folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Esnaf Arkadaşlar İşler Nasıl? Kriz Sizide Vurdumu

Esnaf Arkadaşlar İşler Nasıl? Kriz Sizide Vurdumu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    VEXTA
    VEXTA's avatar
    Erkek

Hukuk alanındayım . işler mükemmel şu aralar. Batanlar hacizlik olanlar iflas isteyenler boşananlar birbirini vuranlar. Açıkcası milletin anası sikilmesi işimize geliyor. Lakin milletin işi gücü güzel olsa zaten danışmaklıklada yürür ofis.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SaNaL_AjaN
    SaNaL_AjaN's avatar
    Erkek

Antalyada turizm dibe vurdu...Rus piyasası %90 geriledi,Avrupalı turistler korkudan gelemiyor bilmiyorum sonumuz ne olacak 

Antalya'da Emlakçı parçası :)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kaan
    Kaan's avatar
    Erkek

Biiznillah

3. Köprü yapildi, korfeze köprü baglandi, 3. Havaalani da yapiliyor. Sizin bahsettiğiniz şeye bakin, kefenin cebi yook. 

Tasak geçiyorum, o kadar gerikali olmadığımı bilirsiniz. 

Endustride çok, hatta sonsuz. Ama piyasada enteresan bir nakit sıkıntısı var. 3 ay vadeyle aldığım yerler ara sira arayip ödeme plani istiyor. Günü gelmemiş ödemeyi rica ediyor. Yurtdışı bağlantısı olmayana kara günler geliyor. 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

yara yimişiz haberimiz yok

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DaSpOnGe
    DaSpOnGe's avatar
    Erkek

sadece küçük esnaf değil herkes kan ağlıyor gördüğüm kadarıyla 

globale açılan taraflar biraz daha tıkırında iç piyasa ölüyor 

herkesinde dediği gibi yaşasın 3. köprü yaşasın asmalı köprü 

You think you've travelled far and never seen the stars :)))
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yigit
    Yigit's avatar
    Erkek

Alanya'da yaşıyorum. Hiç bu kadar az turist olduğunu görmemiştim bu tarihlerde.. 
    Esnaflar şok durumda. 
    Bu sene bu bölgede 100'den fazla otel iflas eder ki sezon başında iflas bayrağı çeken büyük oteller oldu zaten..
    Ben turizm esnaflığına girecektim iyi ki girmemişim diyorum.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    saposcol
    saposcol's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Bir şeyi merak ediyorum. Yahu kriz varsa ki var olduğunu bende biliyorum, neden karşılaştığım her sektörde hep fiyatlar artıyor ?

En basidi, mutfak masrafına giderler sürekli artıyor. Öyle ahım şahım alışveriş yapmamamıza rağmen.. Bebek ürünleri hep uçuk zaten..

Araç bakım/yedek parça/benzin fiyatları uçmuş durumda..

Turizm de kriz var diyorlar, ben kriz dolayısıyla fiyatlarında indirim yapan otele denk gelmedim. Geçen sene 556 liraya kaldığım otel, aynı tarih ve günlerde, aynı oda için 786 lira istiyor. Hani kriz vardı ?

Biri açıklasın bu durumu : /

Hakedeni hayatıma sokarım, haketmeyenin hayatına sokarım..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seadog
    seadog's avatar
    Erkek

Son 5 6 senedir vatandas kendini bankalara çok kaptirdi. Faizlerin düşük oldugu zaman herkes banka ile ev araba aldi. Adam 5 sene sonrasindaki maasini bile bugunden harcamis oldu. Simdi ise herkes gomulmus ev araba telefon ihtiyac kredisi oduyor. Baska birseye bakamiyor. Nakiti bankalar cekiyor piyasadan.  Hal boyle olunca esnaf is yapamiyor bu sefer de esnaf bankaya isleri çevirmek icin borclaniyor. Esnafta bankaya calismaya basliyor. Bu yuzden piyasalar dar bogaza girdi. Aslinda oncelikle vatandas olarak harcama aliskanliklarinizi ve onceliklerimizi gözden gecirip revize etmemiz lazim.

devlet istatistik ensititüsüne göre kişi başına düşen tuğla öldürüyormuş
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek

yaz sonuna ve yıl başı sonrası çok büyük bir kriz bekliyorum ben.

Hepmizie şimdiden geçmiş olsun.hazırlığınızı iyi yapın

CEO ak trolldür dikkate almayınız.bide student var oda ak troll

Ekerci tarafından 13/May/16 10:57 tarihinde düzenlenmiştir

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TeRRoR
    TeRRoR's avatar
    Erkek

Yazılım sektöründeyim devletten 2 büyük ihale kapattı şirket. Herhalde kriz bize vurmayacak.

herkes programcı olmak zorunda değildir, lütfen bir zorunluluk gibi programlama dilleri öğrenmeye çalışmayın. yabancı dil filan öğrenin amq.// s.kimin etini yerim, kasaba minnet etmem.// ince düşünene kalın girer.//
Toplam Hit: 6218 Toplam Mesaj: 46
para esnaf gü. z raporu