folder Tahribat.com Forumları
linefolder TahriDepo
linefolder Erkeklere Soruorm?!!!

Erkeklere Soruorm?!!!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    underzero bunu yazdı:
    -----------------------------

karninda sipa, sirtinda sopa eksik olmayacak, vurdugum zaman yere, carptigim zaman duvara yapisabilecek ve yakisabilecek, yemek yapabilecek, elde bulasik camasir yikayabilecek, sabah erkenden kalkip kahvalti hazirlayacak, elbiseler utulenmis ortalik toplanmis olacak, aksam geldigimde yemek hazir olacak, ben sus deyince susacak, konus deyince konusacak, alisverislerini ben yapacagim, benden ektradan hicbir masraf istemeyecek

cok sey mi istiyorum ?

under abi gozunun yagini yiyim boyle birsey bulursan banada haber ver :)

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArmadA
    ArmadA's avatar
    Erkek

dışından öok içi güzel olucak abi bişi anlamadan dnlemeden hemen yargısız infaz etmicek, istediği müziği dinlesin ancak bana saygı göstericek özellikle bu konuda sonacııma geniş görüşlü olucak kız gibi olucak :D ...gider

Living Death
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mimar
    mimar's avatar
    Erkek

ne kızı yaaaa. kız neymiş? tanımam kız mız ben. 4 senedir bekar geziyom amk, benden rahat bi insan bulamazsınız şu dünyada. inşallah Allah devamını nasip eder kimseye abayı yakmadan rahat rahat geçip gitsek şu dünyadan:D

hayalimdeki kız, sadece hayalimde olacak bi kız. dünya üzerinde öyle bi kız olduğunu hiç zannetmiyorum. onun için de boş bi beklenti içerisinde değilim.

ama kısaca özetlersek;"davamızı anlayacak, fethi zor, fatihi tek olacak!" yani aynı anda 3 adamla çıkmayacak, bi yavşamayla hemen teklifini kabul etmeyecek, az naz edecek ama abartmayacak vs vs.

güzellik elbette ararım ama kesinlikle ikinci planda. yoksa çok güzel kız gördüm. hele daha görmekteyim ama boooooooooş. içi boş. iç güzellik yok.

varmı böyle bi kız? hiç sanmam. diyorum ya, benim kızım hayal. ben onla beraber sokağa çıkıyom, yemek yiyom,el ele falan tutuşuyoruz. cafede tek başıma gidip 2 çay söylüyom, bazen bakıyolar bu mal napmaya çalışıyo diye?:D

öyle işte.....

uçmayı bilmiyorsan ibnelik yapmayacaksın...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aspirin
    aspirin's avatar
    Dişi

ılgınc olan bısey var kac gundur erkekler kadınlar hakkında- kadınlar erkekler hakkında forum acıyo

hayır erkegı su yonden anlıyorum kız bı yamuk yapmıs oluyo derdını anlatıyo yada ne yapım ben sımdı dıyo kı burda erkek uye sayısı cogunlukta buraya kadar guzel ! bukadar cok erkegın oldugu yerde hayalınızdekı kadın tıpı ne sorusu abes olmadımı ?

ben erkek olsam aynen kendımı tarıf ederdım yane suphesızzzz ama bunun neye faydası var ? yanı bu konunun neye faydası var

soyle acıklama yapsa anlarım konuyu acan kısı ben bı erkekden hoslanıyorum ona kendımı begendırmek ıstıyorum genel olarak erkekler neden hoslanır dese eyvallahhh...

ama tutupda hayalınızde kı kız tıpı...???

ya sunu soylemek ıstıyorum arkadasım kımse kızmasın bana ozellıkle konuyu acan arkadasımın affına sıgınarakkadınların altın gününe döndü yaw :) o acıdan yanı ki buna benzer bir tomar konu var orda da erkeklerın dusuncelerını okuyarak erkeklerın ne ıstedıgıne daır bılgıye ulasabılırsın ;)

mimi " yim ben ...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gafman
    gafman's avatar
    Erkek

Bakınca yüzüm gülecek çok tatlı bir ifadesi ve neşe dolu bir  tipi olacak. sevecen olacak. ben nedersem tamam aşkım diyecek böle şeker işi olacak.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FOXXLY
    FOXXLY's avatar
    Erkek
    güzel olucak , fazla soru sormayacak, asp bilecek, bilmezse olmaz , mssql + mysql dan anlıyacak yeter

kelimeler albayım bazı anlamlara gelmiyor.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cxa1191s
    cxa1191s's avatar
    Erkek

Aşırı güzel istemem, kıyamam onunla sevişmeye. Tombul olacak. En az 120 beden göğüster ve "yemeğin salçalısı, hatunun kalçalısı" sözündeki gibi kalçalı olacak. Onu ısırınca, sıkınca kürek kemiği, kaburgaları elime,dişime gelmeyecek. Kesin uzun saçlı olacak. Eğitim almış, toplumda birey olarak kendini ispatlamış olacak. Naz yapmayı, cilveyi, laf sokmayı bilen olacak.

Ben aradığımı buldum, nikah masasınada ikna etmek üzereyim, süper oldu ya 

Ahanda adresim www.bdy.gen.tr
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    maganda
    maganda's avatar
    Erkek
    underzero bunu yazdı:

karninda sipa, sirtinda sopa eksik olmayacak, vurdugum zaman yere, carptigim zaman duvara yapisabilecek ve yakisabilecek, yemek yapabilecek, elde bulasik camasir yikayabilecek, sabah erkenden kalkip kahvalti hazirlayacak, elbiseler utulenmis ortalik toplanmis olacak, aksam geldigimde yemek hazir olacak, ben sus deyince susacak, konus deyince konusacak, alisverislerini ben yapacagim, benden ektradan hicbir masraf istemeyecek

cok sey mi istiyorum ?

Kardeş abartısız bnm annem böle bi kadın her kelimesinde ama babam değerini bilmiyo yıllardır :(
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lekton
    lekton's avatar
    Erkek

Rus olması benim için yeterli...

Dikkat: Hazine Ceyhan ırmağının kıyısında iki köprü arasında... kuru ağacın Dibinde...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiOksidan
    AntiOksidan's avatar
    Erkek
    insan olsun,basit olmasın,sadık olsun zaten sora büük ihdimal aşık olrm ;: D
Toplam Hit: 29759 Toplam Mesaj: 114