folder Tahribat.com Forumları
linefolder Download / Dosya Paylaşım
linefolder Euro Truck Simulator 2 Oyun Yaması Seti

Euro Truck Simulator 2 Oyun Yaması Seti

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

https://www.youtube.com/watch?v=ZwQxTqjtkjk

https://www.youtube.com/watch?v=XJ5VflxzYQs

Oyuna Ekleme: İndirdiğiniz dosyayı rardan çıkarıp “Belgelerim\Euro Truck Simulator 2\mod” klasörüne atmanız yeterlidir.
    Oyuna Ekleme2: “Mod” klasörüne attıktan sonra oyun profil seçim ekranında “düzenle kısmından” scs dosyalarını seçiniz

İndirme Linki :

https://cloud.mail.ru/public/8j1Z/v1Ekm2UEB

https://yadi.sk/d/C5sq_G_EqZrjw

mkyb tarafından 29/Mar/16 16:56 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gestapo26
    gestapo26's avatar
    Erkek

eyvallah eline sağlık

sen vaktinden sonra gelen sevdalı bir çiçeksin
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    efsanemeric
    efsanemeric's avatar
    Erkek

multi oynayan vaarsa konvoy yapalım tahribat lojistiki kuralım 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaNGeR
    RaNGeR's avatar
    Erkek

Hocam orjinal oyun var bende ama bu aralar pek ilgilenemiyorum. Hazırlandığım sınavlardan sonra oynayan olursa katılırım belki.

Bir ara fena sarmıştım bu oyuna, hatta kendi motorumu ve şanzımanımı falan yapmaya çalışıyordum. Ama daha sonra kullandığım fizik motorundaki süspansiyon modu yeni güncelleme sonucu kullanılmaz hale gelince internetten adam gibi süspansiyon modunu baya bir aramıştım. O arada da sıkılmıştım oyundan. Sanırım aradıklarım var, zamanım müsait olduğunda üzerine eğilmek üzere çekiyorum. Elinize sağlık.

Forumda mesaj yazarken lütfen imla kurallarına uyalım, düzgün bir TÜRKÇE ile yazışalım. TÜRKÇE bizimdir, dilimize sahip çıkalım.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivirus
    antivirus's avatar
    Erkek

steamdan indirmiştim ona da kursam çalişirmi acaba?

Nev-i Şahsına Münhasır.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C-GEX
    C-GEX's avatar
    Erkek

eskiden haulin vardı.Ulasimtr.net diye site açmıştık.Ben otobüs yapıyordum biri tır.Sonra kitlemiz arttı.Diğer büyük sitedekilerin çoğu hırsızdı.Zaten onlar sayesinde hırs yapıp modelleme öğrendim :D Sonra diğer site kapandı.Kapanmaz dedikleri site sayemizde kapandı.17 yaşındaydım.Msn'den karşı sitedekilerle grupça birbirimize söverdik.Banladıkları sağlam adamları bulup yetki verirdim.Çizdiğimiz araçlara modifiye yaptırırdım onlara.chatbox vardı.S.a dedim mi yer gök inlerdi :D Yarısı tırcı otobüscü oğluydu.Sonra büyüdük aşık felan olduk.Daha prof işlere geçtim.Lan ne günlerdi bee :D

Sana koşarak deli gibi yaşamak ,bana yaşamak deli gibi koşarak...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    O Şimdi Astek
    deja-vu
    deja-vu's avatar
    Erkek
    C-GEX bunu yazdı

eskiden haulin vardı.Ulasimtr.net diye site açmıştık.Ben otobüs yapıyordum biri tır.Sonra kitlemiz arttı.Diğer büyük sitedekilerin çoğu hırsızdı.Zaten onlar sayesinde hırs yapıp modelleme öğrendim :D Sonra diğer site kapandı.Kapanmaz dedikleri site sayemizde kapandı.17 yaşındaydım.Msn'den karşı sitedekilerle grupça birbirimize söverdik.Banladıkları sağlam adamları bulup yetki verirdim.Çizdiğimiz araçlara modifiye yaptırırdım onlara.chatbox vardı.S.a dedim mi yer gök inlerdi :D Yarısı tırcı otobüscü oğluydu.Sonra büyüdük aşık felan olduk.Daha prof işlere geçtim.Lan ne günlerdi bee :D

msn den sövme değişikmiş sevdim :D

Almanya Fatihi
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C-GEX
    C-GEX's avatar
    Erkek
    deja-vu bunu yazdı
    C-GEX bunu yazdı

msn den sövme değişikmiş sevdim :D

yapacak bişey yok hocam :D herkes başka şehirlerdeydi :D

Sana koşarak deli gibi yaşamak ,bana yaşamak deli gibi koşarak...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    antivirus bunu yazdı

steamdan indirmiştim ona da kursam çalişirmi acaba?

Denemedim ancak çalışması gerek

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cuneyd
    cuneyd's avatar
    Erkek

steam den almıştım bende.

ona da kursak yamalı bi şekilde düzgün çalışır herhalde ;)

Siz cebit"e gidin Tayyip sizi yakalicak :B adama o kadar laf sölediniz,küfrettiniz :P sizi tahribat.com t-shirtleri ile yakalicak,böle kıcınıza kıcınıza sopaylan vuracak :B Tayyip sizi ağaca vurduracak :B sonra da cemil cicek"e vericek :B / yeah Cemil cicekkk :B
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaNGeR
    RaNGeR's avatar
    Erkek
    cuneyd bunu yazdı

steam den almıştım bende.

ona da kursak yamalı bi şekilde düzgün çalışır herhalde ;)

Ben de steam üzerinden indirdiğim oyunda mod kullanıyordum. Eğer güncelleme ile oyunun arka planında kalıcı bir değişiklik yapmadılar ise çalışması lazım.

Forumda mesaj yazarken lütfen imla kurallarına uyalım, düzgün bir TÜRKÇE ile yazışalım. TÜRKÇE bizimdir, dilimize sahip çıkalım.
Toplam Hit: 2206 Toplam Mesaj: 15
indir euro truck simulator 2 euro truck yama simulator