Esc..T Sitesi Açmak ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LinkinMeTiN
    LinkinMeTiN's avatar
    Erkek

bir arkadaşım esc..t bayanın sitesini yapalım dedi. içeriğinde sadece telefon ve fotoğraf olacak. ve sadece tek bir bayana ait site olacak. orda da yaptığı işi ücretli olduğu apaçık yazacak.

yani Kişisel esc...t sitesi olacak. Öyle bir çok kişinin bulunduğu web sitesi değil.

Bunu yapmamın benim açımdan hukuki sorunu olur mu ?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

ödemeyi elden al sunucuyu domaini yurtdışında tut

...said addicted.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek
    LinkinMeTiN bunu yazdı

bir arkadaşım esc..t bayanın sitesini yapalım dedi. içeriğinde sadece telefon ve fotoğraf olacak. ve sadece tek bir bayana ait site olacak. orda da yaptığı işi ücretli olduğu apaçık yazacak.

yani Kişisel esc...t sitesi olacak. Öyle bir çok kişinin bulunduğu web sitesi değil.

olur tabı amk sanal pezevenklik yapıyorsun fakat şöyle birşekilde işin içinden cıkabılırsın. 

eger kı oldu bana web sıtesı yapmamı soyledıler dersın normal halde teslım ettım fakat  ıcerık vs olaylarından kullanıcı sorumludur dersın. 

haramı geçtim , etik mi sence bu hocam ? gayet normal gelmıyor kı konuda ... dıye yazmıssın ona gore düşün devam et bence 

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nereodi
    nereodi's avatar
    Erkek
    LinkinMeTiN bunu yazdı

emniyetde sicilin olma ihtimali var şikayet edilirse ancak bu işi yapanlar şöyle yapar.

Bitcoin ile domain alırsın aynı anda vps çakma mail adresi açarsın vpn+vpn+tor sıkıntı olmaz.

canısı| Keser gibi olma; hep bana, hep bana. Testere gibi ol Bir sana bir bana...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

ücret yazma kişisle sitasini yapın telefonla bilgi alsın

mesela 

bazııı müridlerimizi ii biliri  nilay alp

ya da  www.alaratek.com

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Burcucuk
    Burcucuk's avatar
    Dişi

Tabi herkesin fikri kendine; ama bende bu konuda kendi görüsümü apacik yazmak isterim.

Saniyorum ki siteyi acmak cok ta zor olmasa gerek yani bu konuda isler nasil yürüyor pek bi bilgim yok fakat hali hazirda bu tarz sitelerin faliyetlerini sürdürdügüne eminim. Yani o site acilir sende biraz ugrasla amacina ulasirsin bu konudada pek bi sorun cikacagini sanmiyorum.

Ama merak ettigim birkac sey var: Sitenizde yer alacak olan kadin kim ; zira böyle bir site acacak kadar kimligi resmi ismi cismi desifre edilecek kadar bir durum söz konusuysa bunuda belirtmenizde bir sakinca olamaz herhalde..

Bunun disinda siz kimsiniz bu kadina neden böyle bir site aciyorsunuz ve bu kadinin yapmak istediginiz isle ilgili gercekten haberi/ rizasi varmi?

Simdi bana sen kimsin neden bu kadar kasiyorsun veya neden karisiyorsun tarzinda sorular soracaginizida biliyorum. Fakat simdiden belirteyim kim ne düsünürse düsünsün ben bu acmaya calistiginiz siteyi ne yazikki internetin karanlik dünyasinin ve ataerkil sistemin kirli bi parcasi olarak görüyorum ve bir cok seyi sorguluyorum.

Bir kadin neden böyle birsey istesin, istese bile gercekten(!) ve kendi istegiyle(!) mi dönüyor tüm bunlar, siz bu site üzerinden kazandiginiz parayi gercekten nasil gönül rahatligi ile harcayacaksiniz?; ve bunun gibi seyleri sabaha kadar yorulmadan sikilmadan listeleyebilirim buraya. Bence senin ve arkadasinin da yaptiginiz seyi insani bir bakis acisiyla inceleyip kendinizi ve hayatinizi sorgulamalisiniz..

Eski bir üyesi degilim buranin. Ama bir kadin olarak sunu söyleyebilirim ki ; o kadin bunu hic bi sekilde istedigi icin yapmayacaktir. 

Senin ve arkadasinin yalnizca biraz düsünmesini ve ''empati'' kavraminin cinsiyet farketmeksizin öneminin farkina varmanizi istiyorum. Iyi aksamlar 

Tahribatın tek Bırcısı
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

Nerde Faliyet gösteriyor hanım efendi. 

Minimalist Değilim Tembelim
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LinkinMeTiN
    LinkinMeTiN's avatar
    Erkek

bu kadın bildiğin esc**t abi. facebook profili açıyormuş sürekli şikayet edildiği için kapanıyormuş. o yüzden  web sitesi istiyor.

Yani öyle  kaçak  işi,dolandırıcı işi değil. ver parayı  yap işini hesabı. 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coLin
    coLin's avatar
    Erkek
    samaccc bunu yazdı

:D

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LinkinMeTiN
    LinkinMeTiN's avatar
    Erkek
    coLin bunu yazdı
    samaccc bunu yazdı

:D

:D güldürdün hocam :D 

yatakta

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mugen
    mugen's avatar
    Erkek
    samaccc bunu yazdı

:D Mürid müridin .....

O mahiler ki derya içredir deryayı bilmezler.. .
Toplam Hit: 15510 Toplam Mesaj: 58
site açmak