folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Ev Dışında 48 Saat Uyuyamama Sorunu

Ev Dışında 48 Saat Uyuyamama Sorunu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Khan23
    Khan23's avatar
    Erkek

mekan değiştireceğin dönemlerde süt ve süt ürünleri tüketimini artırmayı deneyebilirsin hocam ayran,ılık süt vs. ama çok süper bir faydası olmaz. 

We are all in the gutter, but some of us are looking at the stars.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GusFring
    GusFring's avatar
    Erkek

Bende de bir süre aynı dert vardı sonra kendiliğinden geçti ama neden geldi neden gitti bilmiyorum.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    robotmail
    robotmail's avatar
    Erkek
    GusFring bunu yazdı

Bende de bir süre aynı dert vardı sonra kendiliğinden geçti ama neden geldi neden gitti bilmiyorum.

Psikoloğa git.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CiRKiN
    CiRKiN's avatar
    Erkek

Bende de uzun süre araç kullanınca oluyor kaskatı yarım yamalak uyuyorum her an kaza yapıyormuş gibi hissediyorum bi kaç defa hatunu tuttum kaza yapıyoruz diye :) araç kullanmaya devam ediyormuşta direksiyonda uyuyakalıyormuş gibi hissediyorum 

otobüste fena uyurum şehirlerarası 15 dk uyanık kalamam hatta umreye gittim hocalar tembihledi gideceğimiz yerde su yok abdest alamazzsınız uyumayın sakın diye orada bile uyudum :)))

JACK TİESTO TAHRİBAT ... FAKİR BİR ŞİMAL KİLİSESİNDE ŞEYTAN İLE RAHİBİN MACERASI
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkSkull
    DarkSkull's avatar
    Erkek
    Megalados bunu yazdı

Bazısı gamsiz olur her koşulda her ortamda uyur. Bakarsin adam seninle konusurken horlar. Otobüste yatar misil misil. Denize gider kumsalda uyur. Millete sanki bir düğme var, basiyor kapatiyor kendini. O kadar gamsizlar ki derin uyku, rem uykusunun dibine dibine vurarak yatarlar. Devrilirken uyuyan var mk hep imrenmisimdir. 

Mesela ben otobüste arabada asla uyuyamam. Bir keresinde 2 gece otobüs yolculuğuna denk geldim uyuyamadım 3. Gece arkada bayılmışım. Inecegim otogari 60 km gecmisim otobüs durmus mavin temizlik yaparken fark edip uyandirmisti beni. Askerde gorevdeyken komutan gündüz uyuyun gece uyuyamayacaksiniz derdi herkes yatardi ben debelenirdim. Nasil uyuyim gunduz vakti gunesin altinda mk. Sonra gecede iflahim kesilirdi. Misafirlikte uyuyamam cok zorlanirim. Aklimda bir sey varsa ki hep vardir uyuyamam sabahı ederim. Hayatimda kafami koyup rahat yattigimi hatırlatıyorum. Uyumak benim icin prosedür. Bence sorun psikolojik. En rahat kendi alanimda uyurum o bile gamsizlarin sagda solda bayılması kadar kaliteli bir uyku olmaz :)

Anlattığın kişilerden de bir tık fazlası var bende. Sen hiç otobüste ayakta giderken uyuyan gördün mü :) Ayakta, koltukta, sandalyede, kumsalda her yerde her koşulda uyurum. Ses, ışık pek rahatsız etmez beni. Diskonun ortasında yerde yatarım millet etrafımda tepinir yine de uyumak istedikten sonra uyurum. Dünya yıkılsa umrumda olmaz uykumu kaçıracak şey çok çok azdır. 38 senedir sıkıntı çeke çeke beyin stres altında yaşamayı artık normal mod olarak görüyor galiba.

Ben de uyuyamayanları anlamıyorum. İlla ki uykunuzu getirecek bir şey vardır. Mesela kimi kitap okurken uyur, kimi tv izlerken. Evde kimse yokken ben tv izleyerek uyuyorum mesela. Kitap okumakla tv izlemek en çok uyku getiren 2 şey. Tv açmadan uyumayan insanlar tanıyorum. Bunları ve daha fazlasını dene bence.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xcorpix
    xcorpix's avatar
    Erkek

vala hocam 31 çekip yatacaksın  ya da bir kaç duble rakı içeceksin sızacaksın başka secenek yok 

Oluruna bıraktıkça olmazlara düştü hep yolumuz.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CaddeBoy
    CaddeBoy's avatar
    Erkek

Uyqu tutmuyosa kafayı çekiceksin hacıt. 4-5 şişe bira stokla iç. Keyfini bul. Sız. 

Cadde bir nehir gibidir. Kendini bırak akışa kapıl.
Toplam Hit: 4118 Toplam Mesaj: 25
uyku oncesı