folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Ermeni Soykırımına Türklerden De Evet !

Ermeni Soykırımına Türklerden De Evet !

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Smirnoff
    Smirnoff's avatar
    Erkek

yawuz bunu yazdı:
    -----------------------------

MUHRIP bunu yazdı:

kürttür şeydir orasını bilemem ama bu olaylar hakkındaki bilgim bu meclis üyeleri partilerinin aldığı kara göre hareket ettikleri için o yönde oy kullanıyorlarmış.. Partide alınan kararın dışında oy kullandıkları zman tahmin ediceğiniz gibi sıkıntı oluyormuş..

e ne anladım ben öyle demokrasiden a.q larım

Adam diil hepsi şerefsiz bunların .. lan ölüceğimi bilsem memleketim için yapmadığı bir kara lekeyi çalmam o pak alnına..

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    maximuss
    maximuss's avatar
    Erkek

sirpence bunu yazdı:

yawuz bunu yazdı:

MUHRIP bunu yazdı:

kürttür şeydir orasını bilemem ama bu olaylar hakkındaki bilgim bu meclis üyeleri partilerinin aldığı kara göre hareket ettikleri için o yönde oy kullanıyorlarmış.. Partide alınan kararın dışında oy kullandıkları zman tahmin ediceğiniz gibi sıkıntı oluyormuş..

ben tvdan yanlış duymadıysam(o sırada başka birşeyle uğraşıyodum) bi tanesi parti olarak hayır dedikleri halde bu evet demişti :W

kadin olan :) hatta "T.C. gecmisiyle yuzlesmeli , kurd soykirimini kabul etmeli " falan filan diyordu . Turkten birsey gorucek ondan sonra bidaha toparliyamiycak kendini . Ecnebi tatmin edemiyordur onu . Turklerle kafasi meskuk kadinin bu yuzden .

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sirpence
    sirpence's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

maximuss bunu yazdı:

sirpence bunu yazdı:

yawuz bunu yazdı:

MUHRIP bunu yazdı:

ben tvdan yanlış duymadıysam(o sırada başka birşeyle uğraşıyodum) bi tanesi parti olarak hayır dedikleri halde bu evet demişti :W

kadin olan :) hatta "T.C. gecmisiyle yuzlesmeli , kurd soykirimini kabul etmeli " falan filan diyordu . Turkten birsey gorucek ondan sonra bidaha toparliyamiycak kendini . Ecnebi tatmin edemiyordur onu . Turklerle kafasi meskuk kadinin bu yuzden .

aynen böyle bişeler diyodu. 3 tanesi garanti Kürt onlar Evet demişler zaten. Ötekide çekimser :W

İsveç Parlementosunda başka Türk yokmuymuş onu da merak ettim? Galiba İsveçteki göçmenler genellikle Kürt geçen peder beyde oradaydı. sormadım ama anlattıklarından bide bu olaydan sonra aklımda öyle bir düşünce oluştu.:W

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AsilKan
    AsilKan's avatar
    Erkek

Kiminin BOPu ( Büyük Orospuçocukluğu Projesi ) var , Kiminin Vermenistanı , Diğerinin Köpekistanı var bu topraklarda hayalini kurduğu.. Ama bu topraklar bizim ve bizim kalacak. TÜRKİYE   CUMHURİYETİ EBEDİ OLACAK.

...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    o6u2
    o6u2's avatar
    Erkek

skeyim hepsini

http://kocaer.me
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manyak63
    manyak63's avatar
    Erkek

Müridler bakıyorumda herkesin nabzı artmış tamam güzel bişi ama siz ezbere konuşursanız burada ayrımcılık çıkar arkadaşlar. Hepiniz ilim irfan sahibisiniz bende bilmiyorum kürtlermi türklermi lazlarmı çerkezlermi her neyse o bölümü atlıyorum. Ama hepinizin bilmesi gereken tek gerçek var ermeni sorunu diye bir olay vardır ama onlarda soykırım yapmamışlarmı e tabiki yapmışlar. sen gel toprağımızda ahkam kes bikaç müslümanı yak yık sonra bizde sizi ülkeden atmayalım ohh ne ala. Arkadaşlar Hemen kürt diyip küfür ederseniz sizler kadarda canından bezmiş aciz insanlar yok demektir. Kendinize gelin eğitim görmüş belkide geçirmişsiniz. Mardinli herkes Kürt mü? Hayır tabiki Hırıstiyan (ermeni) oranı Türk ve kürtlerden daha fazla ne biliyorsunki bu adamlar ermeni olmadıklarını. İşte yaptığınız ezber, bence araştırın sonra yargılayın küfredin sövüp sayın. Bu topic e bilip bilmeden laf olsun diye konu açan arkadaşlar biraz daha eğitim seviyenizi yükseltin. Türk değil Türkiye halkı olduğunuzu basit düşünmeyeceğinizin altını çizin. Herkes Türkiyeli olamaz...

Android Hakkında Herşey! - www.androidcim.com
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CEO
    CEO's avatar
    Erkek

ne demişler onu merak ediyorum. Zamanında 1.5 milyon ermeninin analarını çarmaha gerip z*ktikmi demişler acaba :@

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    4eye
    4eye's avatar
    Erkek

Üniversitede Azeri Arkadaşlarım var. Onlarla yaptığımız muhabbetleri dinleseniz bunlara soykırım yapmanın hak olduğunu anlarsınız. Halen anlamıyorlar atalarımız soykırım yapsaydı soyları kalmazdı =) Ha evet diyenlerde TÜRK değil...! Özür kampanyasından sonra azerinin dediği gibi eğil topraktan özür dile...!

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    vesselam
    vesselam's avatar
    Erkek

KÜRT A.Q COCUKLARI KÜRT

BUGÜN İSTANBUL BELEDİYE DİYARBAKIR MAÇINDA SAHAYA İNENLERİN DE HEPSİ KÜRT DİYARBAKIRLILAR

PKK KÜMEYE PKK KÜMEYE

Telegram @WVesselam
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manyak63
    manyak63's avatar
    Erkek

Ek not: Gidin kütüphanelerden araştırma yapın tarih ansiklopedilerinden en çokta mezopotamya yani güneydoğu ve doğu bölgesinde en fazla ermenileri kürtler katletmiştir. Ama vatanı kurtarmak ve o sıralar ortalıkta dolanan 3 ermeni öldür cenneti arala diyen hacılar hocalar alimler olmus. tamamen halkı ayaklandırmışlar. Azınlık ermeniler kafa tuttuklarından e bizim anadolu halkıda kılıçtan geçirmiş. Bence hak etmişler.

Android Hakkında Herşey! - www.androidcim.com
Toplam Hit: 3487 Toplam Mesaj: 24