folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Erkek Kol Saati Tavsiyesi Alabilir Miyim ?

Erkek Kol Saati Tavsiyesi Alabilir Miyim ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GodKlaus
    GodKlaus's avatar
    Erkek

Herkese merhaba. Kısmetse mezun olacağım 1 ay sonra. Bizimkilere saaat aldırmak istiyorum. Çok aşırıya kaçıp araba alın falan diyemem :D

2bin tl en maksimum 2bin 500 tl fiyatında gündelik kullanımda şık duran. Genç işi olsun şık olsun yazılım mühendisi bir insan takabilsin gibi değişik krakerleri karşılayabilen bir saat aramaktayım.

Öncelikle hoşuma giden modellerin fotoğraflarını koyayım ki aklınızda bir sonuç oluşsun (:

Bu tarzda metal kordona sahip saatler hoşuna gidiyor. Dışarıdan bakıldığında da güzel görünsün kolda da rahat birşey olsun.

Daha önce uzun süreli olarak 1 tane saat taktım yaklaşık 2 yıl hiç çıkarmadım kolumdan babam askere italyaya gittiğinde oradan almış. Kendisi sonra başka saat takınca ben çökmüştüm üstüne :D

Bu saat iyi hoş hala çekmecemde durur ama "baba saati" şeklinde olduğu için koluma taktığımda çok hoşnut hissetmiyorum.

Saatin ağırlığı olarak net birşey diyemem "ağır olsun" yada " hafif olsun" gibisinden ama kaliteli ve orjinal olacağı için sanırım ağır olur saatler.

Uzun lafın kısası, Çakı gibi delikanlıya yakışacak bileğinde sırıtmayacak, uzun ömürlü, terletmeyen, bilekte ağrı sızı vs vs yapmayacak olan ve maksimum 2.500 tl değerinde bir kol saati istiyorum.

Yardımcı olabilenlere şimdiden teşekkürler (:

@muaythaist abi bekleniyorsun (:

Telegram : @CuneytKuscu && Discord : Tyenuc#2679 | İstanbul Avr. Yazılım Mühendisi ve sonunda işim var (:
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    saatci
    muaythaist
    muaythaist's avatar
    Erkek

(: seiko premier kinetic serisinden hoşuna gideni al derim.

bende snp025p1 var, gri kadran beyaz alt kadran, siyah kayış ile kullanıyorum. hem klasik hem spor tarz gideri var. hala çok hoşuma gidiyor. alalı 7 yıl oldu sanırım.

arkadaşıma da siyah kadran olanını almıştık.

marka değerini hesaba katmazsak fonsiyon ve stabilite olarak rolexi molexi tokatlar.

biliyorsundur pilsiz bunlar. otomatik saatler uzun süre hareketsiz kalınca normalde durur.

ama bu uykuya geçiyor. 4 yıl uyuyabiliyor saat. aldın koluna taktın diyelim, hareket ettiği anın tarih saat saniyesine getiriyor kendini.

artık yılı, 31 ya da 30 çeken ay gün hepsini kendi ayarlıyor.

7 yıl önce saati alınca bir kere ayarladım. o zaman bu zaman hiç dokunmadım. 0 şaşma, otomatik saatler için muazzam birşey.

Ali & Dua & Zeynep'in Babası
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GodKlaus
    GodKlaus's avatar
    Erkek

Abi baktım biraz da o saatlerden beğendiklerim 4bin liradan başlıyor :D O kadar çok zorlayamam bütçeyi. Bunun dışında önerdiğin bir marka model seri falan var mı acaba ?

Telegram : @CuneytKuscu && Discord : Tyenuc#2679 | İstanbul Avr. Yazılım Mühendisi ve sonunda işim var (:
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PEAK
    PEAK's avatar
    Erkek

Biz bu 24 tl saatin indirime girmesini bekleyelim adam 2bin beşyüz desin ya iyi mi :)

https://joom.app.link/mVyPEyGqWW

Ne biliyim telefon olur pc olur anlarım da kendimi bir türlü inandıramıyorum saate 100 tl den fazla vermeye şimdiye kadar max 60 tl falan vermiş biri olaraktan :)

hocam çokta önemli degilse al bunu kendin geç ya evdekilerede daha cok işine yarayabn bir şey aldırırsın :)

https://joom.app.link/RfcnxMqqWW

Sigara külü ile sirke karıştırılırsa ne olur ?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GodKlaus
    GodKlaus's avatar
    Erkek
    PEAK bunu yazdı

Biz bu 24 tl saatin indirime girmesini bekleyelim adam 2bin beşyüz desin ya iyi mi :)

Ne biliyim telefon olur pc olur anlarım da kendimi bir türlü inandıramıyorum saate 100 tl den fazla vermeye şimdiye kadar max 60 tl falan vermiş biri olaraktan :)

hocam çokta önemli degilse al bunu kendin geç ya evdekilerede daha cok işine yarayabn bir şey aldırırsın :)

Yani tamam böyle bir konu açarak belki şımarık bir davranışta bulunmuş olabilirim o konuda özür diliyorum fakat herkesin alım gücü farklı.

Ben demiyorum "Bana illede saat alacaksınız" diye. Kendileri dediler mezun oluyorsun bütçe bu kadar, ne istersen alabilirsin diye. Bende bütçe 2.5k diye gidip 2.5k lık saat alacak değilim. Eğer kaliteli ve görünümü hoşsa eğer gidip 100liralık saati de alırım takarım koluma.

Tekrardan eğer şımarık gibi göründüysem özür dilerim. Öyle bir niyetim olmadı olamazda.

Edit : Bu tarz konuşmaları PM'den de yapabiliriz. Lütfen konunun gidişatı değişmesin (:

GodKlaus tarafından 24/May/19 08:18 tarihinde düzenlenmiştir

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PEAK
    PEAK's avatar
    Erkek
    GodKlaus bunu yazdı
    PEAK bunu yazdı

Yani tamam böyle bir konu açarak belki şımarık bir davranışta bulunmuş olabilirim o konuda özür diliyorum fakat herkesin alım gücü farklı.

Ben demiyorum "Bana illede saat alacaksınız" diye. Kendileri dediler mezun oluyorsun bütçe bu kadar, ne istersen alabilirsin diye. Bende bütçe 2.5k diye gidip 2.5k lık saat alacak değilim. Eğer kaliteli ve görünümü hoşsa eğer gidip 100liralık saati de alırım takarım koluma.

Tekrardan eğer şımarık gibi göründüysem özür dilerim. Öyle bir niyetim olmadı olamazda.

Yok hocam ben hiç şımarıklık olarak görmedim yani ilk basta mantıksız olarak görüpte mantıgını anlayınca hmm haklıymıs adamlar dedigim çok sey oldu

mesaj attıktan sonra bende kendimi benzer bir durumda hissettim 

sonucta bulundugunuz ortamları durumları bilmediğimden gereksiz demek saçma olur

size böyle hissettirdiysem ben özür dilerim :)

sonucta aynı şeyi düşünüyor muşuz 

Sigara külü ile sirke karıştırılırsa ne olur ?
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    saatci
    muaythaist
    muaythaist's avatar
    Erkek
    GodKlaus bunu yazdı

Abi baktım biraz da o saatlerden beğendiklerim 4bin liradan başlıyor :D O kadar çok zorlayamam bütçeyi. Bunun dışında önerdiğin bir marka model seri falan var mı acaba ?

internetteki fiyatları geçebilirsin. piyasada 3500tl civarında iken eminönünde seiko bayilerine gidip, 

nakit alacağım fiyat araştırıyorum en makul fiyatı kimden alırsam ondan alacağım diyerek gezdiğimde, 1750TLye kadar inebildiklerini görmüştüm.

piyasa kırılıyor, piyasa aç, nakte dönsün diye satış yapıyorlar. belirttiğin bütçe civarından alabilirsin yani.

Ali & Dua & Zeynep'in Babası
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kaan
    Kaan's avatar
    Erkek

Huawei akilli saat

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lazmania61
    Lazmania61's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

https://www.saatvesaat.com.tr/saat/erkek/emporio-armani/AR1808/PD/

Bize Tahribat.com'da TRABZON:)
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

apple watch 4 

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
Toplam Hit: 4088 Toplam Mesaj: 38
saat erkek casio swatch