Esenler Otogar - Alt Kat

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    buruksu
    buruksu's avatar
    Erkek

Balık baştan kokar :)  orada metro turizmin sahibinin galipti adı sanırsam yönetimde olduğunu, Topkapı otogarinda çaycılık ve tuvaletcilikle başladığını biliyormuydunuz, o dönem bu yolunu buluyor toz işine giriyor sonra arkası geliyor, yeni otogarda bütün tuvalet ihalelerini bu adamın firmasının hersene aldığını biliyormuydunuz, pislik ile gönül bağı var

Zaten eğitimli biri olsa idi Pislikten büyümüş birine orasi Rahatsızlık verir müdahale ederdi, pisliklere Pislik rahatsızlık vermez, evinde Gibi rahatt adam, para gelisinde çokta elindeydi, yeni otogar yapılacağı soyleniyor, bu kalitesiz herifler onlarda orada olacak, gerisini yazmaya gerek yok

:) mutluyum, huzurluyum
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    C10H15N bunu yazdı

https://www.twitch.tv/videos/440357904

5. Saat 47. Dakika dan itibaren izleyin şu yayını orada esnafın ne olduğunu öğrenin.

Şu video'nun ilgili kısmını kesip YouTube'a  atabilecek ,bir yiğido var mıdır?

-----

@OceanUs bu video ,40Journos'un(?) geçen paylaştığı video mu?

RitmFarbRacourci tarafından 19/Haz/19 15:44 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkYılı.^^D` "DerikoKaşlarKara^^D`" RakmAlfabTemp Sym'blism Okunabilir'lik Broca'sBrain BuntzieEllis Cham'perTy,Baratarya PaulGrhm ?SearchUser= FugAzzi^^` Çalgılar:TelliÜflemeliVurmalıTuşluYaylıPerdeliSizZilElektroAkustikManyetikSynthesizer BrainFuck.b.bf^^D` BarlowLens KmStar ConcptMaps FormNmass. İnfoGrafc Classfcton Nocturnl gtAFastReadngCours AgodReadrİsAReReadr CommaAddict &EyMovemntsEducatn NowIsGod Alin,MhmtAçar "Cpt.Fantstc @.^,) " "be adventurous, be bold, but savor it. it goes fast." "myFace is mine, myHands are mine, myMouth is mine, but i'm not. i'm yours. O.o," "it was a Beautiful mistake, but a Mistake. O.o," ; SaE.AhT: "PersnPoisndWthWrd " "zahr hitzk, zuhr hitzk."
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    OCEANUS
    OCEANUS's avatar
    Erkek
    RitmFarbRacourci bunu yazdı
    C10H15N bunu yazdı

5. Saat 47. Dakika dan itibaren izleyin şu yayını orada esnafın ne olduğunu öğrenin.

-----

Aynen cumartesi gunu paylasilan video

KNOWLEDGE IS POWER!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ltcelik
    ltcelik's avatar
    Erkek

Kesinlikle orta çağdan kalma cinlerin cirit attığı bir yer..

Ayrı bir kainat...

Otobüs bekliyordum.. bi tuvalete gidiyim dedim... kesinlikle öyle..  Biraz da Total Recall ( Arnoldun Schwarzenegerin oynadığı )

Din Kitaplarını Okuyup Anlayana Ateist, Okuyup Anlamayanlara "dindar" denir... Nikola TESLA.. ben mi? Ne okurum ne anlarım... Kendi kendime de uyuz oluyorum ama olamıyorum.. "Ama efsaneyi çıkarıp atarsan ve yaptıkları eylemlere bakarsan... ..Jedi'ların mirası başarısızlıktır. İkiyüzlülüktür, kibirdir."
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siberturq
    siberturq's avatar
    Erkek

Bende servis ile geçtim.

Sandım boyut değiştirdik.

Bir şeyi gerçekten yapmak isterseniz bir yolunu bulursunuz, istemezseniz de bir bahane bulursunuz.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rajooonn
    rajooonn's avatar
    Erkek

:)

Gece! Vampir değilim ama geceyi çok severim. Yalnızsın, oyun oynuyorsun monitörün ışığı ve kendin.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bloodmage
    bloodmage's avatar
    Erkek

Gereksiz uzun olmuş . Ancak ilk istanbula geldiğimde orada bir mini buluşma yapabiliriz :)

İndia İndia !
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ltcelik
    ltcelik's avatar
    Erkek
    bloodmage bunu yazdı

Gereksiz uzun olmuş . Ancak ilk istanbula geldiğimde orada bir mini buluşma yapabiliriz :)

tarikat bademlenip gerçek tarikat olcak :D

Din Kitaplarını Okuyup Anlayana Ateist, Okuyup Anlamayanlara "dindar" denir... Nikola TESLA.. ben mi? Ne okurum ne anlarım... Kendi kendime de uyuz oluyorum ama olamıyorum.. "Ama efsaneyi çıkarıp atarsan ve yaptıkları eylemlere bakarsan... ..Jedi'ların mirası başarısızlıktır. İkiyüzlülüktür, kibirdir."
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    ltcelik bunu yazdı
    bloodmage bunu yazdı

tarikat bademlenip gerçek tarikat olcak :D

^^D` özele geliyorum.

-0-

rajooonn bunu yazdı

:)

^^"B

RitmFarbRacourci tarafından 20/Haz/19 15:37 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkYılı.^^D` "DerikoKaşlarKara^^D`" RakmAlfabTemp Sym'blism Okunabilir'lik Broca'sBrain BuntzieEllis Cham'perTy,Baratarya PaulGrhm ?SearchUser= FugAzzi^^` Çalgılar:TelliÜflemeliVurmalıTuşluYaylıPerdeliSizZilElektroAkustikManyetikSynthesizer BrainFuck.b.bf^^D` BarlowLens KmStar ConcptMaps FormNmass. İnfoGrafc Classfcton Nocturnl gtAFastReadngCours AgodReadrİsAReReadr CommaAddict &EyMovemntsEducatn NowIsGod Alin,MhmtAçar "Cpt.Fantstc @.^,) " "be adventurous, be bold, but savor it. it goes fast." "myFace is mine, myHands are mine, myMouth is mine, but i'm not. i'm yours. O.o," "it was a Beautiful mistake, but a Mistake. O.o," ; SaE.AhT: "PersnPoisndWthWrd " "zahr hitzk, zuhr hitzk."
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    whopper
    whopper's avatar
    Erkek
    RitmFarbRacourci bunu yazdı
    C10H15N bunu yazdı

-----

Sakın atmayın bu yayında Jahrein de belirtti, konuşan adamın başına iş gelebilir. Paylaşan kanalları da Jahrein şikayet edecekmiş zaten.

“The Fourteenth Book is entitled, "What can a Thoughtful Man Hope for Mankind on Earth, Given the Experience of the Past Million Years?" It doesn't take long to read The Fourteenth Book. It consists of one word and a period. This is it: "Nothing.” ― Kurt Vonnegut, Cat's Cradle
Toplam Hit: 4104 Toplam Mesaj: 38
otogar esenler esenler otogar alt kat