folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Ermeni Diyasporasini Kanitsiz Kabul Eden Gelismis Dunya Ulkeleri

Ermeni Diyasporasini Kanitsiz Kabul Eden Gelismis Dunya Ulkeleri

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeybekustasi
    zeybekustasi's avatar
    Erkek
    bu durum bana, akilli, caliskan, erdemli oldugu dusunulen yabancilarin aslinda bizim evlerinde zor tutulan %50 den farksiz oldugunu sonucunu dogruluyor. Akilli insan arastirma yapar delillerle konusur. Keza avrupa milleti kendi insani da dahil 2. dunya savasinda milyonlarca insanin olumune yol acmistir. Bu kadar ilerliyor olmalari bile buyuk mucize.

https://www.youtube.com/watch?v=WC3-71NKwPw
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    COURAGE_x
    COURAGE_x's avatar
    Erkek

Olay basit!

Yahudinin almanyayi omur boyu vergiye mahkum edip her ne kadar gelismis ulke olsa dahi almanya 3 ileri 1 geri yuruyusunden olmasi gereken dereceye yukselemiyor..

Ayni durum simdi bize uygulanmak isteniyor ne ileri ne geri hep ayni yerde sayariz, sonra 100 sene sonra hic ne oldugundan habersiz torunlarimiz,bugun bizim yahudiler ne kadar ticatetci zengin ve akillilar dememiz gibi onlarda ermeniler icin ayni seyleri soyleyecekler..

Ben bu ermenilerden bi kac defa saglam dayak yedim cok tehdit aldim ibneler tek tek girismiyor 3 kisi bi adama dalarmi lan.

Sebebi ise! Anlamadiklarindan en son iyi oldu evet sizi kesip dogradik s*ktik bidaha olsa kokunuzu kurutur  nazi gibi firinlarda kizartcaz sizi dememden dolayi.

Altın'ı olan kuralı koyar,kuralı koyan altın'ı alır!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi
    COURAGE_x bunu yazdı

Olay basit!

Yahudinin almanyayi omur boyu vergiye mahkum edip her ne kadar gelismis ulke olsa dahi almanya 3 ileri 1 geri yuruyusunden olmasi gereken dereceye yukselemiyor..

Ayni durum simdi bize uygulanmak isteniyor ne ileri ne geri hep ayni yerde sayariz, sonra 100 sene sonra hic ne oldugundan habersiz torunlarimiz,bugun bizim yahudiler ne kadar ticatetci zengin ve akillilar dememiz gibi onlarda ermeniler icin ayni seyleri soyleyecekler..

Ben bu ermenilerden bi kac defa saglam dayak yedim cok tehdit aldim ibneler tek tek girismiyor 3 kisi bi adama dalarmi lan.

Sebebi ise! Anlamadiklarindan en son iyi oldu evet sizi kesip dogradik s*ktik bidaha olsa kokunuzu kurutur  nazi gibi firinlarda kizartcaz sizi dememden dolayi.

3 kişi dalar mı diyorsun . sen haklısın ama  bu kadar açıkta söylenir mi :)

iyiki erkek olmadım bende çok dayak yermişim. bende  hiç lafımı esirgemiyorum.

Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük. Bir başka bahar için sadece yaprak döktük. (Mevlana)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Amatör Üye
    ANZAK
    ANZAK's avatar
    Erkek
    COURAGE_x bunu yazdı

Olay basit!

İlk olarak dayak yemene uzuldum kurt kokenli turk kardesim gecmis olsun yaninda olup beraber dayak yemek veya atmak isterdim hakta seref duyardim 

2. Si osmanli soykirim yapan bir imparatorluk olsa yahudilerin bile mezhebinden dolayi disladigi ispanyadan soykirim edilen safarad yahudilerini bile neden topraklarina kabul etsin ve osmanli zamaninda azinlik olarak dunyada en fazla azinlik olan imparatorluk olmayi nasil basardi suan abd en cok azinlik olan ulke ama osmanli zamaninda osmanliydi tabi amerika o zamanlar varla yok arasi bir seydi 

Yaw bu tipini siktiklerim e biz soykirim yaptikta neden hala yuzbinlerce ermeni var hakta bolge olarak yasiyorlar ornek hemsin bolgesi 

Bide avrupaya birsey kanitlamak zorunda hissetmiyorum kendimi sahsen onlar ilk once turkiyeyi ogrensinler cahillikten kurtulsunlar adam turkiyeyi bilmiyor yani bu insanlara gore soykirim yapmis olarak anlatilsak ne olcak cok merak ediyorlarsa tarihi arastirsinlar turkiyeyi bi ziyaret etsinler bu kadar farkli insan nasil tc vatandasi olarak yasiyorlar gorsunler hocaliyi da unutmasinlar

Amatör forever
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    COURAGE_x
    COURAGE_x's avatar
    Erkek
    futurist bunu yazdı
    COURAGE_x bunu yazdı

Olay basit!

Adamlar diyorki iste iraktan vana geldik ordan karsa surdunuz ordanda erevana surdunuz bizi kabul edin soykirim yaptiniz.

Uzun uzun ayrintili acikliyorum, neden nasil oldu bize neden sirt cevirip hainlik ettiniz vs vs kisacasi hakketiniz ve geregi yapildi yani soykirim varsa buda o zaman sizin ileri gelenleri satilmis beyinlerinin yanlis politikalari yuzunden..bugun size destek veren avrupa parlementosu o gunun oyununu bugun tekrarliyor.

Yok anlamiyorlar..

Dedim'ki evet itiraf ediyorum kestik sizi  dedemler cetelesmis bizim koyu ermenilerden almislar yakaladiklari ermenileride mermi harcamasinlar diye ucurumdan atiyorlarmis ne kadar iyi olmus keske alayinizi kesselerdi 

Biz yahudileri temizlemedi diye nasil naziye kufur efiyorsak,biz ataturk ve dedelerimize karsi sitemkariz o gun sizi temizlemedigi icin.

Siz gaziantep,van,agri kars mardin nah alirsiniz dedim

Ertesi gun bi disim eksikti ve halen yemek yerken sol cemem tikirt tikirt ediyor:))

Disciye gittim doktor dolgu yapiyor soykirim muhabbeti aciyor korkudan ne dese he dicem dedim yoksa agzimda dis birakmicam.

2 sene rusyanin bi bolgesinde kaldim yahudi ermeni ve ezidilerin en yogun oldugu bolge.

Yahudi hep bi kurnazlik pesinde,ermeniler soykirim muhabbetinde,ezidiler apo'yu peygamber ilan ediyor.

Anlatsam 10 sayfa olur

Ama hicbirine karsi asla geri vites yok..

COURAGE_x tarafından 21/Nis/15 15:29 tarihinde düzenlenmiştir

Altın'ı olan kuralı koyar,kuralı koyan altın'ı alır!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi
    COURAGE_x bunu yazdı
    futurist bunu yazdı
    COURAGE_x bunu yazdı

Olay basit!

Adamlar diyorki iste iraktan vana geldik ordan karsa surdunuz ordanda erevana surdunuz bizi kabul edin soykirim yaptiniz.

Uzun uzun ayrintili acikliyorum, neden nasil oldu bize neden sirt cevirip hainlik ettiniz vs vs kisacasi hakketiniz ve geregi yapildi yani soykirim varsa buda o zaman sizin ileri gelenleri satilmis beyinlerinin yanlis politikalari yuzunden..bugun size destek veren avrupa parlementosu o gunun oyununu bugun tekrarliyor.

Yok anlamiyorlar..

Dedim'ki evet itiraf ediyorum kestik sizi  dedemler cetelesmis bizim koyu ermenilerden almislar yakaladiklari ermenileride mermi harcamasinlar diye ucurumdan atiyorlarmis ne kadar iyi olmus keske alayinizi kesselerdi 

Biz yahudileri temizlemedi diye nasil naziye kufur efiyorsak,biz ataturk ve dedelerimize karsi sitemkariz o gun sizi temizlemedigi icin.

Siz gaziantep,van,agri kars mardin nah alirsiniz dedim

Ertesi gun bi disim eksikti ve halen yemek yerken sol cemem tikirt tikirt ediyor:))

Disciye gittim doktor dolgu yapiyor soykirim muhabbeti aciyor korkudan ne dese he dicem dedim yoksa agzimda dis birakmicam.

2 sene rusyanin bi bolgesinde kaldim yahudi ermeni ve ezidilerin en yogun oldugu bolge.

Yahudi hep bi kurnazlik pesinde,ermeniler soykirim muhabbetinde,ezidiler apo'yu peygamber ilan ediyor.

Anlatsam 10 sayfa olur

Ama hicbirine karsi asla geri vites yok..

ağzına sağlık.

ama hayatta en sevmediğim huyları listelesem bunlarda ilk 10 a giren :

sabit fikirli , keçi inatlı insanlar olur

hani vardır ya yılanı üstüne at dönmez. karaya ak dedirtemezsin. nuh der peygamber demez.

çoğu insan bunu "kararlılık"la karıştırıyor.

kararlı olmak güzeldir ama biri yeni bir fikirle gelince yada yeni bir bilgiyle

düşünüp tekrar karar vermek yada yeniden değerlendirmek çok önemlidir bence

çok sevdiğim bir söz vardır

"en güvendiğin şeylere bile geri dönüp 2. kez bakabilmeli insan"

Bu sadakatsizlik değil emin olmak değil bu olgun olabilmenin gerekliliği bence

bu konuda bir bilgim yok. sırf Ülkemi savunacağım diye bilmediğim bir meselyi kuru kuru savunmuyorum

sadece biz yaptıysak bile (Türkler göz göre hiçbir millete zevkine zulum etmemiştir bak buna inanıyorum. fıtratımızda yok)

dünyada bir çok ülke bir sürü katliam yapmışken hemde alenan zevkine. niye onları takmıyorlarda bize taktılar diyorum.

benim tepkim bu yönde sadece

bir dahaki sefer sende sayarken çevrende birileri olsun :)

bu arada diğer konunu takip ediyordum yarım bıraktın. haberin olsun bekliyorum.

sen kitap yaz valla alacağım

Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük. Bir başka bahar için sadece yaprak döktük. (Mevlana)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TR-SCOPJE
    TR-SCOPJE's avatar
    Erkek
    RETRET bunu yazdı

Çıkarları bunu öngörüyor, senin çıkarların da aslında şunu öngörüyor, güneydoğuda toprakları kamulaştır, olabildiğince batılı milliyetçiye 50 70 yıl geri ödemeli toprak sat, iş garantisi de ver, demografik yapıyı s.k at. Sınırı komple yeniden mayınla, Nato rezervi petrol kuyularını işlet, türklere yapılan soykırımlar için tazminat ve talep iste, sürekli yürüyüşler yaptır, anmalar törenler yaptır, kınamalar yayınla, ermenistandan toprak talep et, tam ambargo koy, azerbaycana daya silah yardımını sürekli taciz etsin ermenileri, politika budur. Masa başına geçince de ağla dur hiç bir şeyi imzalama ulan desinler ne mağdurmuş bu adamlar.

@RETRET: Noktası virgülüne aynı kanaatteyim.. Birkaç gün evvel üç aşşağı beş yukarı aynı cümleleri kurdum. Vebenimle aynı fikirleri taşıyan insanları gördüğümde gerçekten mutlu oluyorum.

@COURAGE_x : Abim eline koluna diline sağlık.. İşte samimi bir Türk Vatandaşının takınması gereken tavır budur. Gerçekten tebrik ediyorum.

Yargılamak için bilmek, bilmek için anlamak, anlamak için dinlemek gerekir...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Thelordmax
    Thelordmax's avatar
    Erkek

Avrupa birliği bir diğer adıyla hristiyan topluluğu zaten. Ne yapacaklardı ? Türkiyeyi mi savunacaklar.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dentist
    Dentist's avatar
    Erkek

Bu konuda soykırım olmadığı, karşılıklı kırım olduğu hakkında, tehcirin haklı sebeplerinin olduğuna, bir savaş zamanı olduğuna dair sayfalarca konuşabiliriz, düzinelerce belge paylaşabiliriz. Sorun yok bunda. Ama burda yapacağımız şeyler ancak ve ancak laf salatası olacaktır.

Önemli olan buna dair kitapları belgeleri bir vatandaş olarak okumak. Asıl olanı araştırmak irdelemek. Yoksa Köy Kahvesi ağzından ileri gidemeyiz.

Bununla ilgili İlber Ortaylı Cumhuriyetin 100. yılı adlı kitapta çok güzel bir şey söylemiştir:

"..Kaldı ki "genocide" lafı geçen yerde şahıslar değil, toplumlar suçlanır. Üç sene sonra, 2015'te tehcirin 100. yılı meselesi gündeme gelecek. 100. yıl törenleri Ermeniler tarafından sürüklenecek ama Papalık başta olmak üzere Hristiyan dünya bunu destekleyecek. Kimse buna komunist kışkırtması diyemez, artık ortada öyle bir şey yok. Bu Amerikan kışkırtması, Amerikan çevrelerin düzenlemesiyle ilerliyor. Ama kimse buna birşey diyemeyecek. Mavi Marmara'dan sonra yahudi lobisini de yanımızda bulamayacağız. Ne yapacağız peki? Hiçbir şey yapamayacağız tabi ki. Bu bilgisizlikle çok zor. Neşriyatımız, lobi faaliyetimiz, müttefikimiz yok..."

merak edenler içi sayfa 283 devamında da açıklamalar mevcut

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    endenius
    endenius's avatar
    Erkek

hitlerin torunları soykırım dedi

http://www.cnnturk.com/dunya/almanya-cumhurbaskani-soykirim-dedi

birileri bu konularda baya beceriksiz kaldı

yapmadığımız şeyler için danışmanları bile neler söyledi

yazıklar olsun

Toplam Hit: 4983 Toplam Mesaj: 46