folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder Evde Yaşadığım İnternet Sorunu

Evde Yaşadığım İnternet Sorunu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Atlas
    Atlas's avatar
    Erkek

2 gün önce eve geldim dsl ışığı yanıp sönüyor sonra komple sönüyor sanki sinyal gelecekmiş gibi yanıp sönüyor tekrar komple sönüyor bu döngüde devam ediyor arıza kaydı açtırdım eve geldiler telekomdan benim kapıda ki kutuya kadar sinyal geliyormuş cihazla ölçtüler ama mesele şu evde modem ve kablosu 1 cm bile yerinden oynamadı durduk yere oluşan bir problem bu neden olabilir ayrıca dün modemden olabilir düşüncesi ile arkadaşımın modemi taktım onunlada aynı sorun oldu yine arıza kaydı açtırdım bakalım ne olacak varmı bu şekilde problem yaşayan ?

-
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

direk kapıdan bağlantı yapın o telekomcu oçların sinyal geldiğini iddia ettiği yerden yani.

next next next install
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Atlas
    Atlas's avatar
    Erkek
    ilteris bunu yazdı

direk kapıdan bağlantı yapın o telekomcu oçların sinyal geldiğini iddia ettiği yerden yani.

Oda aklıma geldi hocam yapıcam onuda vaktim yoktu yapamadım

-
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emrah20
    emrah20's avatar
    Erkek
    Kabloyu değiştir.

Kendisini Hacker sanan zibidilerden değilim.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    31 yaşında emekli
    ajan1111
    ajan1111's avatar
    Erkek

sen yapılacakları yapmışın zaten arıza kaydınında yapmışın. gelsinler modeme kadar gelen kablodaki değerlere kadar baktır. en basit haliyle; kapıya kadar tamam sinyal geliyo ama  modeme sinyal geliyor mu gelmiyor mu bunu bilmiyoz. arkadaşının modemide arızalı olabilir bunuda göz önüne al.  başka ihtimal yok.

Kayalardan kayarım yoktur benim ayarım (;
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeg392
    zeg392's avatar
    Erkek
    ajan1111 bunu yazdı

sen yapılacakları yapmışın zaten arıza kaydınında yapmışın. gelsinler modeme kadar gelen kablodaki değerlere kadar baktır. en basit haliyle; kapıya kadar tamam sinyal geliyo ama  modeme sinyal geliyor mu gelmiyor mu bunu bilmiyoz. arkadaşının modemide arızalı olabilir bunuda göz önüne al.  başka ihtimal yok.

Artık modeme kadar gelip ölçmüyor şerefizler hocam. Evin içine adım atıklarında özel servise giriyor en düşük 14 tl en yüksek 75 tl ücret kesiyorlar faturana yansıyor.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Atlas
    Atlas's avatar
    Erkek

Ya yalan hepsi oç çarşamba gelen piçler sinyal geliyor dedi ben yine aradım perşembe geldiler şansa peder evdeydi elektrikçi oda işten anlıyor kabloyu söküp direk cihaz bağla demiş bakmış sinyal gelmiyor dışardaki kutudan sorun demiş yine bekliyoruz bakalım ne olacak

-
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Atlas
    Atlas's avatar
    Erkek

5. gün oldu hala internetim yok evde ne yapayım nereye gideyim nereyi arıyayım arayıp küfür etmekten hakaret etmekten güzel konuşmaktan yoruldum artık ha bire not düşüyoruz acileyitinizin diyor ama icraat yok çıldırıcam 

-
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

Telekomu arıyorsun ve diyorsun ki böyle böyle sorun vardı siz çözmediniz ben de kapıdan bir bağlantı çektim sorunun tespiti için fakat şuanda benim tarifem şu şu şu tarife olmasına rağmen 60mbps hız alıyorum ya da artık nekadarsa. fazla söyleyin. Direk gelirler :D 

next next next install
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Atlas
    Atlas's avatar
    Erkek

En sonunda santarali bombalıycam

Atlas tarafından 21/Eki/17 22:01 tarihinde düzenlenmiştir

-
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    livane
    livane's avatar
    Erkek
    ilteris bunu yazdı

Telekomu arıyorsun ve diyorsun ki böyle böyle sorun vardı siz çözmediniz ben de kapıdan bir bağlantı çektim sorunun tespiti için fakat şuanda benim tarifem şu şu şu tarife olmasına rağmen 60mbps hız alıyorum ya da artık nekadarsa. fazla söyleyin. Direk gelirler :D 

Hacı sen nerde yaşıyon :D Sorun olduğu halde 60 mbps vay vay vay :D

Toplam Hit: 2031 Toplam Mesaj: 13
dsl