folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Erken Sevk Aldım, Tecili Bozdurdum Ama İş Buldum

Erken Sevk Aldım, Tecili Bozdurdum Ama İş Buldum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lucas
    lucas's avatar
    Erkek
    Arkadaslar merhaba. Ben 22 ekimde aralikta askere gitmek icin tecili bozdurdum erken sevk aldim. Fakat bugun banka aradi ise alacaklar. Sorum su ki askerligi erken sevkten vazgecebilirmiyim? Tecil ederler mi tekrar. edit: agustosta tecil ettirmistim

Ekonomisi zayıf bir ulus, yoksulluktan ve düşkünlükten kurtulamaz; güçlü bir uygarlığa, kalkınma ve mutluluğa kavuşamaz; toplumsal ve siyasal yıkımlardan kaçamaz.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kabadayi09
    kabadayi09's avatar
    Erkek

tam bir bilgim olmamakla beraber bana bu saatten sonra dönüş olmaz gibime geliyor müdür

Biz türk filmlerindeki tecavüz sahnelerini izleyerek masturbasyon yapmış bir halkın çocuklarıyız, kimse bizden saf ve temiz duygular beklemesin...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

asker şubeye gidip bi sormak lazım erkenden. yine de sanmıyorum. artık yaralanmadıkça bişey olmadıkça ertelemezler herhalde. çünkü dilekçe yazıp imzalıyosun böyle böyle diye. işlemler yapılıyor onaylanıyor mühürler falan...

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lucas
    lucas's avatar
    Erkek
    Prometheus bunu yazdı

asker şubeye gidip bi sormak lazım erkenden. yine de sanmıyorum. artık yaralanmadıkça bişey olmadıkça ertelemezler herhalde. çünkü dilekçe yazıp imzalıyosun böyle böyle diye. işlemler yapılıyor onaylanıyor mühürler falan...

Tam da araya bayram girdi 29 ekim grdi. Basindan boyle bisey gecen biri olsa super olacak

Ekonomisi zayıf bir ulus, yoksulluktan ve düşkünlükten kurtulamaz; güçlü bir uygarlığa, kalkınma ve mutluluğa kavuşamaz; toplumsal ve siyasal yıkımlardan kaçamaz.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CEO
    CEO's avatar
    Erkek

dostum bayramdan sonra nereye düştüğünüz belli olacak. Ve nereye düştüğün belli olduktan sonra tecil ettirmen ne yazıkki mümkün değil.. Sağlık olsun başka iş bulursun artık askerden sonra..

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Daniel-Koo
    Daniel-Koo's avatar
    Erkek

Hocam kağıtlar hemen gönderilmiyo sanırım yerli şubeye. Yarın git diyeceğim ama kapalı mıdır bilmem

ne diyon?
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lucas
    lucas's avatar
    Erkek
    CEO bunu yazdı

dostum bayramdan sonra nereye düştüğünüz belli olacak. Ve nereye düştüğün belli olduktan sonra tecil ettirmen ne yazıkki mümkün değil.. Sağlık olsun başka iş bulursun artık askerden sonra..

Hocam 31 ekim son dgl mi bu aralik donemi celp islemleri icin. 5 ay bekledim bu isi kapmak icin ya

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lucas
    lucas's avatar
    Erkek
    Daniel-Koo bunu yazdı

Hocam kağıtlar hemen gönderilmiyo sanırım yerli şubeye. Yarın git diyeceğim ama kapalı mıdır bilmem

Yarin sabah gdecem insallah aciktir ama tatil diye biliyorum :s

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek

Abü rapor alıp uniye yada yüksek lisans sınavına yazıl

Ama onun pesinde kosmaktan 4-5 gun fazla askerlik yaparsın git kurtul bence.

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    csr288
    csr288's avatar
    Erkek

açıköğretime yazılsan olmuyor mu  ? yada uzaktan eğitim 

Bu site bağımlılık yapıyor şimdi fark ettim tarih 1 haziran 2011 saat 00:02
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lucas
    lucas's avatar
    Erkek
    HolyOne bunu yazdı

Abü rapor alıp uniye yada yüksek lisans sınavına yazıl

Ama onun pesinde kosmaktan 4-5 gun fazla askerlik yaparsın git kurtul bence.

Seyh zaten basima ne geldiyse gidip kurtulayim dememden geldi. Uzun donemlerin ahi mi tuttu nedir.

Toplam Hit: 3394 Toplam Mesaj: 15