folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Eskişehirde Yaşayan Veya Okuan Müritler?

Eskişehirde Yaşayan Veya Okuan Müritler?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hsyn47
    hsyn47's avatar
    Erkek
    s.a arkdaslar eskisehirde acık öğretim okumaya geliorm eskisehirde yaşayan okuyan mürit arkadaslar varsa görüsmek isterm

En Kötü Huyum Dediğimi Yaparım... Sizin kurdugunuz hayalleri yaşamakla Meşkulüm...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozAnkaraguclu
    ozAnkaraguclu's avatar
    Erkek
    Benim arkadaşlar da oraya gidecek. Ne bölüm okuycan sen :)

"Milliyetin en belirgin niteliklerinden biri dildir. Türk milletindenim diyen insan her şeyden önce ve mutlaka Türkçe konuşmalıdır. Türkçe konuşmayan bir insan Türk kültürüne, topluluğuna bağlılığını iddia ederse buna inanmak doğru olmaz. " Mustafa Kemal ATATÜRK
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hsyn47
    hsyn47's avatar
    Erkek
    işletme :)

En Kötü Huyum Dediğimi Yaparım... Sizin kurdugunuz hayalleri yaşamakla Meşkulüm...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gzx
    Gzx's avatar
    Erkek
    ben varım 20 senedir eskişehirliyim ve burda okucam :D gelirsen paslaşırız

"açık mı var la" yazdı diye ban yiyen adam !
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yasin_55
    yasin_55's avatar
    Erkek

açıköğretim için eske kadar gitmenin maksadı başka ..

aileden uzak hayat, free hareketler, seks sevdası vs v svs

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Juliet
    Juliet's avatar
    Erkek
    Gelmeni tavsiye ederim Eskişehir'e doğma büyüme eskişehirliyim hiç sıkılmadan vakit geçirebilirsin ortamında iyi olduktan sonra çok rahat üni hayatı yaşayabilirsin.Netten biraz Eskişehiri araştır bak güzel şehirdir tavsiye ederim gel :D

011100110110000101111010011000010110111000101110011000010111011001101001
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    h_b_c
    h_b_c's avatar
    Erkek
    yasin_55 bunu yazdı:
    -----------------------------

hacım sözüm sana deil fakat herkesde böyle bir ön yargı oluşmuş anlamıyorum oraya giden bir karar almış ne olursa olsun saygı duyulmalı diyorum bizde orada okuyoruz hemde çalışıyorum yeri geldiğinde parada eziyoruz eğleniyoruzda hayat bu sonuçta bugun orada yarın başka bir yerde insanlara aöf diyince okumuyo gibi geliyo galiba yada kendilerinin elinde öyle imkan olmadıgımı koyuyor anlamıyorum kardeş bende eskişehirde okuyorum yardım edebilecegim bir şey olursa ben burdayım. 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yasin_55
    yasin_55's avatar
    Erkek

h_b_c bunu yazdı:
    yasin_55 bunu yazdı:

hacım sözüm sana deil fakat herkesde böyle bir ön yargı oluşmuş anlamıyorum oraya giden bir karar almış ne olursa olsun saygı duyulmalı diyorum bizde orada okuyoruz hemde çalışıyorum yeri geldiğinde parada eziyoruz eğleniyoruzda hayat bu sonuçta bugun orada yarın başka bir yerde insanlara aöf diyince okumuyo gibi geliyo galiba yada kendilerinin elinde öyle imkan olmadıgımı koyuyor anlamıyorum kardeş bende eskişehirde okuyorum yardım edebilecegim bir şey olursa ben burdayım. 

yok yahu ben eleştirmedim sadece bi tespit yaptım

oraya aöf okumaya gelenlerin büyük kısmı böyle düşünüyor ,onu sölemeye çalıştım.

çok duyuyorum son zamanlarda , konuyu görünce tabi ki de fikrimi paylaştım.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    thanatosus
    thanatosus's avatar
    Erkek
    Bende eskişehirdeyim olmazsa bi toplanırız hep beraber tahribat oalrak :) Tahribat eskişehir üniversiteliler buluşması :P
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozAnkaraguclu
    ozAnkaraguclu's avatar
    Erkek

xz bunu yazdı:
    AÖ okumak için esk e gelmene gerek yok diye biliyorum, neredeysen oradanda dersini izleyebilrsin ki sınavları zaten tüm ülkede yapılıyor.

Eskişehir'de bütün dersleri alabiliyomuşsun. Normal üniversite gibi. O yüzden gidiyo benim arkadaşlar. Ankara Gazi Üniversitesi'nde de alınıyo dersler ama hepsini vermiyolar. Diğerleri için kursa falan gitmek gerekiyo. Bence de Eskişehir'e gitmek mantıklı hem ortam açısından hem okul açısından :D

"Milliyetin en belirgin niteliklerinden biri dildir. Türk milletindenim diyen insan her şeyden önce ve mutlaka Türkçe konuşmalıdır. Türkçe konuşmayan bir insan Türk kültürüne, topluluğuna bağlılığını iddia ederse buna inanmak doğru olmaz. " Mustafa Kemal ATATÜRK
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    h_b_c
    h_b_c's avatar
    Erkek
    yasin_55 bunu yazdı:
    h_b_c bunu yazdı:
    yasin_55 bunu yazdı:

yok yahu ben eleştirmedim sadece bi tespit yaptım

oraya aöf okumaya gelenlerin büyük kısmı böyle düşünüyor ,onu sölemeye çalıştım.

çok duyuyorum son zamanlarda , konuyu görünce tabi ki de fikrimi paylaştım.

işte senin yaptıgın o tespiti yanlış anlayıp yanlış yorumlayanlara öfkem ne olursa olsun herkes okumalı ama örgün ama açık başka bir şehirde kendi ayaklarının üzerinde durmayı ögreniyo insan bunu başarmak okumaktanda zor arkadaşda gelecekmiş gelsin hayat okumaktan ibaret değil gelsin çok şey öğrenecek görecek  

Toplam Hit: 1732 Toplam Mesaj: 12