folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Evde İngilizce Öğrenmek

Evde İngilizce Öğrenmek

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    S0KR4T3S
    S0KR4T3S's avatar
    Erkek

S.a beyler yaş genç 5-10 sene ağırdan çalışıp öğrenmek istiyorum şu naleti ya, bi bakıyorum kitap türkçe çevirisi yok, bi bakıyorum alt yazısı yok aöf okuyorum bir yandanda basitten giren bi ingilizce seti vs. önerilerinizle şu naleti öğrenelim artık, selametle.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackglove
    blackglove's avatar
    Erkek

hocam aöf temi okuyosun ne okuyorsun birde kayıtlar ne zaman başlayacak hem lisans hemde aöf okunabilirmi beraber

İts My Life. NOW or NEVER
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    S0KR4T3S
    S0KR4T3S's avatar
    Erkek
    blackglove bunu yazdı

hocam aöf temi okuyosun ne okuyorsun birde kayıtlar ne zaman başlayacak hem lisans hemde aöf okunabilirmi beraber

hacı aöf kamu yönetimi okuyorum işle beraber zor oluyo o yüzden bölüm değiştirecem bende tercihler 2.sınavdan sonra diye biliyorum ama sen bana inanma takip et.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dyrnade
    dyrnade's avatar
    Erkek

İngilizce öğrenmek istiyorsan www.engvid.com dan daha iyisini görmedim ama az bi ingilizce bilgin olması lazım

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Davos
    Davos's avatar
    Erkek

''5-10 sene ağırdan çalışıp öğrenmek istiyorum''

Canım kardeşim böyle hiç bir şeyi öğrenemezsin.İlk okul dan  lise ye kadar ben 8 sene ingilizce gördüm öğrenebildim mi ? HAYIR.
    İngilizce olsun veya başka bir şey , ne olursa olsun süreklilik ve devamlılık ister arada boşluklar olursa unutursun ve soğursun. 
    Hee bu arada bedel ödemeden hiç bir şey öğrenilmez yani sıkı bir çalışma ve yorulma gerektirir demek istiyorum .. :)

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    S0KR4T3S
    S0KR4T3S's avatar
    Erkek
    Davos bunu yazdı

''5-10 sene ağırdan çalışıp öğrenmek istiyorum''

Canım kardeşim böyle hiç bir şeyi öğrenemezsin.İlk okul dan  lise ye kadar ben 8 sene ingilizce gördüm öğrenebildim mi ? HAYIR.
    İngilizce olsun veya başka bir şey , ne olursa olsun süreklilik ve devamlılık ister arada boşluklar olursa unutursun ve soğursun. 
    Hee bu arada bedel ödemeden hiç bir şey öğrenilmez yani sıkı bir çalışma ve yorulma gerektirir demek istiyorum .. :)

eyvallahda ne bu havalar bende 5 den 8 e kadar okudum ne var yani ;)

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Davos
    Davos's avatar
    Erkek

:) kızma şeyhim örnek verim sadece :)

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ReeX
    ReeX's avatar
    Erkek

Önce gramer öğrenmeye çalış 1 ay kadar ardından veya gramer çalışırkende yabanı sitelerde çok vakit geçir tek tek kelimeleri çevirip yazılanı anlamaya çalış ben böyle yaparak çok hafifte olsa ilerlettim fakat çok üzerinde durmadım sistemli yaparsan gelişirsin ben zaten gramer çalışmamıştım yabancı sitelerde geziyordum hep

Videolu eğitim istiyorsan bu hocayı tavsiye ederim ücret felan talep etmiyor herşeyi anlatıyor dersler kısmından seviyeyi seç izlemeye başla

http://www.bedavaingilizcedersler.com/

Bana ing hikaye indirebileceğim bir site lazım yada arşiv teklink olarak ? bilen varmı

ReeX tarafından 27/Nis/13 17:29 tarihinde düzenlenmiştir

Gimme Some Tits
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    S0KR4T3S
    S0KR4T3S's avatar
    Erkek

Gramerler falan yok hiç toplasan 100 kelime bilirim, fırattan farksızım hacılar.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimistic
    pesimistic's avatar
    Erkek

Çok kasarsan öğrenirsin. Yabancı forumlarda takıl. Elemanlarla konuşmaya falan başla. Günde net 3-4 saat çalışırsan baya öğrenirsin. Ama speaking zor :D

Beyin olanca gücüyle ilerlerken, cinsel sistemlerin korkunç etkinliği daha uykuda olduğu için çocukluk, hayatımız boyunca özlemle geri dönüp baktığımız masumiyet ve mutluluk dönemi, hayatın cennetidir, kayıp cennet. - Arthur Schopenhauer
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    http://
    www.voscreen.com/ yabancı
    filmlerden kısa sahneler
    gösterip o sahnede ne
    konuşulduğunun Türkçe çevirisini sizden istiyorlar.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
Toplam Hit: 2481 Toplam Mesaj: 20