Eşşek Hoşafdan Ne Anlar

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sorcerer
    sorcerer's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

bu logo güzelmiş.. Ama T nini üzeri Biraz Kalabalık olmuş  nerde çokluk orda bokluk ama genede güzel..

bu şimdiki ana sayfadaki logo çok harika o Logoyu Gördükçe Kendimi GTA  VİCE CİTY oynuyo gibi hissediyorum ne alakaysa işte :  )

Coco cola gibiyim hayatın tadıyım, rocco gibiyim çok şekerim, albeniyim bahanem çok, çikolatalı gofretim beni sevmeyen yok!...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MartyN
    MartyN's avatar
    Erkek
    ir2 bunu yazdı:

UndeaD bunu yazdı:

ir2 bunu yazdı:

eşşek hoşaftan ne anlar bu tasarımı reneye decaya holye gösterdim adamlar bannera koymadılar şu taş gibi waitcover tadındaki logoya bakın hey yawrum hey

http://www.somurge.com/tbt/

harbi süpermiş la :) nie onu kullanmadılar acep :)

abi konudaki yorumlar konunun başlığının sağlamasıdır.
    adam gecekonud bacası demiş yorum yapmıom ben sadece deviantartda tasarımcılara gösteriom oo delisin manyaksın kralsın diyo, bunlar pixel fonta antialias verip orjinal size ının dışında kullanır üstüne bide fix iğrenç glow yapıp siteye ekler benimkine bide yorum yapar utanmadan

zuhaha iyi yazmissin.

millet tasarim tas gibide holy de renede tasarimdan cakmiyo dogruya dogru abi : )
    bak dizayn budur. bikac eksigi var ama süper. en bariz eksik tahrıbat diil abi tahribat büyük harde i olmaz sadece :)

tabi o su yukardaki yaziyi kim yazmissa cok merak ediyorum pixel fontun icine tek kelimeyle sicmis daha berbat kullanilamicak bi derecede yani.

222 gün siteye giriş yapmayı unutan emekli admin.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Antikky
    Antikky's avatar
    Erkek

Beyler benden söylemesi Allahla aramız biraz açık bu sıralar eskiden ben wardım hafifte olsun ulviliğim ile site korunuyordu şimdi aramız kötü korumaz anim allah hatta boş vaktinde dos atacakmış,öyle söyledi.

Onu bunu bırakında millet 3 güne bir makina değiştiriyor bizde tasarım baner anca:)yokki Cem Uzan gibi bir eleman arkamızda...:)

Umursamaz Tavrımın Hastası Olunuz.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GLaDio
    GLaDio's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    la i$e yaramazlar,
    e$$ekdi ho$afdi diye konu$acaginiza birkac tane wallpaper yapsaniza tbt icin :)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

bence fena olmamis. renk tonlarindaki gecisler uyumlu ve gri tonlariyla nostalj hava vermis. guzel guzel.

de su maskenin uzerindeki 1.2.3 vs nin aciklamalari nerde yaziyo onu bulamadim :)

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Antikky
    Antikky's avatar
    Erkek

onları paint ile silmiş.
    ayrıca adam tasarımcılığını konuşturdu herkez haddini bilecek dedi ne diim.
    ilk gördüğümdede o gecekondu bacası gözüme çarptı halada çarpıyor kaldır senden iyi grafiker yok.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

senin gece kondu catisi diye bahsettin ok isareti  mi ?

dikkatli bakinca animsatiyor ama yok be ok o ok...

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MartyN
    MartyN's avatar
    Erkek
    Antikky bunu yazdı:

onları paint ile silmiş.
    ayrıca adam tasarımcılığını konuşturdu herkez haddini bilecek dedi ne diim.
    ilk gördüğümdede o gecekondu bacası gözüme çarptı halada çarpıyor kaldır senden iyi grafiker yok.

muhahah

222 gün siteye giriş yapmayı unutan emekli admin.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

yahu şimdi actıracaksınız azımı a.k....

1. o resmin yüksekliği yukarıdaki bannerin 2 katı ve sitenin tam ortasına kadar geliyor. bütün siteyi rezil ediyordu...

2. bana o resmi gönderdiğinde sağ taraftaki maskede yoktu.....

3. onu koyduğumuzda sağ tarafı sadece arka plan rengi ile doldurduğumuzdan inanılmaz derecede boş duruor site..

4. ben ir2 gönderdiğinde pezevenk gladio martyn antikky dahil olmak üzere en az 10 kişiye gösterdim kimse güzel olmuş demedi...

5. yukarıdaki banner gayet güzel!! e tabi eşşek hoşafdan ne anlar..

6. gladionun söylediği gibi burada Şu şöle olsa bu böle die tartışana kadar 2 tanede wallpaper yapsanız nası olur???

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Antikky
    Antikky's avatar
    Erkek

Ben zaten yazıyorum kötü ayrıca üsteki baner ile alakası olmaz neden?gece kondunun kensi kadar yani büyük kiii loglara bakacak olursanız ben o "a" nın üzerine eleştiri yapmıştım,halada diyorum gece kondu bacası gibi ne o öle...

Babamdamı painte harikalar yaratıyordu beee
    hojam bak yıktım bacayı kral oldu aslan oldu babalar gibi oldu...

Toplam Hit: 6534 Toplam Mesaj: 31