folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Etkili Bir Antidepresan?

Etkili Bir Antidepresan?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiOksidan
    AntiOksidan's avatar
    Erkek

bişeyler bişeyler var neyse orasına girmicem.canım çok sıkkın  aileme anlatırsam psikolog psikiyatr çekilcek şeyler değiller.reçetesiz satılan etkili bi antidepresan var mı.uyuşturucu,esrar,sigara gibi saçma sapan şeyler yazmazsanız sevinirim.bildiğiniz en etkili antidepresan ne onu da yazın reçetelisine bile razıyım. neyse saolun.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jerry
    jerry's avatar
    Erkek
    en iyi anti-deprsesan dua abicim. hic dindar biri degilim ama dua edince acaip rahatliyorum.., Tavsiye edilir

GOD IS GOD http://www.youtube.com/watch?v=v8LY2VgiikE
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cold-m4
    cold-m4's avatar
    Erkek

jerry bunu yazdı:
    -----------------------------
    en iyi anti-deprsesan dua abicim. hic dindar biri degilim ama dua edince acaip rahatliyorum.., Tavsiye edilir

Mehmet e mi dion bunu? :D

hacı Xanax acaip etkili bi anti depresan ama yeşil reçete mi öle bişi gerekiodu yani alması çok zor..

uyuşturucu falan demeyin demişsin ama uyuşturucudan farkı yok anti depresanların..

olm sen güçlü adamsın herşeyin üstünden gelirsin a.k Türk genci hapların arkasına saklanır mı :|

akıl verme diceğini tahmin edebildiğimden dolayı daha fazla akıl vermiorum.. 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Emrow
    Emrow's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Hoca defalarca tartışıldı,defalarca edildi büdüldü.

Fakat anlamamakta ısrar ediyorsunuz.Hay Allah diyeyim.Sabır versin bana,millete. 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ARIZALI
    ARIZALI's avatar
    Erkek
    arkadaşım ilk önce geçmiş olsun, ukalalık etmek istemem ama moralini bir anda düzeltecek bir ilaç yok, günlük sıkıntıysa gider içersin ya da dua edersin geçer. ancak sürekli bir sorun varsa iyi bir doktora, psikiyatrsit ya da psikolog, görünürsün, talimatlarına da uyarsın inşallah geçer. 3 günde geçecek değildir sorun her neyse, sabırla tavsiyelere uyman lazım. inşallah sorunun düzelir.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siyahbereli
    siyahbereli's avatar
    Erkek

geçmiş olsun arkadaşım.kelin ilacı olsa...

Yapmadıklarınıza pişman olmaktansa, Yaptıklarınıza pişman olun...Yapın pişman olun, yada yapmayın yine pişman olun.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kurdo
    kurdo's avatar
    Erkek
    reçetesiz alınabilecek bir hap varsa yazın beyler bende kullanacam. sigara, cügara ve bira bir yerden sonra iflahını skiyor adamın. antidepresan en temizi. fazla cız bız yapmayın ulen :)

kendinize ayığ olunuz
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    carpuss
    carpuss's avatar
    Erkek
    selectra, 6 ay kullandım melek gibi yapıyo adamı :)
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KoZa
    KoZa's avatar
    Erkek

'' Tavsiyem Odur'ki: Bir Canlıya Veya Cansıza Derdini Anlat. '2 Konuş , Yürü Sessiz & Kafa Dinlenilicek Bir Ortam'da ''

'' Pskolok Tavsiyesidir.. ''

Yap: Yanıma Gel.....

8 Taplet Hap Attım , Bir Pskolog Devirdim... Öyleki: adamı deli eddim.. Benden sorunlu idi , o beni değil ben onu tedavi eddim..

Komikmi ?

Haklısın....

Ama Gerçek :D

http://www.antoloji.com/siir/sair/sair.asp?sair=51703
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Musket
    Musket's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

ReaL_KurD bunu yazdı:
    reçetesiz alınabilecek bir hap varsa yazın beyler bende kullanacam. sigara, cügara ve bira bir yerden sonra iflahını skiyor adamın. antidepresan en temizi. fazla cız bız yapmayın ulen :)

Cipram alabilirsin kürdo...

Eczaneye gidip "doktorum yazmıştı, ama emekli oldu vs..."

Gibi birşeyler dersen alırsın... 

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kotusirine
    kotusirine's avatar
    Dişi
    cold-m4 bunu yazdı:

jerry bunu yazdı:

Mehmet e mi dion bunu? :D

hacı Xanax acaip etkili bi anti depresan ama yeşil reçete mi öle bişi gerekiodu yani alması çok zor..

uyuşturucu falan demeyin demişsin ama uyuşturucudan farkı yok anti depresanların..

olm sen güçlü adamsın herşeyin üstünden gelirsin a.k Türk genci hapların arkasına saklanır mı :|

akıl verme diceğini tahmin edebildiğimden dolayı daha fazla akıl vermiorum.. 

Şimdi ilk defa kullanacağı için xanax kullanmaz zarar verir xanax bakırköye mecburi ziyaret edenler kullanır.

bildiğim

Kadarıyla antioksidan canı sıkılmış hayattan bezmiş. sana sakinleştirici sinirlerini yatıştırabilecek ilaç tavsiye edebilirim.

Reçetede gerektirmez LUSTRAL 50 mg tb kullanabiirsin yine İLK 5 gün yarım tablet kullanırsın sonra günde 1 tane alırsın.

Bu yaşta kalıcı bi rahatsızlığın olmayacağını anladığım için kutu bidikten sonra da bırakabilirsin . Geçmiş olsun diyim

NOT: zatalim eczde çalışıyo atmasyon felan deil(:

Toplam Hit: 8948 Toplam Mesaj: 15