folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Eşim İçin Doğum Günü Hediyesi

Eşim İçin Doğum Günü Hediyesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kadirozdemir
    kadirozdemir's avatar
    Erkek
    kadirozdemir bunu yazdı
    pillibebek bunu yazdı
    JuMaN bunu yazdı
    pillibebek bunu yazdı

kadikoy sitesine baktımda onlar yaslı köpekler

ben yavru olsun istiyorum ömrü boyunca bizle olsun egitimini falan biz verelim bizle beraber yaşlansın istiyorum.

Lan cok istiyorum be bende artık:)

Hocam ingiliz bulldogu mu alsan :)

hahaha bu böyle yahu.gülerim ben buna hergün:))

Ban buda çok güzelmiş. Çok pahalıdır yahu ama. Beslemesine harcadığım parayı söylemiyorum. Yemek artığına alıştırıyorum ben. Arasıra ucuza sosis bulursam filan alırım. Öyle ayda yılda bir mama alırım bir kilo damak tadı değişsin diye avuçla arasıra veririm. Aşısı zaten düzenli. Beslemeye harcadığıma acımıyorum da köpeğe alırken para vermeye karşıyım ben. 

Benim dişiye erkek arıyordum. Buldum aradım ücretsiz filan yazıyor. Yeriniz tam olarak nerede almak istiyorum dedim. Ücret talep etti. 

www.kadirozdemir.net @kadirozdemirnet
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pillibebek
    pillibebek's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    kadirozdemir bunu yazdı
    kadirozdemir bunu yazdı
    pillibebek bunu yazdı
    JuMaN bunu yazdı
    pillibebek bunu yazdı

kadikoy sitesine baktımda onlar yaslı köpekler

ben yavru olsun istiyorum ömrü boyunca bizle olsun egitimini falan biz verelim bizle beraber yaşlansın istiyorum.

Lan cok istiyorum be bende artık:)

Hocam ingiliz bulldogu mu alsan :)

hahaha bu böyle yahu.gülerim ben buna hergün:))

Ban buda çok güzelmiş. Çok pahalıdır yahu ama. Beslemesine harcadığım parayı söylemiyorum. Yemek artığına alıştırıyorum ben. Arasıra ucuza sosis bulursam filan alırım. Öyle ayda yılda bir mama alırım bir kilo damak tadı değişsin diye avuçla arasıra veririm. Aşısı zaten düzenli. Beslemeye harcadığıma acımıyorum da köpeğe alırken para vermeye karşıyım ben. 

Benim dişiye erkek arıyordum. Buldum aradım ücretsiz filan yazıyor. Yeriniz tam olarak nerede almak istiyorum dedim. Ücret talep etti. 

adanadamı?

kac para istiyomus

İç güdüyü Tanrı;Aklı ise İnsan Güder.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kvasir
    kvasir's avatar
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı

hanıma ben köpek alsam beni boşar :)

bende konuyu açan arkadaş için öyle düşünmüştüm, bakımı üstleniyor deyince vazgeçtim çünkü normalde tepkisi "birde bunun bokuyla mı uğraşacağız" olur diye düşündüm, kaba olmasa da uğraşa hayıflanır işte.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArduouS
    ArduouS's avatar
    Erkek
    VBDream bunu yazdı
    DJ_Alper bunu yazdı

hanıma ben köpek alsam beni boşar :)

bende konuyu açan arkadaş için öyle düşünmüştüm, bakımı üstleniyor deyince vazgeçtim çünkü normalde tepkisi "birde bunun bokuyla mı uğraşacağız" olur diye düşündüm, kaba olmasa da uğraşa hayıflanır işte.

yok onun bakış açısı farklı köpek giren eve melek girmezmiş günah anlıyacağın onların bakış açısına göre

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ultrAsker
    ultrAsker's avatar
    Erkek

hocam hem cins köpek istiyorsun hem 200 300 lira diyorsun o iş biraz imkansız. 2000 civarı fiyatlar normal fiyatlardır köpek safkan ise. 

ingiliz bulldog unu tavsiye etmem domuz gibi homurdanır bi yerden sonra baygınlık geçirtir insana.

safkan yavru köpek arıyosan golden terrier labrador vs güzel tercihlerdir bence  parayı kıyıp al. hem zeki hem sakin hayvanlar bunlar. zaten eşin de vakti zamanında bakmış iyi bilir ve sever. çok istemesine de hak veriyorum köpek bambaşka bir hayvan beslemeyen bilemez. sana tavsiyem paraya kıy al bi tane :)

i ve got nothing against god. its his fan club i cant stand.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pillibebek
    pillibebek's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

hala bulamadık anasını satıyım

İç güdüyü Tanrı;Aklı ise İnsan Güder.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Foxxxxxx
    Foxxxxxx's avatar
    Erkek
    swordfish bunu yazdı

http://www.sahibinden.com/ilan/hayvanlar-alemi-evcil-hayvanlar-kopek-yavrularimiz-yeni-yuvasini-ariyor-158383795/detay

Beyler bunun cinsi nedir ofiste beslemeye uygunmudur.

Getir götür işlerine bakar mı ? Fotokopi çekip sağa sola paspas atmasını öğretebilirmiyim ?

bende elektrik işlerinde götir götür işi yaptırmayı ögretmek isterdim bulabilirsen bende alayım :)

Babamı namaz kılmış, dua ederken görünce Benim için de dua et deyiveriyorum Ve babamın cevabıyla sarsılıyorum Kendisi nerede, derse, ne diyeyim?
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JuMaN
    JuMaN's avatar
    Erkek
    pillibebek bunu yazdı

hala bulamadık anasını satıyım

Hocam sabret bulursun diyecem ama dogum günü geçecek , bulundugun yerdeki petshoplara falan sorsana hocam veya çevre illerden al kargo ile gönderirler sana her halde sağlam bi şekilde.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CAgAtAy
    CAgAtAy's avatar
    Erkek
    swordfish bunu yazdı

o değilde arkadaşlar evde ofiste en kolay beslenen ufak bir köpek almak istiyorum ne önerirsiniz.Çok yanlızım anasını satayım ya.Akşamları alır onu nargileye filan gideriz

Bende yalnızlıktan dolayı muhabbet kuşu aldım hocam :D

Lider doğru işleri yapar; Yönetici işleri doğru yapar;
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JuMaN
    JuMaN's avatar
    Erkek
    CAgAtAy bunu yazdı
    swordfish bunu yazdı

o değilde arkadaşlar evde ofiste en kolay beslenen ufak bir köpek almak istiyorum ne önerirsiniz.Çok yanlızım anasını satayım ya.Akşamları alır onu nargileye filan gideriz

Bende yalnızlıktan dolayı muhabbet kuşu aldım hocam :D

Bende var şuan altında 5 tane yavrusu var :)

Toplam Hit: 6389 Toplam Mesaj: 56