folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Eskisehir'de Gezilecek Yerler (Tavsiye)

Eskisehir'de Gezilecek Yerler (Tavsiye)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hermes
    abdullahazad
    abdullahazad's avatar
    Erkek

merhabalar

eskisehirde gezilecek nereler var? nereleri tavsiye edersiniz?

eshisehirli ya da eskisehirde yasayan muritlerin tavsiyelerini bekliyorum.

az insan çok huzur.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    koray
    koray's avatar
    Erkek

sazovaparkı odunpazarı balmumu heykeller müzesi başka bilmiyorum :)

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    AbdullahAzad bunu yazdı

merhabalar

Git hasanpolatkandaki öğretmen evinde kal

sonra ordan çık dümdüz odunpazarı evlerini gez

sonra i aşağı adalar

bilim sanat merkezine git akvaryumu gör şato felan var onları gez

eti medeniyetler müzesini gez

terminal karşısında bi alan var ismi neydi unttu onu gez 

felan filan 

amk biz 2003-2006 öğrenciyken vişnelikteki migros ve esnaf sarayından başka gezeck yer yoktu amk şimdikiler çok şanslı la

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hermes
    abdullahazad
    abdullahazad's avatar
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı
    AbdullahAzad bunu yazdı

merhabalar

sonra i aşağı adalar

felan filan 

amk biz 2003-2006 öğrenciyken vişnelikteki migros ve esnaf sarayından başka gezeck yer yoktu amk şimdikiler çok şanslı la

eyvallah kanka :)

porsuk nehiri kenarinda bi otelde kalicm.  istasyona 10 dk uzakliktaymis.

odunpazari ile arasi cok uzak mi? ulasim felan?

az insan çok huzur.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    AbdullahAzad bunu yazdı
    DJ_Alper bunu yazdı
    AbdullahAzad bunu yazdı

merhabalar

sonra i aşağı adalar

felan filan 

eyvallah kanka :)

porsuk nehiri kenarinda bi otelde kalicm.  istasyona 10 dk uzakliktaymis.

odunpazari ile arasi cok uzak mi? ulasim felan?

hocam adalar yakın senin otel odun pazarıda kalacağın yerden yukarı doğru yani istasyon tarafı değil yukarı doğru yürüyerek 20 dkda alırsın hamamyolunuda gezmiş olursun ama kaç nurama gider ne olur bilmem :)

biz öğrenciyken travay sistemi yeni gelmişti okadar yaşlıyım amk 

geçen sene öğrenciyken kahvaltı yaptığımız yere gittik açık büfe olmuş kahvaltı neyse buranın ismi vivaydı dedik vivadan sonra 3 defa el değiştirdi dediler :D

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mr_Dark
    Mr_Dark's avatar
    Erkek

Gelince haber et bana nargile içmeye götüreyim.

Sazova Kültür Parkı=Burada fotoğraf çekip sosyal medyaya atmak ben eskişehe geldim demek gibi birşey. Üniversiteye gelen öğrencilerin ilk işi buradan fotoğraf atmak oluyor.

Şelale Park= Akşam üzeri serin güzel ve şehir manzaralı yemek, çay falan için iyi. (Tepede bir yer)

Regülatör= Altında araba varsa piknik için falan ama restaurant var. 

Odunpazarı evleri söylenmiş. Burada hediyelik eşyalar falan var. Ayrıca bir sürü kafe falan.

Müzeler var vakit ayırabilirsen odunpazarında çoğu. 

Barlar sokağı var genelde o civarda bulabilirsin beni. Clublar ne durumda şuan için fikrim yok çünkü yaz tatilinde genelde öğrenci sayısı 3 te 1 ine düşüyor. 

Aradığın özel bir lezzet yer falan varsa mesajla onuda ekleriz. Çi börek meşhur. Genelde kalabalık olan yer papağan başka bir yerde yemedim çünkü öyle ahım şahım birşey değil. 

Balaban meşhur, onu da çarşı tarafında bir hanın içinde restoran var bayağı lezzetli yapıyorlar. Bir de daha önce donas yemediysen tavsiye ederim. 

İçmek için mekan arayışındaysan direk nasıl bir yer istediğini söyle o tarz birşey önereyim. 

Mr_Dark tarafından 15/Tem/16 11:55 tarihinde düzenlenmiştir

!!!!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nick6
    0x656e
    0x656e's avatar
    Homo

İstanbul gibi bi yer bekleme :D 1 -2 günde geziverirsin :D Zaten takılacağın yerler çarşı adalar hamamlar caddesi midir nedir orası. Szovaya falan gidebilirsin de bi bok yok yeşillik park bildiğin kale falan var. Istanbullusun fazla birşey bekleme diye yazıyorum

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sRcN
    sRcN's avatar
    Erkek

güzeldir eskişehir araçla mı geliyorsun bilmiyorum ama akşam saatlerinde Şelale Park' a gidip Eskişehir manzaralı çay kahve yapılabilir. Akşamları barlar sokağı hareketli derler ama Haller içinde yer alan Replik Bar hem ucuz hemde İrlanda barlarını andıran havası ile güzeldir. Nargile için odunpazarı evlerinde olan bi nargileci var oraya gidilmeli kesinlikle ucuz nargile ve çok güzel ambiyans var. Haber edersen geldiğinde görüşelim kahve içmeye çıkalım yada Replik yapalım. 

Wordpress - SEO & Digital Marketing
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hermes
    abdullahazad
    abdullahazad's avatar
    Erkek

aracla gelmiyorum. arabam yok. ehliyetimde yok.

tren ile gelcez :)

tavsiyeler icin tesekkur ederim =)

az insan çok huzur.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rajooonn
    rajooonn's avatar
    Erkek

Yenilcek içecek konusunda Türkiye'nin birçok kişiye göre en iyi muhallebecisi Eskişehirdedir. 

Halleri sor -zaten merkezde bir yerde hemen bulursun- orada Mazlumlar Muhallebicisi var. Bu mevsimde Gül sulu muhallebi güzel olur. Eğer sütlü tatlı seviyorsan tabi.

Gece! Vampir değilim ama geceyi çok severim. Yalnızsın, oyun oynuyorsun monitörün ışığı ve kendin.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    swalker
    swalker's avatar
    Erkek
    Mr_Dark bunu yazdı

Gelince haber et bana nargile içmeye götüreyim.

Sazova Kültür Parkı=Burada fotoğraf çekip sosyal medyaya atmak ben eskişehe geldim demek gibi birşey. Üniversiteye gelen öğrencilerin ilk işi buradan fotoğraf atmak oluyor.

Şelale Park= Akşam üzeri serin güzel ve şehir manzaralı yemek, çay falan için iyi. (Tepede bir yer)

Regülatör= Altında araba varsa piknik için falan ama restaurant var. 

Odunpazarı evleri söylenmiş. Burada hediyelik eşyalar falan var. Ayrıca bir sürü kafe falan.

Müzeler var vakit ayırabilirsen odunpazarında çoğu. 

Barlar sokağı var genelde o civarda bulabilirsin beni. Clublar ne durumda şuan için fikrim yok çünkü yaz tatilinde genelde öğrenci sayısı 3 te 1 ine düşüyor. 

Aradığın özel bir lezzet yer falan varsa mesajla onuda ekleriz. Çi börek meşhur. Genelde kalabalık olan yer papağan başka bir yerde yemedim çünkü öyle ahım şahım birşey değil. 

Balaban meşhur, onu da çarşı tarafında bir hanın içinde restoran var bayağı lezzetli yapıyorlar. Bir de daha önce donas yemediysen tavsiye ederim. 

İçmek için mekan arayışındaysan direk nasıl bir yer istediğini söyle o tarz birşey önereyim. 

Bunlara ek olarak, kentpark güzeldir. Şu meşhur plajın olduğu yer. Ama gezecek görecek yer şeyinde alt sıralara kayar. Sazova'ya mutlaka git, odunpazarını mutlaka gez. Tarihi evler burada, balmumu müzesi, karikatür müzesi burada. Güzel bir balaban kebap yapan yer var hemen karşısında da nargile içip kafa dinleyebileceğin yer mevcut. Şerbetci var güzeldir. Onun dışında yukarısı şelaleparktır bunun. Orada Eskişehir manzarasında oturup çay içilebilir. Ayrıca Kurşunlu Külliyesi de odunpazarında. Atlıhan var ayrıca yine Odunpazarı'nda, incik boncuk alınabilecek tarihi bir han. Çibörek konusunda, Eskişehir'de beceremezler pek. Kentpark'a gidersen onun karşısında Eskişehir Çibörek Evi vardır orada yenilebilir. 

Kentparka gitmek için tramvayla otogar tarafına gidebilirsin.
    Odunpazarı'na Adalar'dan yürünebilir. Yürümem dersen yine tramvayla Atatürk Lisesi'nde inip başlayabilirsin.
    Sazova'ya gitmek için, stadyumun arka tarafından dolmuşlar kalkar. Sazova içerisinde, şatonun olduğu yerde fotoğraf çektirebilirsin. Bilim parkı mevcut orada çok güzeldir. Bir de sualtı müzesi var. Mutlaka gör. 

Toplam Hit: 2166 Toplam Mesaj: 18
gezi seyahat seyahat eskişehir