folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Evcil Hayvanınıza Yaptığınız İşkenceler :D

Evcil Hayvanınıza Yaptığınız İşkenceler :D

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Draeex
    Draeex's avatar
    Erkek

Küçükken kopek peşime takılmıstı.
    Ayakabımı ısırdı, ben bi koymustum duvara kafası çarptı.
    Son gordugum yerde yatıodu ama baya bi havada uçtu.

Tariqat Of Tahribat The Murid Draeex Tariqat Dj"i 2007©
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kozanaybar
    kozanaybar's avatar
    Homo
    Yazık amk lan.. hayvanları sevmeyen adam insanları nası sevsin
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mimar
    mimar's avatar
    Erkek

ladybey öldürdün lan beni gülmekten.

bitanede ben anlatiim.  8 yaşlarında falan karşı komşuyla evcil sineklerimiz vardı. baya vardı 50 tane falan. sonra bunların hepsini bi kibrit kutusuna doldurduk. teptik resmen. sonra alttan ateşi verdik. sinekler kızardıkça vızırdıyolar ama nasıl o sesler hele daha kulağımdan gitmiyor.

bide muhabbet kuşumuz vardı. bunu bol deterjanlı suyla yıkadık gözleri kör oldu. sonra uçarken duvara çarpa çarpa iice sersemledi zaten hayvan.

bide bizim bi komşunun muhabbet kuşu vardı. bunların gagası uzuyomuş kesmek gerekiyomuş. bunlar gagasını keserken dilinide kesmişler. hayvan bişe yiyemedi açlıktan öldü.

uçmayı bilmiyorsan ibnelik yapmayacaksın...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TugrulBaba
    TugrulBaba's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

evcil hayvanıma asla işkence yapmam.

ama eskiden temiz olmayan bir kaç fikri denedik hayvanlar üzerinde.

1. Bir adet sokak köpeğinin götüne alüminyum çubuk soktuk. 40-45 cm. rahat vardı Allah çarpsın hayvan korkusundan gık diyemedi. Acı çekiyordu ama.

2. Çok çocuktum o zman iyiyle kötüyü ayırt edemediğimiz zamanlar. Köydeyken geceleri bizim evin oradaki sokak lambasının altına kurbağalar doluşurdu.

Dışarda tandırın yakıldığı bir akşam kurbağa yakmanın ne demek olduğunu öğrendiydim. (cızır cızır pört cıssssss)

3. Alanyada ezilen kurbağanın ağzından bağırsak fırlaması hadiesesi

4. Kedinin bel kemiğinden havalı tüfekle vurularak 3 gün felçli yatmasının akabinde dayanamayıp ölmesi deneyi (bilmeden oldu tamamen rastlantıydı)

5. Askerde severken sebesiz cıyak cıyak bağıran akabinde cinnet geçiren tarafımca köpek eniğine 17 metre uçuş talimi sonrasında köpeğin kalan hayatı boyunca üniformalılardan tırsması deneyi 

Hepsi için pişmanım :( 

tahribat.com/murid/tugrulbaba
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AnTiSoZeL
    AnTiSoZeL's avatar
    Erkek

kaplumbağa yakmış baba bu nedir ; )

1-küçükken bizde arkadaşlarla kirpi ezerdik kocaman taşı kaldırıp üstüne bırakırdık

2- big ün bakkala giderken öylesine bi kediyi kovalıyodum yola koştu minibüs çarptı ,sonra küt diye ses geldi ve hayvan öldü

üzüldüm yaw :S

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheoSsSlave
    TheoSsSlave's avatar
    Erkek

çalıştığım mağazanın kedisini paspasa dolar sonra başı dönen kadar kendi eksenim etrafında çevirir sonra yere bırakıp yerde yalpalamasını izlerdim

-limon kolonyası sıkınca kedinin kustuğunu farkettim

-kedi mamasına acı biber karıştırma deneyimim

-yiyeceği etle acı sivri biber oğurma deneyimim vb.

pişmanım:(

Hiçbir şey için ölmeyecek biri, yaşamayı hak etmemiştir.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jeen
    Jeen's avatar
    Erkek

çocukken  halaoğulları her  yaz bize gelirlerdi gurbetten. ipne halaoğlunun biri civciv aldi. hiç sevdirmiordu civcivi bana ipnetor :( nasılsa böyük şehire gşidecek civciv bana kalacak diye sevinirken, onların gittigi sabah hemen bahceye koştum. civcivi aradım bulamadım. way amk kendiyle götürdü civcivi diye düşünürken, arka taraftan civ civ civ diye sesler geldi. gittim baktım ipnetor civcivin ayaklarını kesmis :S civcivide iki taşın üstüne komush :S way pij dedim..  ben ne anlatiom a.q :D

2004"ten beri ziyaretçi... ulan simdi gördüm bu kayıt forumu yaw, tahrikey üye kodu falan ne ayaktı ya? kefaletle sanıyodum ben amk :)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    deeppurple33
    deeppurple33's avatar
    Erkek

bende de  bi van kedisi vardı amk.cırmaladı beni bi gün.bende tuttum duvara fırlattım.resmi cıktı duvarda.gözleri şaşı oldu.sonra yaptıgım işkencelere dayanamayıp evden kaçtı.bi keresinde de karga vardı bi tane ayaklarını kabloyla  bagladım  eleqtrige verdim kuşu  baktım ölmüyo serefsiz.sonra deterjan doldurdum ağzına birazda su.köpürdü iyicee.ölür gibi oldu bu sefer.tam emin olim diye ates yanıyodu içine attım amk.serefsiz karga sabahın 5 inde ppenncereme gagasıyla vurup uyandıryodu a.q..

..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ByALeX
    ByALeX's avatar
    Erkek
    Benimde Köpeğim Vardı (: Dev Bir Köpek

Alim ile Sohbet Etmek Zümrüt ile incidir, Cahil ile Sohbet Etme Günde Bin Can incitir. Alim ile Sohbet Etmek Mertebe, Cahil ile Sohbet Etme Dönersin Merkebe, Eşek Alim Olmaz Kitap Taşımakla Tekkeye, insan da Hacı Olmaz Gitmekle Mekkeye.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Azmettirici
    Azmettirici's avatar
    Erkek

Köydeki yarwru kangalın sol kulağını kestim sağ kulağını keserken elimden kurtuldu. yarısı kesik kaldı köpek kactı aq haylen köyde dolastığına dair hurafeler var üzerinden iki sene gecti beni bulursa bulduğuı yerde sikecek :)

Cinayetim Yok Ama Azmettirici'yim
Toplam Hit: 13863 Toplam Mesaj: 58