Eurovision Aslında Buz Pateni Yarışmasıymış!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wert
    wert's avatar
    Erkek

şu konu başlığını gördükçe içimden şunu diyorum

keşke türkiye kazansaydıda bu arkadaşka Eurovision Aslında Mal Gibi Durma Yarışmasıymış ! diye konu açsaydı :s

|sadece aptalların başarısı ders notu ile ölçülür|
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kreston
    Kreston's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Şarkımız güzeldi. 1. olucak kadar değildi tabi ama ilk 5e girmeliydi diye düşünüyorum. Hatta isveçin şarkısı da güzeldi

yunanistan da hak etti bence. bosna hersekde ilk 5 e girer diye bekliyodum ben. 

Neyse politik ilişkilerden dolayı oy atılmasına ve komşunun komşuya oy atmasına karşısınız. Yani aslında istediğiniz tarafsız bi biçimde yalnızca beğendikleri şarkılara oy atmaları öyle değil mi?

ulan öyleyse biz yunanistana ya da ermenistana oy atınca niye salak oluyoruz amına koyim? Biz de gittik ibne kılıklı heriflerin çıktığı azerbaycana 12 puan attık.

Zimbabwe
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cradle-Of-Filth
    Cradle-Of-Filth's avatar
    Erkek
    Kreston bunu yazdı:
    -----------------------------

ulan öyleyse biz yunanistana ya da ermenistana oy atınca niye salak oluyoruz amına koyim? Biz de gittik ibne kılıklı heriflerin çıktığı azerbaycana 12 puan attık.

Salağız amk hele ermenistana oy atan parmakların neyse ne şarkıları iyiydi ne bi olay vardı rimi rimi leye benziyodu ermenistan. azerbaycanda ilk kez girmenin heycanında bu şarkı tutacak diye girdiler heralde.

biraz reklam  yapsın sonra döner özüne.

WELCOME TO THE INTERNET! -The men are men. -The women are usually men. -15 year old girls are FBI agents.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YaSevYaTerkEt
    YaSevYaTerkEt's avatar
    Erkek

Türkiyeden; Ezik Ermenilere ve Gay_Reece'ye Oy Verenleri Esefle Kınıyorum.

O Allahın Dallamalarından Bize Bir Tek Bile Oy Çıkmazken Bizdeki Petagonyalılar Yalakalık Yaparcasına Adı Geçen Ülkeciklere Oy Gönderiyorlar. Bune Perhiz Bune Lahana Turşusu Dedirtircesine.

+

Mor ve Ötesini Ülkemizi TÜRKÇE Bir Parça İle Temsil Ettikleri İçin Kutluyorum.

+

Şarkınız Ne Kadar Sağlam Olursa Olsun;

Göze Hitap Etmeyen, Albenisi Olmayan, Kareografisiz Bir Şarkının Kazanma İhtimali Sıfır. En Azından Bu Organizasyonda.

Kenan Doğulunun CAKKIDI Şarkısı veya Aslıyda Galiba BUNDAN SONRA Parçasını Güzel Bir Kareografi İle Gönderin Oraya Birinci Olmazsa Suratıma Tükürün Diyorum...

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Chinggis
    Chinggis's avatar
    Erkek
    AmoR bunu yazdı:
    Chingis bunu yazdı:

Sibel Tüzün gibi taş gibi bir fiziğe sahip olan bir kadını , yarı çıplak çıkartsalardı , biraz da şarkı iyi olsaydı , birinci olurduk .

Ayrıca Türk Milleti'nin en sağlam kalesi olan Türkiye'yi , Mor ve Ötesi denilen özenti , ateist , komünist ve zengin piçleri temsil edecekse , birinci olmayalım daha iyi .

Azerbaycan olsaydı keşke , hoş gene de iyi bir sonuç aldılar .

Küçük Emrah temsil etsin istersen?

Özenti deil adamın tarzı var , Ateist degil Allah ı var Elhamdülillah , Komünist hiç deil zaten ,bi işte zengin. He fakirdi simdi zengin normaldir. Olmadı hergün dinledigimiz öz türkçe şarkılardan birinide yamarız emrah a tam olur o zaman... Üstüne bide Şaman elbisesi? Yuğ töreni motifleriyle beraber..

Nasıl ii mi ?

Allahım nelere kaldık :l

Nelere kaldın birader ?

Kendi fikrimi söyledim , seni niye ırgaladı ? Mor ve Ötesi denilen soytarıların ne mal olduğunu herkes biliyor , sen bilmiyorsan öğrenirsin zamanla .

Öz Türkçe olsun , kam kıyafeti giysinler demiyorum da , konserlerinde "NATO DEFOL !" pankartı açtıran grubu sen gidip Avrupa'nın müzik yarışmasına sokuyorsun .

Kültürünü sahiplenmiyorsan bana ne , ben sanki senin saçmaladığın tarzda Emrah girsin vs. dedim .

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AmoR
    AmoR's avatar
    Erkek
    Chingis bunu yazdı:
    AmoR bunu yazdı:
    Chingis bunu yazdı:

Sibel Tüzün gibi taş gibi bir fiziğe sahip olan bir kadını , yarı çıplak çıkartsalardı , biraz da şarkı iyi olsaydı , birinci olurduk .

Ayrıca Türk Milleti'nin en sağlam kalesi olan Türkiye'yi , Mor ve Ötesi denilen özenti , ateist , komünist ve zengin piçleri temsil edecekse , birinci olmayalım daha iyi .

Azerbaycan olsaydı keşke , hoş gene de iyi bir sonuç aldılar .

Küçük Emrah temsil etsin istersen?

Özenti deil adamın tarzı var , Ateist degil Allah ı var Elhamdülillah , Komünist hiç deil zaten ,bi işte zengin. He fakirdi simdi zengin normaldir. Olmadı hergün dinledigimiz öz türkçe şarkılardan birinide yamarız emrah a tam olur o zaman... Üstüne bide Şaman elbisesi? Yuğ töreni motifleriyle beraber..

Nasıl ii mi ?

Allahım nelere kaldık :l

Nelere kaldın birader ?

Kendi fikrimi söyledim , seni niye ırgaladı ? Mor ve Ötesi denilen soytarıların ne mal olduğunu herkes biliyor , sen bilmiyorsan öğrenirsin zamanla .

Öz Türkçe olsun , kam kıyafeti giysinler demiyorum da , konserlerinde "NATO DEFOL !" pankartı açtıran grubu sen gidip Avrupa'nın müzik yarışmasına sokuyorsun .

Kültürünü sahiplenmiyorsan bana ne , ben sanki senin saçmaladığın tarzda Emrah girsin vs. dedim .

Eger yarışmayı izleseydin ( ki izleyen herkes gördü) verilen oyların nasıl gittigini anlardın.Başarızılığı gruba baglıcana bi düşünmen lazım!

Kalkıp diyorsun ki Sibel Tüzün ü yarı çıplak çıkaralım. Bu senin bilip benim bilmedigim Türk kültürü mü ?

Mor ve Ötesi hakkındaki yorumun gayet şovenist bi durum sergiliyor.. Çamura benziyor fakat baska bi pislik türüde olabilir attıgın.

Ayrıca kendi fikrini savunurken bu benim fikrim diyorsun fakat benim fikriminde böyle olabilecegini düşünmüyorsun. Bu da benim fikrim evlat!

Hoş Kültürü senden ögrenecek degilim.. Senden ögrensem ögrensem Küçük Polat rolü nasıl kesilir bunu ögrenebilirim demi birader ?

Bak çocuk. Eger burada bir yorum yapıyorsan herkes alınabilir ve alınmalıdır. Bilgi bankası gibi bi halimi var yoksa foruma mı benziyor burası?   

Sana göre yanlış olan birşey doğru demek degildir. Herkes senin yorumunu haklı bulmayabilir.bu kadar alınma.

Those who speak know nothing,And find out to their cost, Like those who curse their luck in too many places, And those who fear are lost...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    harddeath0070
    harddeath0070's avatar
    Erkek
    aramızda oy gönderen varmı bu oylar nasıl belirleniyo kolpaha bu oylar

Kafan seni dağıtmadan sen onu dağıt...
Toplam Hit: 6176 Toplam Mesaj: 48