Eski Sevgiliden Arkadaş Olur Mu?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    esrardede
    esrardede's avatar
    Erkek
    Zor...

Yakınınızdan geçerken tıslayan kaç şey sayabilirsiniz?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    _Sword_
    _Sword_'s avatar
    Erkek
    Kızdan kıza deişir eğer çok eski arkadaşınsa devam eder ama tanışalı 1 sene olmamaış çıkmışsın sonra çok zor ztn ayrıldıktan sonra birbirinize nasıl küfür etçeksiniz a.q çocuğu dediler bana a.q olmuo yani şimdi bu küfürü yedinm die gülmeyin ve laf koyamadım diyede düşünmeyin sadece olur mu olmaz mı die tartışıyoruz

Büyük güç büyük sorumluluk gerektirir benim ödülümde lanetimde bu!!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kahraman
    Kahraman's avatar
    Erkek
    KesinLikLe oLmaz..
    GüLün adını degişsen kokusu degisir mi ?

Bir tek gece vardır insanın hayatında. Ömür boyu sürer nöbeti... Bu da öyleydi. İyi ol... Sağ ol.. Uzak ol... Ama bir daha görme beni!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    vutkubay
    vutkubay's avatar
    Erkek
    ZyreX

+9999
    ben sana katılıorum..O kisiden kisiye degisir...Kız cok iyi bir insansa.Eger ona dostum diyecek kadar guvenebiliorsan.Kızın sana tapulu olmadıgını görebilecek kadar gerçekciysen..Neden olmasın...

Ben direk kendimden biliorum yani ....Olur olur...

Gece 12 den sonra, tüm içkiler şaraptır.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Musket
    Musket's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Olur da, tek sorun her an ıcınızde bulunan kızın "Eee sen kımsın kı bunu bana dıyorsun ?" sorusu sorma ıhtımalı. Her zamankı gıbı kız ustunde az yada cok bır otorıte kuracaksınız... Karısacaksınız elestıreceksınız. Ama kız donup kes bea. Derse ne olacak ? O yuzden olmuyor.. Olmaz. En azından ben olduramıyorum... Anca arada dertlıyken gelır elınden gelenı yaparsın o aksam : )
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ciğerci
    hakanS
    hakanS's avatar
    Erkek
    Bence olmaz..Atiyorum ayni duruma bende düstüm..Kizla ciktik,ayrildik neyse,kiz işte cok iyisin,arkadas kalalim muhabbeti yapti..Bunlarin öğrenci evi filan da var..
    Şöyle düşünecek olursak,hadi arkadas kaldik..
    Sonra ben baska bir kiz ile cikmaya basladim..Bunlar da davet etti,bende kiz arkadasimla beraber gittim..Piç bir durum olucak..Tanistirican..Bu benim eski sevgilim,simdi arkadasiz :D
    Arkadasliklar ask'a dönüsür..Ama ask'lar arkadasliga dönüsmez bence..Baska arkadas mi yok a.k. eski sevgiliyi arkadas yapicaksin...

...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    izmirim_35
    izmirim_35's avatar
    Erkek
    böyle bir durumda kız arkadaşın dediği gibi;

Eee sen kımsın kı bunu bana dıyorsun ?

sorusunu sormak için can atacaktır arkadaş çok doğru sölemiş. Kız milleti bu tip fırsatları hiç kaçırmaz söyler iki dk sonra herşeyin içine ettiğinin farkına varır ama iş işten geçmiştir.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    esebo
    esebo's avatar
    Erkek
    eski sevgiliden arkadaş olurmu yaw adama nebiçim koyar be yanında yeni sevgilisi eskisevgiliyi görürve aaa merhaba (ismet mesala ) bibardak bişeyler içelim budabenim yeni aşkım yalın dicek muhahaha beynine sıksın daha iyi biz okadar geniş olamayız arkadaşlar sizi bilemem insan yanın daki orospuyu bile kıskanırken sevgili bilmiyorum kansereder adamı :(

dostluğa yer bırakacak kadar savaş!Savaşa yer bırakacak kadar dost ol!...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AlkIIN
    AlkIIN's avatar
    Erkek
    eskı kasardan tost eskı sewgılıden dost olmasmışşşş
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noel_baba
    noel_baba's avatar
    Erkek
    Rene hoja +1

Test Ettim onayladım..

Kesinlikle olmaz...

İstediği şeyleri yapmak isteyecek, sen karışmak isteyeceksin, olmayacak, başkaları olacak, kaldıramayacaksın...

Onu hayatından tamamen silmen lazım bi kere bırak arkadaşlığı..

Kral nerde diye Sorma. SENde ..BENde ..SİZde ..Onda Çıplak giyen kral olur ..Taç giyen oturur tahtına::. Emeğe Saygı ..kürtaja hayır!! Soruya bak: Dünyaya Tekrar Gelseniz Ne Yaparsınız ? E dedim ben; Eminim herkez yine aynı şeyi yapar aynı şeyi yaşardı... Hani sözüm ona; ..Ben siktiğim eşşeğin huyunu bilmem mi? die ...E sen söyle bilmem mi usta :)
Toplam Hit: 12859 Toplam Mesaj: 104