folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Eskişehirde Oturan Muridler 50YTL Kazanmak İstermsiniz!

Eskişehirde Oturan Muridler 50YTL Kazanmak İstermsiniz!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    spermen08
    spermen08's avatar
    Erkek
    Eskişehirde birey dershanesinde giden yada tanıdığı olan varmı çok önemli hayat mevzusu.... Bana pm atarsa yada irtibabata geçerse çok makbule geçer... Bu iş için kim el atarsa 50YTL para söz... öyle birşeyde yapmıcak kavga falan...

Çok sağlam geliceğiz..Bilgi almamız gerekiyor.. Şimdiden teşekkürler..

"__"
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Martech
    Martech's avatar
    Erkek
    Hojam Rica Etmeyi Öğrenmelisin!.. Burada Kimse ParayLa iş Yapmaz!..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iMPaLa
    iMPaLa's avatar
    Erkek
    Martech bunu yazdı:
    -----------------------------
    güzel demişsin ama kendi adına konuş..günümüz koşulları içerisinde 50ytl hiçte fena bir para değil!..

konuya gelince mutlaka yardım eden biri cıkar..tbt de cok kulağı kesik vardır!..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    spermen08
    spermen08's avatar
    Erkek

Martech bunu yazdı:

Rica ediceğimiz yerleri biliriz... Burayıda biliyorum arkadaş sen işine bakarmısın ?

Sadece bir konuda haber vericek diye 50YTL vericez kim verio bu devirde.. Sonra eğer işi devam ettirirse daha da katlanıcak vallahide gerçek... Ama eskişehirli ve bireyli yok o kötü işte :S

Eğer aracı olan bulan olursa onada 20YTL parayla adam satn almak değil kız meselesi... Sonunda ölüm bile olur gerekirse... Arkadaşın pcden yazıyorum zatn durum ciddi anlatabiliyormuyum bilmiyorum..

"__"
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JPriest
    JPriest's avatar
    Erkek
     Çok yanlış!

Sen hiç kaval çaldın mı?
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WebCrow
    WebCrow's avatar
    Erkek
    spermen08 bunu yazdı:

Martech bunu yazdı:

Rica ediceğimiz yerleri biliriz... Burayıda biliyorum arkadaş sen işine bakarmısın ?

Sadece bir konuda haber vericek diye 50YTL vericez kim verio bu devirde.. Sonra eğer işi devam ettirirse daha da katlanıcak vallahide gerçek... Ama eskişehirli ve bireyli yok o kötü işte :S

Eğer aracı olan bulan olursa onada 20YTL parayla adam satn almak değil kız meselesi... Sonunda ölüm bile olur gerekirse... Arkadaşın pcden yazıyorum zatn durum ciddi anlatabiliyormuyum bilmiyorum..
    hoca fabrikatör-toprak ağası gibi konuşuyosun
    bir hediye verebilirim falan desen anlarız belkide
    50 ytl kazanmak istermisin olunca değişiyo işin rengi

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    texas
    texas's avatar
    Erkek

ben eskişehirdeyim dölek bir başlık açsaydın sana yardımcı olacak birilerini bulurdum ama kaybettin 50 kagıt neki lan itinossurugu yörü get birde para teklif etmiş adakebabı felan ısmarlayacak olsaydın bakardık çaresine ama şu saatten sonra olmaz..

in the end , there will be only chaos"... Everything must come to be END..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Whisky
    Whisky's avatar
    Erkek
    rica etsen olurdu bu ıs
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sertan_06
    sertan_06's avatar
    Erkek

bu arkadaş tahribatı başka forumlarla mı karıştırıyo bana mı öle geldi sanki amele pazarında adam seçen biri gibi duruyo

spor akademisi hazırlık kurslarımız ankarada açılmıştır.tbt dekilere duyurulur.firtina_kickbox@hotmail.com
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Elixir
    Elixir's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Bana Göre; Sözler insanı Batırır. Yardıma ihtiyacın varken,sözleri daha temkinli kullan'ki yardım alayım derken,yargılanmıyasın Kardeş...

Ayrılığın rüzgarı zamansız estiği vakit, beni arama buralarda. Ben bilmem hangi meridyenin, bilmem kaçıncı paraleline savrulmuş olacağım. Bilinmez yollarda yürüyeceğim, başı öne eğik. İşte diyecekler, işte o yabancı geçiyor yine yalın ayak, başı dumanlı. Yüreğimin çarpıntısını bilmeden arkamdan ahkam kesecekler. Ellerimde hesap soracak derman yok. Dişlerim kenetlenmiş, dilim lal konuşmuyor benimle. Dermansız dertlerin, onulmaz yangınların, alev alev, har har, kor kor yandığı ve kavuşma ümidinin hızla eridiğini bilerek ve kalbimin bu erimeye inat donduğunu hissederek yürümekteyim. Elimde ne bir pusulam, ne de bir haritam var. Bana klavuzluk eden sadece kargalar. Kargalar kargaşadalar, bense karmaşada. Her şey muamma, her şey bilinmezlerle çevrili. Bende bu bilinmezin, bilinmezliğinde kaybolmak istiyorum Mutlak Sonsuza...! ( Elixir )
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    attackatak
    attackatak's avatar
    Erkek
    texas bunu yazdı:

ben eskişehirdeyim dölek bir başlık açsaydın sana yardımcı olacak birilerini bulurdum ama kaybettin 50 kagıt neki lan itinossurugu yörü get birde para teklif etmiş adakebabı felan ısmarlayacak olsaydın bakardık çaresine ama şu saatten sonra olmaz..

aynen... 

Toplam Hit: 7475 Toplam Mesaj: 41