Erke"Nin Buluşu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ahmedmurad
    ahmedmurad's avatar
    Erkek

Erke 2006 sonlarında her gün gazetelerde tam sayfa ilanlar veriyordu bulduk asrın buluşu diye ama sonra sesleri kesildi şimdi prototiple video çekmişler ben açıkcası bişiy anlamadım ( video'daki adam daha konuşmayı billmeyen bir tip ) zaten fiziğim okadar iyi değil ama anlayan varsa yorumları bekliyorum... 

http://www.internethaber.com/news_detail.php?id=150743

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolygaN
    HolygaN's avatar
    Erkek

http://www.tahribat.com/forumdisplayfolder.asp?highlight=erke&folderid=71291

Burda var  

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ahmedmurad
    ahmedmurad's avatar
    Erkek
    var olduğunu görüdüm ama başlığı açmanın sebebi bu konuda ehil kişilerin yorumlarını almak açıkcası birşey anlamadım.bana film gibi geldi.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karatahta
    karatahta's avatar
    Erkek

Herhangi bir yorum yapmaya lüzum yok..Erke şirketi videoyu yalanladı..

Haber Metni:

Erke Araştırmaları ve Mühendislik A.Ş. Yönetim kurulu adına yapılan açıklamada, "Bu görüntülerdeki modellerin şirketimizin herhangi bir patent başvurusuyla ve özellikle 21.11.2006 tarihli basın açıklamasıyla kamuoyunun bilgisine sunulan 10.10.2006 tarih ve TPE 2006/05622 numaralı "Erke Üreten Bir Kuvvet Makinesi ve Bunun Çalışma Yöntemi" başlıklı patent başvurusuyla hiçbir ilgisi yoktur" denildi.

İşte şirket adına yapılan açıklamanın tam metni:
    Şirketimizin Adı Kullanılarak Yapılan Yanlış Bilgilendirmeler ile İlgili Kamuoyu Duyurusu

Bazı kişiler tarafından çekilen, şirketimize ait olduğu belirtilen modellerle ilgili görüntülerin bazı ağ sayfalarında yer aldığı öğrenilmiştir. Bu görüntülerdeki modellerin şirketimizin herhangi bir patent başvurusuyla ve özellikle 21.11.2006 tarihli basın açıklamasıyla kamuoyunun bilgisine sunulan 10.10.2006 tarih ve TPE 2006/05622 numaralı "Erke Üreten Bir Kuvvet Makinesi ve Bunun Çalışma Yöntemi" başlıklı patent başvurusuyla hiçbir ilgisi yoktur. Bu görüntülerde yer alan kişiler şirketimizde hiçbir zaman çalışmamış olup, bu kişilerin şirketimizle herhangi bir ilgisi bulunmamaktadır. Bu asılsız görüntülerin ne maksatla hazırlanmış olduğu şirketimizce anlaşılamamıştır. Üçüncü şahısların herhangi bir zarar görmemeleri için bu ve benzeri asılsız görüntülere ve açıklamalara kesinlikle itibar etmemelerini dikkatlerine sunarız.
    Ağ sayfamızda (www.erketurk.com) yer almayan hiçbir açıklamanın şirketimize ait olmadığını ve şirketimizi bağlamayacağını kamuoyuna bu vesileyle tekrar duyurmaktayız.

ERKE Erke Araştırmaları ve Mühendislik A.Ş.

Yönetim Kurulu

Çekil,Önümden Çekil...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozAnkaraguclu
    ozAnkaraguclu's avatar
    Erkek
    bilim kurgu filmi gibi la harbi:D

"Milliyetin en belirgin niteliklerinden biri dildir. Türk milletindenim diyen insan her şeyden önce ve mutlaka Türkçe konuşmalıdır. Türkçe konuşmayan bir insan Türk kültürüne, topluluğuna bağlılığını iddia ederse buna inanmak doğru olmaz. " Mustafa Kemal ATATÜRK
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ahmedmurad
    ahmedmurad's avatar
    Erkek
    zaten adam kelimeleri doğru telafuz edemiyordu yani öyle bi adam nasıl arge sözcüsü olabilirki teşekkürler yardımcı olan müridlere 
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    inside
    anonim6918524
    anonim6918524's avatar
    Banlanmış Üye
    Bilgi/Destek Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Sesler half-lifedan alınmış galiba. Bu teleport kapısı açıldığındada aynı ses çıkıyordu galiba :D

λ
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo
    öyle bi lazer olamaz abü :D

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

la mq böyle birşey yalanda olsa yay dünyaya ya gövde gösterisi biz yeni enerjiler üretiyoruz hesabına.allahım iki dakikada yalanlıyorlar ne gerke var.Birşey deme.Millet yapıyoruz sansın.

http://tr.wikipedia.org/wiki/Erke_D%C3%B6nergeci

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolygaN
    HolygaN's avatar
    Erkek

zumsuk bunu yazdı:
    -----------------------------
    la mq böyle birşey yalanda olsa yay dünyaya ya gövde gösterisi biz yeni enerjiler üretiyoruz hesabına.allahım iki dakikada yalanlıyorlar ne gerke var.Birşey deme.Millet yapıyoruz sansın.
    -----------------------------

Hoca tamam haklısında video cok basıtce ceklımış hiç anlamayan bıle fake oldugunu anlıyor.  

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KAAMOS
    KAAMOS's avatar
    Erkek

petrol işinde trilyon dolarlar dönüyor sizce bunu bulanı yaşatırlarmı?

ama olurda adamlar böle bişi gerçekleştirirse işte o zaman 3.dünya savası cıkar

editovski: ayrıca adamlar önce türkiyeye sonra tüm dünyaya armağan ediyor :D

Toplam Hit: 2293 Toplam Mesaj: 12