Eurovision Şarkısı Açıklandı (Mor Ve Ötesi - Deli)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    skyvalet
    skyvalet's avatar
    Erkek
    ŞArkı süper ben çok beyendim.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    oRJiNaL
    oRJiNaL's avatar
    Erkek
    renegadealien bunu yazdı:
    -----------------------------

İbrahim tatlısesin, evlerin önü boyalı direk türküsüyle katılmasın tercih ederdim :|

bir kere albüme konan şarkı yarışmaya katılamıyomuş ya ondan katılmıyodur ibo yoksa kesin katılırdı o şarkıyla :))

bence fena değil bazı mezajlar içeri bence yine alttan alttan mesajlar vermiş...

Ne geçmiş vardır ne gelecek sonsuz bir "şimdi" vardır hiç bitmeyecek.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kartalkethuda
    kartalkethuda's avatar
    Erkek
    bence gayet güzel olmuş. bi 25incilik garanti gibime geliyo :) youtube a pikniktuba attım parçayı :) vidivodo kabul etmedi görüntü bozuk diyo :)

maşiyi görüyon mu maşiyi?
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    beyinsiz
    beyinsiz's avatar
    Erkek
    oRJiNaL bunu yazdı:
    renegadealien bunu yazdı:

İbrahim tatlısesin, evlerin önü boyalı direk türküsüyle katılmasın tercih ederdim :|

bir kere albüme konan şarkı yarışmaya katılamıyomuş ya ondan katılmıyodur ibo yoksa kesin katılırdı o şarkıyla :))

bence fena değil bazı mezajlar içeri bence yine alttan alttan mesajlar vermiş...

evet mor ve otesinin hep yaptiği şey alttan alltan sokusturuyor  

sen hep daha önce öpülmüş bir kadının dudaklarında sana dair cümleler bekledin
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dunyahali
    dunyahali's avatar
    Erkek
    sadace şarkı war mı yaa ? klipsiz.

DiBe VuRmAyA bİrAz DaHa Az KaLdI..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iMPaLa
    iMPaLa's avatar
    Erkek
    kötü..tipik iskandinav ve britanya şarkılarından!..bi farklılık olması gerekirdi..beğenmedim..derece yapmazlar ilk 8 ine iddaaya girerim ki giremezler giremeyiz:)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Chip
    Chip's avatar
    Erkek
    Çok iğrenç hiç beyendim beyenmemenin yanında neden şarkı ingilizce yapılmıyor ? Hala anlamadılarmı bunda nasıl puan alıcak nasıl geriye düşülceğini ? Adam orda yırtıyor kendini eee bakanlar ne anlicak ? şarkının sözlerinin ne demek istediğinin ? bu kadar saçma bir düşünce varmı ? Bir bize mahsus bu kendi dilde yapma heaaa diğer adamlar adam değil sırf biz adamız ölemi ? görsünler sonuncu olsunlarda görsünler daha başka bişey demiyorum bu düşünceye.. Diğerleri neden ingilizce yapıyor adamlar ingilizce ortak dil benimsemişler anlatıklarını [Duygu,Şikayet] olsun onları anlıyarak şarkıyı yorumluyolar.Adamlar ritme filan bakıp böle puan filan vermiyolar.Yani nedirde bu dik kafalıktır kim bunu organize ediyo Türkiyede yada bu böle olsun diye bastıran kim ? Nedir bu sonuncu olma isteği bu taş kafalılık anlamıyorum... 
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sahmaran
    sahmaran's avatar
    Dişi
    Sarki mükemmel olsa bile kazanamazlar, artik canavar veya ufo kilikli olanlar kazaniyor, millet show istiyor...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kartalkethuda
    kartalkethuda's avatar
    Erkek
    sahmaran bunu yazdı:
    Sarki mükemmel olsa bile kazanamazlar, artik canavar veya ufo kilikli olanlar kazaniyor, millet show istiyor...
    sarkinin adi deli:) belki yapacaklardir o showu. hatta kesin yaparlar...

maşiyi görüyon mu maşiyi?
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yeah
    Yeah's avatar
    Erkek

mor ve ötesi "şarkısı" olmuş ve bundan dolayı kendilerini tebrik ediyorum...

hiç kastırmamışlar adamlar ne iseler onu koymuşlar ortaya; ve türkçe söz olduğu için ayrıca bir tebrik ettim... 

1. veya ilk 10 a girmenin de önemi kalmamış artık zaten...

mor ve ötesi bir kez daha saygılarımı kazandı... 

herşeyin kısası makbuldur; ulaşmak isteyen yesterfox_55@hotmail.com a mail atabilir...
Toplam Hit: 4897 Toplam Mesaj: 40