folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Ev Arkadaşlarıyla Oynanacak Multiplayer Veya Online Oyun Tavsiyesi

Ev Arkadaşlarıyla Oynanacak Multiplayer Veya Online Oyun Tavsiyesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    murdery
    murdery's avatar
    Erkek

millet ne oyunlar oynuyo amk biz counter da kaldık

BİR TIKLA BE https://www.youtube.com/watch?v=I5DOCwqBuzk
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    OdiN
    OdiN's avatar
    Erkek

Europa Universalis IV 

biz birlikte oynadık gayette güzel zevkliydi ittifak olup bütün dünyaya savaş açın :)

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    prodhiphop
    prodhiphop's avatar
    Erkek
    PieRRe_ bunu yazdı

D&D Dragons Neverwinter veya ArcheAge.

Neverwinter iyidir hatta daha önce bu kadar keyifli dinamikleri olan bi oyun oynamamışsınızdır mmorpg olarak ama ne bileyim senaryo bitince sıkıyor 60 level son zaten 57 de bırakmıştım ben o kadar role playing yapmaya çalışsam da.

Yok olmak evrene yapabileceğimiz en büyük iyilik.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mavitutku
    mavitutku's avatar
    Erkek
    prodhiphop bunu yazdı
    PieRRe_ bunu yazdı

D&D Dragons Neverwinter veya ArcheAge.

Neverwinter iyidir hatta daha önce bu kadar keyifli dinamikleri olan bi oyun oynamamışsınızdır mmorpg olarak ama ne bileyim senaryo bitince sıkıyor 60 level son zaten 57 de bırakmıştım ben o kadar role playing yapmaya çalışsam da.

neverwinter iyi oyunda belli bir yerden sonra sıkıyor. wow kadar başarılı değil yüksek levelleri. 

dungeonlar felan sarmadı çok beni.

tavsiyem League of Legends oynamanız , şu an dünyanın en çok oynanan oyunu yanılmıyorsam.

ama sosyal gruplar açısından Lol biraz bozuldu, kendi grubun varsa her online oyun yinede iyidir ama.

tavsiyem Diabloya başlayın yeni yama felan gayet gideri var. 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    furkiak
    furkiak's avatar
    Erkek

serious sam kesinlikle tek gecerim en baştan sona kadar serious da bitirseniz mükemmel olur ama 1. oyunu 2.si pek hoş değil yinede sizin tercihiniz 8 kişiye kadar destekliyor kasmaz grafikler normaldir hd pack var isterseniz hd olarakta oynayabilirsiniz ölen tekrar başlar, başka derseniz ses sitemi varsa yada iyi bi pc left for dead 1-2 olabilir hem gerilim hemde yardımlaşma güzeldir oynanabilir özellikle hunterların ormandan falan üstünüze atlaması lan yardım et ölüyorum diye bağırmanıza neden olur 4 kişilik team var ama daha fazla olurmu hiç denemedim, bunun dışında hem makara olsun hem counter tarzı olsun derseniz team fortcess 2 güzel bir oyundur. bunun dışında diablo serileri fazla kişi ile sürükleyici oluyor özellik ingilzice bilen varsa 2-3 yapabilirisniz 

Android Mobil Uygulama - Web Sitesi - Masaüstü Yazılım yapılır. Vitaminsiz Palyaço
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek

Biz evde dota 2 oynardık bölümden arkadaşlarla. Yurtta da pes 2013, counter strike, warcraft ve cod oynardık. Tavsiyem Dota 2 ama LoL de oynanabilir. Bu oyuna ısınamayan bi ben miyim ona da kanaat getiremedim daha :D

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Forgotten One
    NigraSilva
    NigraSilva's avatar
    Erkek

Ultra Street Fighter IV diyorum, hazır yan yanasınız bağıra çağıra gülme krizine gire gire oynarsınız.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rocktivate
    rocktivate's avatar
    Erkek

age of empires 2 saatlerce günlerce oyna bıkmazsın üçe üç kapışın gelişmek için 1 saat süre koyun 1 saat sonra başlasın savaş saatlerce süren savaşlar oldu :D bagımlısı olursunuz..

saçma sapan konuşma la.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GodKlaus
    GodKlaus's avatar
    Erkek

Minecraft kantır nba2k14 

Telegram : @CuneytKuscu && Discord : Tyenuc#2679 | İstanbul Avr. Yazılım Mühendisi ve sonunda işim var (:
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YekteranBaymedir
    YekteranBaymedir's avatar
    Homo

al madem age of empires 2 HD

https://yadi.sk/d/-6sCvY4sbcvMN

campaign'lere başladım, standart seviye bile beni zorluyor hiç beceremiyorum şu strateji oyunlarını

YekteranBaymedir tarafından 23/Eyl/14 18:29 tarihinde düzenlenmiştir
Toplam Hit: 3360 Toplam Mesaj: 29