Ev Arıyorum (Tek Kişilik)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    x-t0xid
    x-t0xid's avatar
    Erkek

Hoydaaa 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kirmizi27
    Kirmizi27's avatar
    Erkek
    DrKeworks bunu yazdı
    Kirmizi27 bunu yazdı
    DrKeworks bunu yazdı

hocam müsadenle geleneğin bozulmaması adına sormak istiyorum; home office ne iş yapıyorsun? Ortalama kazancın ne kadar? Al bizi yanına gencin yap :D cevabı PM ile atabilirsin ama arkadaşlarında bilmesi iyi olur. Şmdi çoğu kişi merak ediyordur milletin çükü düşmesin  :W

yazılımcıyım hocam ben. maddiyat çok değişken. 9-5 çalıştığım firmada düzenli olarak normal bir maaş alıyorum. onun dışında freelance işlerden de geliyor değişken olarak birşeyler.

Anladim hocam. Evinden 9-5 calisiyon yani?

9-24 çalışıyorum hocam. 5 e kadar çalıştığım firma için sonrasında freelance işler için.

Aşk
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek
    Kirmizi27 bunu yazdı
    DrKeworks bunu yazdı
    Kirmizi27 bunu yazdı
    DrKeworks bunu yazdı

hocam müsadenle geleneğin bozulmaması adına sormak istiyorum; home office ne iş yapıyorsun? Ortalama kazancın ne kadar? Al bizi yanına gencin yap :D cevabı PM ile atabilirsin ama arkadaşlarında bilmesi iyi olur. Şmdi çoğu kişi merak ediyordur milletin çükü düşmesin  :W

yazılımcıyım hocam ben. maddiyat çok değişken. 9-5 çalıştığım firmada düzenli olarak normal bir maaş alıyorum. onun dışında freelance işlerden de geliyor değişken olarak birşeyler.

9-24 çalışıyorum hocam. 5 e kadar çalıştığım firma için sonrasında freelance işler için.

dişi olsaydın eve alırdım seni.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kirmizi27
    Kirmizi27's avatar
    Erkek
    RETRET bunu yazdı
    Kirmizi27 bunu yazdı
    DrKeworks bunu yazdı
    Kirmizi27 bunu yazdı
    DrKeworks bunu yazdı

dişi olsaydın eve alırdım seni.

kira ödemeyeceksem cinsiyet değiştireyim?

Aşk
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kentaki
    Kentaki's avatar
    Erkek

Residence tarzı 1+1 istiyorsun 700-750 bütçe zayıf kalır hocam. Merter Nef13 e bak derim. 1000-1100 aralığında güzel 1+1 daire var sosyal imkanları çok fazla metrobüse yakın vs.

What are you doing???
Toplam Hit: 2002 Toplam Mesaj: 16
kiralık ev