Ev Bilgisayarını Vpn Yapmak

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusdogan
    yunusdogan's avatar
    Erkek

Bulunduğum yerde filtreleme sistemleri çok iyi haliyle hiçbir vpn hizmeti çalışmıyor filtrelere takılıyorum.. bende işyerimden ev bilgisayarımın internetini kullanarak filtresiz gezmek istiyorum bunu nasıl yapabilirim..

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

teamviewer ile uzaktan bağlanıp gez :D

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    buber.
    wordros
    wordros's avatar
    Erkek
    Prometheus bunu yazdı

teamviewer ile uzaktan bağlanıp gez :D

Team'de olabilir fakat belli bir süre sonra düşüyor. Ammyy kullanırsan kopma olmaz hemde ücretsiz.

alektamovikmovik
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayhun
    ayhun's avatar
    Erkek

Hepsinde sorun yasayabilirsin en guzeli ip sabitse windows uzak masaustu yok ip sabit degilsede no-ip vb seylere bi goz atabilirsin en stabili ve en firewallara takilmadan suresiz kullanabilecegin yapi

delimiyim ben?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

ccproxy   kullan  vpn filan gerekmez.

http://www.youngzsoft.net/ccproxy/

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dhmm
    dhmm's avatar
    Erkek

Router destekliyosa bir vpn aciyon hocam. Sonra diger pcden o vpne baglanabilirsin.

Ozgurluk aslinda her istedigini yapabilmek degildir, istemedigini yapmamaktir. // Verdigin degeri gormeyince, gordugun degeri ver !!! // Hayatin herkes icin bir bavulu vardir !!! // Dusmek gerekir bazen hayatta; kalkmayi ogrenebilmek icin
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sRcN
    sRcN's avatar
    Erkek

evdeki makinana ubuntu kur ardından squid3 kur bunu iş yerinden webproxy şeklinde kullan daha ne olsun :))

Wordpress - SEO & Digital Marketing
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    imlegend
    imlegend's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Bu olay bana da lazım olabilir.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Linuxla filan uğraşma yahu ccproxy kuracaksın  o kadar 3 kullanıcıya kadar  free zaten 5 dakika  bile sürmez  ayarları sadece modemden port açacaksın  o kadar  ben vds  kuruyorum  genelde oradan baglanıyorum

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    bir zaman sonra, VPS ile VPN arasındaki farklar ne öğreneyim, kendime not olsun. ?_? ^_^

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    SamSara bunu yazdı
    bir zaman sonra, VPS ile VPN arasındaki farklar ne öğreneyim, kendime not olsun. ?_? ^_^

Vps = linux server ama nasıl desem adam bi makine  alıp içine vmware gibi birşey kurup millete  satıyor

Vds= vps nin windows hali diyelim

Vpn= bambaşka birşey  örnek  olarak vps yada vds  yada dedicate serveri  olan kişi vpn ayarlarını yapıyor sende baglanıyorsun ama bu şifreli  olarak veri transferi oluyor. 

Mobilde bu kadar yazabildim,  yanlışım varsa biri düzeltsin. 

Toplam Hit: 4787 Toplam Mesaj: 20
vpn hotspot vpn intenet