Eski Özel Harekatcı: "Doğu"Da Şehit Kanı Satılıyor"

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    stillalive
    stillalive's avatar
    Erkek

http://image.haber7.com/haber/haber7/photos/648420080822102329839.jpg

Hakkari Eski Özel Harekat Şube Müdürü Fatih Özhan, bölgede yaşadıklarını anlattı izleyenler inanamadı. Ergenekon'u hafife alanlar bu sese kulak verin! Fatih Özhan, terörle Türkiye'nin en karanlık ve en çetin mücadelenin yaşandığı 90'lı yıllarda, çatışmadan çatışmaya koşmuş bir özel harekatçı.

Özhan, Yüksekova çetesi ile bağlantısı olduğu gerekçesiyle tutuklandı, tam 4 yıl 10 ay hapis cezası yattı. Beraatinin ardından komplo kurbanı olduğunu söyleyen Özhan, mesleğini ve herşeyini kaybetti ve bölgede yaşananların hepsini ATV habere anlattı.

İşte izleyince donup kalacağınız röportajın görüntüleri:

VİDEO:

http://akilli.tv/video/223918/haber7com-Ozel-harekat.aspx

arkadaşlar önce 4 dk'lik video'yu izleyin sonra yorumları alalım ben izledim, eğer işler böyle yürüyorsa bu terör nasıl bitecek, işin içinde bürokratlar bile varmış, bu adamında arabasını taramışlar, hapisten çıktıktan sonra. Ya sana teklif edilenlerle kral gibi yaşayıp görmemezlikten gelecen bazı şeyleri ya da susturulacan, kuralı var. Bu işi biri durdurmalı.

Geçenlerde kumpircide otururken, salataları, kaşarlı kumpirleri ve kısırları gördüm, o sırada şöyle düşündüm: Kısırlaştırılmış Siyaseti, Kaşar Siyasetçilerden Alırsak, Önümüze Amerikan Salatası Olarak Gelir Ve Biz de Onu Yeriz, Ama Orada Unutulan Birşey Var, O da Çoban Salatası.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo
    aponun mit binalarında gezdiği zamanları hatırlatırım, tabi kii bürokratlar da var. devlet elinden destek almasa anasını zikmmez miydik pkknın şimdiye kadar?

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Abi niye hic isim verilmez.Madem gercek soyledikleriniz , cat cat cat burokratindan , askerine kadar isim ver.Yoksa lafla orduyu yipratmaktan oteye gecmiyor bunlar.Kahvedeki adamlara muhabbetten , orduyu yipratmaktan oteye gecmiyor.

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    stillalive
    stillalive's avatar
    Erkek

ComputerWolf bunu yazdı:
    -----------------------------
    Abi niye hic isim verilmez.Madem gercek soyledikleriniz , cat cat cat burokratindan , askerine kadar isim ver.Yoksa lafla orduyu yipratmaktan oteye gecmiyor bunlar.Kahvedeki adamlara muhabbetten , orduyu yipratmaktan oteye gecmiyor.
    -----------------------------

hocam isim versin diyorsun ama sence o kadar kolaymı, adamın daha yeni arabasını taramışlar yaralı kurtulmuş, mutlaka ilgili yerlere isim vemiştir ama tv de isim vermek, sadece adamı değil ailesinide tehlikeye atmış olur. adam kelle koltukta dolaşıyor zaten.

Geçenlerde kumpircide otururken, salataları, kaşarlı kumpirleri ve kısırları gördüm, o sırada şöyle düşündüm: Kısırlaştırılmış Siyaseti, Kaşar Siyasetçilerden Alırsak, Önümüze Amerikan Salatası Olarak Gelir Ve Biz de Onu Yeriz, Ama Orada Unutulan Birşey Var, O da Çoban Salatası.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo
    hocam ben orduya güveniyorum ama devlet içindeki herkese güvenmiyorum.

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AmoR
    AmoR's avatar
    Erkek

Bu kadarını söyleyebilicek adam , tehlike varsa direk tehlikededir zaten. İsim verip vermemesi farketmez karşı taraf için.

Madem konuşuyorsun söyle isimleride herkes bilsin. 

Zaten kimin politik veya ekonomik menfaati var şu Pkk nın varlığından onu irdelemek lazım yoksa bitmez bu iş...

Those who speak know nothing,And find out to their cost, Like those who curse their luck in too many places, And those who fear are lost...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fivestar
    fivestar's avatar
    Erkek
    yazmayım yazmayım diyorumda :) yazasım geliyo konuları görünce kısa ve öz diycem Özel harekatları neden dağlardan alıp karakollara dosya amiri falan olarak koyuldular?Ve misyon koruma görevini yapamayan F.Ö şimdi ne demeye konuşuyor anlamış degilim :)

Ağırdır sevmelerim her yürek taşıyamaz, büyüktür umutlarım her omuz kaldıramaz
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    eee bunlarda gerçekler

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pc-ErrOr
    Pc-ErrOr's avatar
    Erkek
    o ihanet edenlerin ta a.qyayım .. yani bu adamın söyledikleri doğruysa koyayım .. 

Dalgasız denizde herkes kaptan.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Asi
    Asi's avatar
    Dişi
    Bunun olayı gerçekmi bilmem ama bunun gibi bir çok olay var ama kimse çıkıp söylemez ihanet edenen düşmandan hiç bir farkı yok özellikle sınırlarda olanlar neler olduğunu iyi bilir arabadan inmeden aşağı atılan paralar iğrenç bakışlar Allah kimseye ihaneti göstermesin

Doğuşumdaki tek olağanüstülük Türk olarak dünyaya gelmemdir.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iSTaN_BuLL
    iSTaN_BuLL's avatar
    Erkek
    kardeşim asıl burada adam isim verse cat cat diye ozaman ordu yıpranır. burada üst düzey 20 tane isim saysa ülke karısır. zaten televizyonda yayınlamaz. ismi verdiğin zaman adamları direk terör örgüte yardım etmekle suçlarsın buda hedef göstermektir. ne kadar kolay geliyor size televizyon da isim vermek.

savrulurken raconun kırmızı pelerini o zarif öfkeye; zaman ki sana hasta olmuş, incelikli haytasın. raksederken mahallenin maşallahı, eyvallahı, güzelleş be oğlum, şimdilik ölümüne kadar hayattasın, şimdilik, ölümüne kadar hayattasın.!
Toplam Hit: 4585 Toplam Mesaj: 12