgi ceza, Bilgi suç ve Taşımak ağır. Unutmak ise öğrenmekten daha çok zaman alır...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Stifler
    Stifler's avatar
    Erkek
    yokta yani niye siliyorsunuz ki.. benimkini sildiniz bari admin arkın söylediği cümleyide silin...

3 Hafta önce Sigara Öldürüyor diye okudum, sigarayı bıraktım. 2 hafta önce Alkol Öldürüyor diye okudum, Alkolü bıraktım. Geçenlerde Aşırı Seks öldürüyor diye okudum, okumayı bıraktım..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jasperx
    jasperx's avatar
    Erkek
    insan insandır kız weya erkek bizi yaratan allah her insanı eşit yaratmışır ya erkekler ağlamaz diye bir kural yoktur hepimiz insanız+kürtler insan değil mi? yani boşu boşuna ayırım yapmaya gerek yok
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PeriSaN
    PeriSaN's avatar
    Erkek

Erkek adam aglar tabi niye aglamasin kardes, zaten bunun erkeklikle alakasi çok yok yürekle alakasi var.

Ama erkek adam öyle ortalikta salya sümük aglamayi kendine çok yakistiramaz( çünkü yakismaz) gider bir kenarda sessizce aglar.

Bir de yaw millet konulari saptirmayi ne güzel beceriyo valla helal olsun.

Dağlar Gışımış Yolcu Üşümüş Nasıl Edem Ben, Dağlar Harami Deşme Yarami PERİŞANIM Ben
Toplam Hit: 3949 Toplam Mesaj: 29