folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Erken Final: Bin Yılın Sonu

Erken Final: Bin Yılın Sonu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cran_s
    cran_s's avatar
    Erkek

twilight_flame bunu yazdı:
    -----------------------------

3 yıl boyunca sadece iddialar var diyerek birçok kişiyi içeri attırdılar bir bok bulamayınca nereye saracaklarını şaşırdılar. Kısacası bu yazdığın protesto olayına BSG diyorum.

Son olarak askere yavşak demeye çalışan haysiyetsiz yavşak.  Madem cemaat örgütlenmelerini asker falan engellemeyecek afedersin ama sen ne bok yedin bu örgütlemeyi önlemek için. Zora gelene kadar asker karışmasın biz yaparız. bir bok yapmayıp bıçak kemiğe dayandımı  aman götüm elden gidiyor asker kurtansın diye yalvarırsınız. Kısacası bir düşünmek gerek acaba yavşak kim?

-----------------------------

bence yavşak insanları olduğu gibi kabül etmeyen şekillendirmeye  bir kalıba sokmaya çalışan herkez

cemaat yada senin zihniyetin fark etmez

kendisi gibi düşünmeyene tahamül edemeyen hakaret eden zavallı zihniyettir

hukuku hakkı hiçe sayarak milletin kayıtsız şartsız egemenliğini ayaklar altına seren

milletin vergisini sosyal tesislerde çtır çatır yiyip karakoldaki askeri savunmasız bırakan

konumu dolayısı ile hukukun el sürmeye çekindiği  siyasi,asker,imtiyaz sahibi iş adamı ,gazeteci vs herkezdir

şimdi senin zeki beyninde şekillenmiştir beni ya cemaatci sanarsın yada taraf okuru yada Atatürk düşmanı cumhuriyet düşmanı başka bir kesim senin gibi düşünmüyorum ya ne onlardanım ne sizdenim ben kendi düşüncelerimi kendim düşündüm senin gibi başkalarının anlattıklarını kopyala yapıştır yapmadım

bi bok yapmayan senin gibiler o yüzden askerden medet umuyosunuz

avatarınıza Türk bayrağı koyup kendinizle gurur duyarsınız bari Türkçe bi nick bulsaydın nasıl olsa Türkçeyide asker kurtarır dimi

Toplam Hit: 2170 Toplam Mesaj: 12