folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Evde Tawşan Besleyen Varmı

Evde Tawşan Besleyen Varmı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yawuz
    yawuz's avatar
    Erkek

arkadaşlar ben tawşan aldım öss ye girmeden 2 hafta önce şimdi bu tavşanlardan biri standart beyaz diğer ikisi kahve rengimsi mavi morumtrak arası renkleri war ve heyvanlar tüğ yumağı mübarekler bu heyvanlar nelerden hoşlaşır 2 erkek bir dişi olduğu halde neden hala daha çiftleşmediler .

birde bu gün en büyüğünü yani dişi olanı elime aldım canavar gibi kaçıyor hiç böyle yapmazdı yapardıda en azından bukadar yapmazdı birde kedi tıksırığı gibi bi ses çıkartıyor neden olabilir diğer ikisinin davranışları normal acaba hamile olabilirmi hamile olduğunu nerden anları bunları eğitmenin bir yolu warmı (şartlı reflex oluşturmaya çalışıyorum :D yemekleri poşetten veriyorum onlarda artık her poşet sesi duyduklarında ellerini kaldırıyolar :D  ) önerilerinizi bekliyorum ...

tahribat.com a can feda
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kivanchh
    kivanchh's avatar
    Erkek
    tavşan ördek civciv keçi köpek kedi daha birsürü hayvan besledim .Ördekler cok tatlı tavsanlar kücükken daha tatlı civcivler en tatlısı ama büyüdümü bok gibi oluyo .D cok baglanma hayvanlara önerim bu ölünce acayip üzülürdüm kücükken:=)

(Forum, Hikaye gibi bölümlerde opsiyonel olarak her yazdığınızın sonuna eklenen yazı)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yawuz
    yawuz's avatar
    Erkek
    :D::DD ördek bende besledim pezewenkler çok fena kokuyolar 6. katta balkonda 7 adet pekin ördeği besledim ama annem biirine werdi onlarda 2 hafta sonra kesip yediler

tahribat.com a can feda
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WebCrow
    WebCrow's avatar
    Erkek
    evet ben besledim :F sene 2003-2004dü. yetiştirilmesi hakkında pek bilgim yoktu zaten tekti çiftleşme gibi bir olayıda yoktu :)
    ama sütlü bi ot var ismini bilmiyorum onu elden verince çok sevindirik oluyodu :)

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Chip
    Chip's avatar
    Erkek
    WebCrow tavşanı otçumu yaptın :D allah kahretmeye :D KeSh_TaVŞaN :D
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    uz-i
    uz-i's avatar
    Erkek
    kanki ben tavsan besledim çok güzel ama gece uyumuyor namussuzlar bide çiftlesir onlarda dogurdugu zaman erkekleri dişiden uzak tut çünkü yavru tansanları boguyorlar

cnc prog. ugs nx solid autocad [IMG]http://img66.imageshack.us/img66/3489/adslnahalirsin5ry6in5ci4md.gif[/IMG]
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jannissary
    jannissary's avatar
    Erkek
    hacılar çok pis kokuyormuş bu tavşanlar garip bir kokuları oluyormuş doğrumudur...

15-17 yaşları arasında ham bünyeli,cahil,karanlık beyinler tarafından yetişmiş geleceğin statükocu elitleriyle bayağı ve gereksiz tartışmalardan sıkıldığımdan dolayı artık siyasi tartışmalarda boy göstermeyeceğim. o konulara yazanlara dışardan bakıp cahilliklerini nasıl kustuklarını son derece iyi görebiliyorum.size kolay gelsin. isteyen herkes üstüne alınabilir. gocunduysanız pm atabilirsiniz.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cyrpt
    cyrpt's avatar
    Erkek
    Ben besledım cokda sevımlı oluyorlar kokan tek yerlerı ısedıklerı yerler onun dısında bırde kemırme sorunları var baska sorun yok. Ama ıyı bır eyıgıtımle sadece azetey ısemeye alıstrıla bılıyorlar. ama sorun gazeteyı acıkta unutmaye gelmıyor ben alıstırmıstım gazeteye ısemeye. eger ogrencı evıyse cok guzel elektırık supurgesı gorevı gorduklerı oluyor. Sana sadece poposundakı tozları toplamak kalıyor. Kesınlıkle evede 2 tane besleme kalkma cunku sabah uyandıgında etrafında 9 tane oluyor bır anda. Daha detaylı bılgı almak ıstersen pm at.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lathedarkman
    Lathedarkman's avatar
    Erkek
    webcrow ne güzel tavşan la o yalnız hafif kafası iyi heralde dikkat et düşmesin yukardan :D valla çok acayip tavşan sevesim geldi
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tuna
    Tuna's avatar
    Erkek
    webcrow bir bilgisayarcıya göre bilgisayar masan çok temiz:D böyle olmalası lazım:dagır biraz:D
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ed_a
    ed_a's avatar
    Dişi
    çok cici bişe ya çok güsel benm de evimde iran kedisi var:) evde hayvan beslemek çok güsel!!şimdi golden istiyorum..
Toplam Hit: 3449 Toplam Mesaj: 28