folder Tahribat.com Forumları
linefolder Download / Dosya Paylaşım
linefolder Erşan Kuneri 13 Mayıs'ta Netflix'te

Erşan Kuneri 13 Mayıs'ta Netflix'te

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    engin01288
    engin01288's avatar
    Erkek

Eski konu baya eskidiği için yeni konu açayım dedim.

Erşan Kuneri dizisi 13 Mayıs'ta Netflix'te yayında olacak. Dizinin oyuncu kadrosunda Cem Yılmaz haricinde Uraz Kaygılaroğlu, Nilperi Şahinkaya, Ezgi Mola, Merve Dizdar ve Zafer Algöz bulunuyor.

Cem Yılmaz geçtiğimiz aylarda dizinin sit-com tarzında bir şey olacağını ve dizinin sevilmesi durumunda 8 bölüm daha yapacağını açıklamıştı. Erşan Kuneri dizisi 1975 - 1978 yılları arasında Erşan Kuneri'nin sinemadaki maceralarına odaklanacak.

Erşan Kuneri | Resmi Fragman | Netflix - YouTube

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Fragmandan bir bok anlaşılmıyor çok sık konu değiştirmişler. İnsan bi sneak peek paylaşır. Birde filmin çekiminde kullanılan renk paletinden mi kıyafetlerden mi nedir izlerken gözlerim acıdı resmen.

Bu arada Kun-eri aslında eski Türkçeyle yapılmış bir kelime oyunu. Kun eski Türkçe'de göt demek. Eri ise eski Türkçede eklendiği kelimeye k "-e doğru" anlamını verir. Yani günümüz Türkçesiyle Erşan Götedoğru çıkıyor ortaya.

Ayrıca Erşan Kuneri yapımcılığın logosu ise Malatya'daki TEB bankamatiğini anımsattı. :) Söz konusu ATM'yi yaptıktan sonra sosyal medyada gündem olunca olayın farkına varıp kaldırmışlardı diye hatırlıyorum.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kaan
    Kaan's avatar
    Erkek

Kesin yine ibneler, lezler doludur.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    katoki
    katoki's avatar
    Erkek

Yıllar sonra Erşan Kuneri'nin gelmesinin sebebi muhtemelen Netflix'in mâlum ilgisidir :)

Çok geç geldi ama. Gora'dan hemen sonra yapsaydı muazzam olurdu. Veya Erşan Kuneri için gençleştirme tekniği mekniği bir şey uygulansaydı keşke. Gora'daki hali başka iyiydi. https://www.youtube.com/watch?v=YX3PQL0H3Vw

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

@mkyb  aga ben senin @holyone tarafından gizlice yapılmış bir yapay zeka olduğunu düşünyorum her konuda herşeyde varsın tabiri caizse olmadığın masa yok :D 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    KaptaN bunu yazdı

@mkyb  aga ben senin @holyone tarafından gizlice yapılmış bir yapay zeka olduğunu düşünyorum her konuda herşeyde varsın tabiri caizse olmadığın masa yok :D 

Olmadığım masa yok çünkü o masayı yapan marangozum.

https://www.youtube.com/watch?v=bXi6rESQrPA

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    csfrt
    csfrt's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Bu arada Kun-eri aslında eski Türkçeyle yapılmış bir kelime oyunu. Kun eski Türkçe'de göt demek. Eri ise eski Türkçede eklendiği kelimeye k "-e doğru" anlamını verir. Yani günümüz Türkçesiyle Erşan Götedoğru çıkıyor 

Aslında sean connery den esinlenmiş cem yılmaz

ruh eşi çok sıradan, bana suç ortağı lazım.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AdemYakups
    AdemYakups's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Fragmandan bir bok anlaşılmıyor çok sık konu değiştirmişler. İnsan bi sneak peek paylaşır. Birde filmin çekiminde kullanılan renk paletinden mi kıyafetlerden mi nedir izlerken gözlerim acıdı resmen.

Bu arada Kun-eri aslında eski Türkçeyle yapılmış bir kelime oyunu. Kun eski Türkçe'de göt demek. Eri ise eski Türkçede eklendiği kelimeye k "-e doğru" anlamını verir. Yani günümüz Türkçesiyle Erşan Götedoğru çıkıyor ortaya.

soyadı tam oturmuş bu nonoşa

https://i.hizliresim.com/npo4v3i.PNG
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FrodoTheYuzuksuz
    FrodoTheYuzuksuz's avatar
    Erkek

14 mayısta tahribatta o zaman 😅

@KaptaN aynen katılıyorum 😅

Acı Çekene Saygı
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

https://www.google.com/maps/@38.3475732,38.2894225,3a,75y,172.41h,78.9t/data=!3m6!1e1!3m4!1sqdAI29O6jwmpntlk30thow!2e0!7i16384!8i8192

günün ıslak olması da ayrı rastlantı.

dcpromo tarafından 04/May/22 22:57 tarihinde düzenlenmiştir

next next next install
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
Toplam Hit: 9940 Toplam Mesaj: 81
erşan kuneri cem yılmaz netflix