folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Esir Alınan Bazı Askerlere Ait Bilgiler

Esir Alınan Bazı Askerlere Ait Bilgiler

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bektas
    x-files
    x-files's avatar
    Erkek

ön yargılı niye davranıyorsunuz

//Hayat Bazen Tatlıdır//--//Aşıksan vur saza şoförsen bas gaza// https://zulfumehmet.com/ Kişisel bir olay
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fenerist07
    fenerist07's avatar
    Erkek
    silahlari incelemeye alinmis iddaya göre tek kursun sikmamislar var bi ipnelik ya hayirlisi

Amphetamine Logic.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek
    edit: tartısmıyorum

Troubles'll come & they'll pass
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

kesinlikle bu tur bilgileri maille insanlara gondererek insanlarin aklini karistirmayin,

boyle bir bilginin kesin olduguna dair bir belge kanit varmi ? devlet yetkilisinin verdigi acikladigi bir sey varmi ?

milleti hedef gosterip birbirine dusman ederek tahrik uzmanligi yapmayin. 

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek
    yaw sen asker olacaksın esir alınacaksın sonradan büyük adamlar seni almaya gelecek ama sen giderken seni esir alanların ellerini sıkıp gideceksin sebep ?? ne alakası var bunun tahrikle ?? gün gibi ortada işte herşey görmeyenlerin körlüğdür o.Sadece el sıkmaları bile bal gibi delildir benim için.İnanan inanır inamayan inanmaz çokta skimde ben görüşümü bildiyom yine çıkmış birileri tahrik etmekle suçluya lan iyice provakatör oldum ha :D

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    italyan
    italyan's avatar
    Erkek
    MHP li vekiller ile DTPli yavuşaklarda el sıkıştı.Bi el sıkma delilse al bide burdan yak aq. Bi bokluklar dönüyo ya hadi hayırlısı

Gerçek yoktur.Herşey yorumdur. - KKK - Düşünürseniz, acı çekersiniz. Şüphe ederseniz, delirirsiniz. Hissederseniz, yalnız kalırsınız. O yüzden koy goethe
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek
    olayı nerden getirdin helal olsun walla :D girmicem kimseyle tartısmaya bıktım artık laf anlatmaktan anlayan anlar...

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    italyan
    italyan's avatar
    Erkek

nikoteen bunu yazdı:
    -----------------------------
    olayı nerden getirdin helal olsun walla :D girmicem kimseyle tartısmaya bıktım artık laf anlatmaktan anlayan anlar...
    -----------------------------
    Sana katılıyorum hocam.Maksat muhalefet olsun.Herkes aynı şeyi söylüyodu zaten.Esir düşenlerin arasında hiç yaralı var mıydı ? Yoktu bu da ne demek bunlar çatışmaya bile girmemişler.PKKlılar iyi nişancı değil desek ee bizimkiler yakalanamazdı o zaman.

Bunlar pusuya düştü dersek eee bu 8 eleman kendi başına mı takılıyodu nasıl oluyo bunlar uyuyomuydu.Nasıl bi pusu bu aq.

Diyorum ya bi bokluk var.araştırır TSK olay böyle olsa bile açıklamazlar zaten.

Gerçek yoktur.Herşey yorumdur. - KKK - Düşünürseniz, acı çekersiniz. Şüphe ederseniz, delirirsiniz. Hissederseniz, yalnız kalırsınız. O yüzden koy goethe
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ultrAsker
    ultrAsker's avatar
    Erkek
    bu askerler kaçtılarsa hepsi orospu çocugudur.Maili atan x2 orospu çocugudur

i ve got nothing against god. its his fan club i cant stand.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    harddeath0070
    harddeath0070's avatar
    Erkek
    zaten eskerler şu anda göz altında sorgudalar o kadar kiş öldüde siz nasıl kurtuldunuz diye yargılanıyolar ceza ala bilirlermiş

Kafan seni dağıtmadan sen onu dağıt...
Toplam Hit: 3073 Toplam Mesaj: 26